Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    PZSzach        Email
                   

              Menu główne
      Sezony
       Kadra i Akademia
      O szachach
                       Linki

    Chess Tempo

               Mistrzostwa Europy
                  Juniorów 2011 -                   Albena  Bu³garia


           Mistrzostwa Europy -
          Blitz i Szachy Szybkie-        Warszawa 2011

free counters


           "Gwiazdy Morza
          Ba³tyckiego" 2009
   

        Capelle la Grande
       International Chess Open
       2009
        25e Open International de Cappelle-la-Grande 2009









SZACHARNIA



darmowe liczniki www


       KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI           JUNIORÓW  NA 2009 ROK !!!

   KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI
   SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA 2010 ROK !!!

        KUBA INDYWIDUALNYM WICEMISTRZEM                POLSKI DO LAT 14 NA 2011 ROK !!!!      

KUBA DRUŻYNOWYM II WICEMISTRZEM  POLSKI JUNIORÓW  NA 2011 ROK !!!

KUBA DRUŻYNOWYM II WICEMISTRZEM   POLSKI JUNIORÓW  NA 2012 ROK !!!

          KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI      
                     JUNIORÓW  NA 2013 ROK !!!

  KUBA DRUŻYNOWYM WICEMISTRZEM POLSKI
  SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NA 2014 ROK !!! 


  KUBA DRUŻYNOWYM AKADEMICKIM WICEMISTRZEM POLSKI NA 2017 ROK !!! 


  KUBA DRUŻYNOWYM AKADEMICKIM WICEMISTRZEM POLSKI
 UCZELNI SPOŁECZNO-PRZYRODNICZYCH
 NA 201
7 ROK !!! 






Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn

     20-21.01.2017

Serwis turnieju

Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy   21-22.01.2017

Serwis turnieju

Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet

 20-21.01.2017

Serwis turnieju





M-ce Nazwa drużyny Ranking Duże punkty
1 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 2293 18.0
2 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 2197 14.0
3 Politechnika Warszawska 2113 13.0
4 Uniwersytet Warszawski 2238 13.0
5 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 2129 13.0
6 Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 2172 12.0
7 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 1857 12.0
8 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2214 11.0
9 Politechnika Wrocławska 2145 11.0
10 Uniwersytet Wrocławski 2099 11.0
11 Politechnika Śląska w Gliwicach 2144 11.0
12 Politechnika Poznańska 1955 11.0
13 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 1931 10.0
14 Politechnika Rzeszowska 1850 10.0
15 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 1988 10.0
16 Politechnika Białostocka 1800 10.0
17 Politechnika Gdańska 1889 10.0
18 Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie 1736 10.0
19 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 1904 9.0
20 Politechnika Krakowska 1768 9.0
21 Uniwersytet Łódzki 1794 9.0
22 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 1895 9.0
23 Uniwersytet Rzeszowski 1722 9.0
24 Uniwersytet Szczeciński 1574 9.0
25 Politechnika Łódzka 1354 9.0
26 Uniwersytet Śląski w Katowicach 1832 8.0
27 Uniwersytet Medyczny w �odzi 1684 8.0
28 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 1490 7.0
29 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 1359 7.0
30 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 1491 7.0
31 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 1325 7.0
32 Uniwersytet Gdański 1223 7.0
33 Politechnika Lubelska 1734 7.0
33 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 1674 7.0
35 Katolicki Uniwersytet Lubelski 1581 7.0
36 Uniwersytet Jagiellońskii Collegium Medicum Kraków 1551 7.0
37 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 1296 6.0
38 Politechnika Częstochowska 1461 5.0
39 Politechnika Opolska 1162 4.0
40 Uniwersytet Medyczny w Lublinie 1379 4.0
41 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 1233 4.0
42 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 1077 1.0

Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Duże punkty Nr Przeciwnik Ranking
1 w 4,5 9.0 25 Uniwersytet Rzeszowski 1722
2 b 5,5 10.0 13 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 1931
3 w 4,5 9.0 21 Uniwersytet Łódzki 1794
4 b 4,0 12.0 5 Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie 2172
5 w 2,0 18.0 1 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 2293
6 w 3,0 11.0 7 Politechnika Śląska w Gliwicach 2144
7 b 4,0 13.0 9 Politechnika Warszawska 2113
8 w 4,0 13.0 2 Uniwersytet Warszawski 2238
9 w 3,0 13.0 8 Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 2129

Wykaz zawodników drużyny

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9
1* IM Brodowski, Piotr R 2427 1989 0 1 ½ 1 0 1 1 1 ½
2* k Mazurkiewicz, Michał R 2270 1989 ½ 1 0 1 1 0 0 0 ½
3* FM Niekraś, Dawid R 2159 1998 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 ½ ½
4* I++ Adamowicz, Maciej R 2108 1995 1 1 1 ½ 0 0 ½ ½ ½
5* I++ Koitka, Jakub R 1951 1997 1 1 1 1 0 0 ½ 1 ½
6 I Nun, Grzegorz R 1920 1997
7* WGM Kulon, Klaudia R 2264 1992 1 1 1 0 ½ 1 1 1 ½
8 I Wolniaczyk, Daria R 1631 1993
* - Skład podstawowy




Serwis turnieju


Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski 

16 XII 2016  P'15 

Serwis turnieju


Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski 

9 XII 2016  P'5 

Serwis turnieju



Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Aktywnych  - I rzut   25.11.2016 r. 

Serwis turnieju



„SZACH-MAT - Turniej Szachowy” w Avenida Poznań 

(Poznań City Center): OPEN 19.11.2016 r.

Serwis turnieju





4th TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI SWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A
11.11.2015 r. Zielona Góra

Serwis turnieju


Mistrzostwa Gorzowa Wielkoposkiego
18.09.2015 r. Gorzów Wlkp.

Serwis turnieju


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorow - Ekstraliga

Ustroń  
25.07.2015 - 02.08.2015

Serwis turnieju



VIII TURNIEJ SZACHOWY - SUDETY

28.06.2015 r.  Szklarska Poręba

Serwis turnieju



III Liga Lubuskie

23.11.2014 r.

Serwis turnieju




III Turniej Szachowyz okazji Świeta Niepodległości 
11.11.2014 r. Zielona Góra


Serwis turnieju




Otwarte Mistrzostwa Wojewdztwa Lubuskiego w Szachach Blyskawicznych
09.11.2014 r. Gorzów Wlkp.

Serwis turnieju




Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C18
Wrocław, Hala Stulecia 2014-08-05/2014-08-07

Serwis turnieju






DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW -
II LIGA
Szczyrk, CKiR Orle Gniazdo  2014-07-25/2014-08-02

Strona turnieju

Wyniki





Drużynowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych 2014
Szklarska Poręba  2014-05-29/2014-06-01

Serwis turnieju

1    XIX LO im. Powstañców Warszawy Warszawa 19.0  
2    I LO Gorzów Wlkp    18.0    
3    I LO im. M. Konopnickiej Suwa³ki    16.0    
4    LO nr 6 Bydgoszcz    13.0   
5    II LO im Ks. J. Twardowskiego Dêbica    13.0  
6    LO nr 1 Brzozów    13.0   
7    LO im. B. Prusa Skierniewice    13.0    
8    ZSO nr 4 im T. Ko¶ciuszki Toruñ    12.0    
9    LO nr 2 Wroc³aw    12.0    
10    ZSO Bogatynia    11.0    
11    I LO im. E. Dembowskiego Gliwice    11.0    
12    ZS nr 2 im. A.F. Modrzewskiego Rybnik    11.0    
13    XIV LOim. S. Staszica Warszawa    11.0    
14    II LO ¦widnica    11.0    
15    III LiO im. A. Mickiewicza Tarnów    11.0   
16    ZS Rolnicze Centrum Kszta³cenia Ko¶cielec 10.0    
17    XXXIII LO im. M. Kopernika Warszawa    10.0    
18    Publiczne LO nr 2 Opole    10.0   
19    II LO Gniezno    9.0    
20    LOnr 3 Suwa³ki    7.0    
21    LO im. T. Ko¶ciuszki Syców    5.0    
22    Zespó³ Szkó³ Ponadgimnazjalnych Sulechów 5.0    
23    Technikum EZN Wroc³aw    2.0    



IV Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica
MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH
13.04.2014r.

Serwis mistrzostw

Strona mistrzostw




Mistrzostwa Polski Juniorów -

Chłopcy do lat 18
Jastrzêbia Góra 2014-03-22/2014-03-30


Serwis mistrzostw

Strona mistrzostw



FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH - LICEALIADA
20.03.2014r.

Serwis turnieju

M-ce Dru¿yna Pkt
1 I LO Gorzów Wielkopolski 14.0
2 ZSP Sulechów 12.0
3 ZSO i E Lubsko 9.0
4 Spo³eczne Liceum ¯ary 9.0
5 CKZ i U "Elektryk" Nowa Sól 8.0
6 III LO Z.GÓRA 7.0
7 I LO WSCHOWA 7.0
8 I LO Miêdzyrzecz 6.0
9 PZST i Z ¦wiebodzin 6.0
10 LO Sulêcin 6.0
11 ZSLiZ Sulêcin 5.0
12 ZSE i S ZIELONA GÓRA 5.0
13 ZSO Skwierzyna 3.0
14 ZST Zb±szynek 1.0


Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości grupa A
Zielona Góra  2013-11-11/2013-11-11

Wyniki



Grand Prix Ziemi Lubuskiej Lubuskie Derby Szachowe Zielona Góra – Gorzów
Zielona Góra  2013-11-11/2013-11-11

Wyniki


Mistrzostwa Makroregionalne
woj. dolnośląskie i lubuskie
CHŁOPCY DO LAT 17
Radków 2013-10-11/2013-10-16

SERWIS TURNIEJU

WYNIKI KOÑCOWE

M-ce Nazwisko i imiê Klub Pkt.
1 KOITKA, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp. 4.0
2 NUN, Grzegorz KSz Odrodzenie Ko¿uchów 4.0
3 ¦WIDERSKI, Rados³aw KSz Stilon Gorzów Wlkp. 3.0
4 MARKO, Piotr MUKS MDK Fabryczna Wroc³aw 1.0

                




Serwis turnieju
Strona turnieju



Serwis turnieju
Strona turnieju



DMP - Extraliga juniorów'2013
Karpacz  2013-07-22/2013-07-30

Strona turnieju
Serwis
Transmisja

Klub Szachowy "Stilon Gorzów"Drużynowym Mistrzem Polski Juniorów na 2013r.
 
       
Wyniki koñcowe

Nazwa dru¿yny Du¿e punkty     Pkt.
1 KSz „Stilon” Gorzów 15,0 35,5
2 MUKS „Stoczek 45” Bia³ystok 15,0 35,5
3 Gülermak Polonia Warszawa 13,0 32,5
4 KSz „Polonia” Wroc³aw 13,0 31,0
5 MKSz Rybnik 8,0 28,0
6 Krakowski Klub Szachistów 1893 8,0 26,0
7 KSz „Javena – Hañcza” Suwa³ki 7,0 24,0
8 UKS „Hetman Koronny” Trzebinia 5,0 21,5
9 UKS SP 8 Chrzanów 3,0 19,5
10 UKS „GIM-DWÓJKA” Tomaszów Lubelski 3,0 16,5

Wyniki Kuby
   
Bia³e Wynik Czarne
1 --------------------------- -------- -----------------------------
2 Jarmu³a, Pawe³    2150 0,5-0,5 Koitka, Jakub    1963
3 Koitka, Jakub    1963 0,5-0,5 Popió³, Micha³    1865
4 Khamidov, Komil    2080 0-1 Koitka, Jakub    1963
5 Koitka, Jakub    1963 1-0 Drop, Szymon    1811
6 Molenda, Marcin    1879 0,5-0,5 Koitka, Jakub    1963
7 Koitka, Jakub    1963 1-0 Poswiatowski, Michal    2067
8 ¯ochowski, Kacper    2087 0-1 Koitka, Jakub    1963
9 Koitka, Jakub    1963 0,5-0,5 Marczuk, Dominik    2043
 


Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - Grupa A
Miêdzyzdroje  2013-04-26/2013-05-05




Serwis turnieju




Strona mistrzostw

Serwis


III Miêdzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica
Trzcianka  2013-03-03/2013-03-03

Serwis turnieju


Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Karkonosze 2013"
Karpacz  2013-02-15/2013-02-24

Serwis turnieju

Wyniki koñcowe
M-ce Nr Tytu³ Nazwisko Imiê Fed. R. FIDE Pkt. Chg
1 1 GM Malaniuk, Vladimir P UKR 2515 7.0 -0.89
2 10 k++ Sliwerski, Radoslaw POL 2097 6.5 1.76
3 7 I++ Dubiñski, Mateusz POL 2198 6.5 1.37
4 3 IM Sieciechowicz, Marcin POL 2455 6.5 -0.56
5 11 I Koitka, Jakub POL 2007 6.5 1.45
6 12 I Piotrowski, Przemys³aw POL 1996 6.5 1.77
7 17 I Delekta, Filip POL 1934 6.5 2.86
8 6 k+ Goluch, Piotr POL 2204 6.0 -0.01
9 14 I+ Tomczak, Miko³aj POL 1965 5.5 1.67
10 8 Szotkowski, Jakub CZE 2144 5.5 0.00
11 2 GM Sergeev, Vladimir UKR 2469 5.5 -2.28
12 13 WCM Wo¼niak, Mariola POL 1982 5.5 0.06
13 4 IM Ko³osowski, Mateusz POL 2441 5.0 -2.08
14 5 k Ga³a¿ewski, Tomasz POL 2288 5.0 -2.52
15 15 k Lada, Ireneusz POL 1959 5.0 0.27
16 9 I++ Khamidov, Komil POL 2119 5.0 -2.53
17 35 I+ Glapa, Anna POL 1609 5.0 3.40
18 25 I Zaleski, £ukasz POL 1767 5.0 1.22
19 23 WCM Dmochowska, Agnieszka POL 1805 5.0 -0.30
20 32 II £ukasiewicz, Krzysztof POL 1659 4.5 2.85
21 31 II+ W±cior, Maciej POL 1668 4.5 2.32
22 34 II Szymanowski, Igor POL 1616 4.5 2.53
23 16 I Ferens, Leszek POL 1953 4.5 -1.40
24 29 II+ Sernecki, Franciszek POL 1698 4.5 0.23
25 20 I+ Kucza, Karol POL 1860 4.0 0.73
26 42 I £apa, Aleksandra POL 1549 4.0 2.55
27 27 I+ Marczuk, Anna POL 1710 4.0 -0.19
28 26 I Glapa, Witold POL 1738 4.0 -0.46
29 24 II+ Ga³ka, Kazimierz POL 1797 4.0 -1.19
30 21 I++ Jurkiewicz, Joanna POL 1846 3.5 -1.96
31 45 II ¯y³a, Tomasz POL 1380 3.5 2.66
32 19 II Monczak, Mariusz POL 1863 3.5 -1.93
33 18 I++ Dade³³o, Aleksandra POL 1909 3.5 -3.13
34 30 II Wo³och, Oskar POL 1687 3.5 -1.00
35 28 I+ Korpalska, Joanna POL 1701 3.5 -0.50
36 22 II+ Sklepiñski, Artur POL 1816 3.5 -2.96
37 38 II Bernaszuk, Krzysztof POL 1570 3.5 0.17
38 37 I Marszalek, Jakub POL 1585 3.0 -0.42
39 39 II Domañski, £ukasz POL 1584 2.5 -0.25
40 41 I Frej, Zofia POL 1553 2.5 -0.45
41 43 III Krzy¿ak, Jan POL 1403 1.5 -0.97
42 36 I Jop, Wlodzimierz POL 1606 1.0 -1.89
43 33 II Krawiec, Stanis³aw POL 1638 0.0 0.00
43 40 II Muller, Marcin POL 1558 0.0 0.00
43 44 III Mielnik, Patryk POL 1394 0.0 0.00

Dane zawodnika

SNo 11 R. FIDE 2007 Ranking 2000
Nazwisko Imiê Koitka, Jakub Fed POL Data ur. 1997-02-08
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Tytu³ I ID CR PL-9795
Code 1126164 Sex M Woj. LB


Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Tytu³ Nazwisko Imiê R. FIDE Klub
1 b + II Krawiec, Stanis³aw 1638 MDK Dany Chojnów
2 w 1 II+ W±cior, Maciej 1668 GKSz Solny Grzybowo
3 b 0 IM Ko³osowski, Mateusz 2441 KSz Pi±tka Skierniewice
4 w 1 I+ Glapa, Anna 1609 MMKS Wieniawa Leszno
5 b 0 GM Malaniuk, Vladimir P 2515 AKSz Hetman-Politechnika Koszaliñska Koszalin
6 w 1 II ¯y³a, Tomasz 1380 WKSz GANT HETMAN
7 b 1 k Lada, Ireneusz 1959
8 w = I Piotrowski, Przemys³aw 1996 KSz Polonia Wroc³aw
9 b 1 GM Sergeev, Vladimir 2469

Dane do normy na kategoriê (POL)
Suma rankingów przeciwników: 19116 Ranking uzyskany: 2204
Liczba rozegranych partii: 9 Wynik: 5.5
¦redni ranking: 2123 Norma na kategoriê: k
Uwagi: B2.10.1 Rn=2138


TURNIEJ OSTATNIEJ SZANSY  

Pokrzywna  26.11 – 02.12. 2012
Strona turnieju


Turniej Ostatniej Szansy Finał A-C15

Strona turnieju


Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości.

Zielona Góra 2012-11-11


Strona turnieju

M-ce Tytu³ Nazwisko Imiê Pkt.
1 k Jagodziñski, Piotr 7.5
2 k D±browski, Grzegorz 7.5
3 I Sukiennik, Marek 7.0
4 k+ Bieliñski, Dariusz 6.5
5 I Piotrowski, Pawe³ 6.5
6 k+ Szylko, Waldemar 6.5
7 I Kucza, Karol 6.0
8 I+ ¦widerski, Rados³aw 5.5
9 II Dunaj, Konrad 5.5
10 I Koitka, Jakub 5.5
11 I+ Kie³ek, Andrzej 5.5
12 II Monczak, Mariusz 5.5
13 I Ferens, Leszek 5.5
14 II+ Mackiewicz, Piotr 5.5
15 II+ Nun, Grzegorz 5.0


Turniej Finałowy III Ligi Województwa Lubuskiego 2012

Sulechów  2012-10-28/2012-10-28

Strona turnieju

M-ce Nazwa dru¿yny Ranking
1 Caissa Lubsko I 2116
2 Stilon Gorzów 2126
3 ¯KSz ¯ary 2017
4 STMGK Strzelce Krajeñskie I 1813
5 Hetman Wschowa I 2037
6 Odrodzenie Ko¿uchów II 1651
7 Lasker Barlinek 1737
8 Hetman Miêdzyrzecz 1865
9 Odrodzenie Ko¿uchów I 2169
10 Hetman My¶libórz 1363
11 64 Zielona Góra 2008
12 STMGK Strzelce Krajeñskie II 1611


Serwis turnieju

Strona turnieju


Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 16 lat

Warszawa 2012-08-02/2012-08-04



       fot.admin  PZSzach
WYNIKI KOÑCOWE
M-ce Tyt. Nazwisko Imiê Woj. Elo Klub Pkt.
1 k Nasuta, Grzegorz PL 2275 MUKS Stoczek 45 Bia³ystok 9.5
2 I++ Kaczmarek, Aleksander SK 2097 KMKSz Victoria Kielce 8.5
3 k Nowicki, Bartosz MA 2158 MKS Polonia Warszawa 8.0
4 I++ ¯ochowski, Kacper PL 2073 MUKS Stoczek 45 Bia³ystok 8.0
5 k Cukrowski, Filip OP 2154 UKS Rod³o Opole 8.0
6 I++ Tomsia, Kamil MP 2096 UKS Hetman Koronny Trzebinia 8.0
7 k Jarmu³a, Pawe³ MA 2180 MKS Polonia Warszawa 7.5
8 I++ Eggink, Ryszard MA 2031 UKS £ady Raszyn 7.5
9 I ¦liwicki, Damian KP 1994 UKS OPP Toruñ 7.5
10 I Kwiatkowski, Wiktor WP 1941 UKS Ko¶cielec 7.0
11 I Knapik, Andrzej MP 1892 UKS przy SP 8 Chrzanów 7.0
12 I Koitka, Jakub LB 1973 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 7.0
13 I Siedlanowski, £ukasz LU 1853 UKS ASTRA Le¶niowice 7.0
14 I++ Bu¶, Konrad MP 2057 MKS MOS Wieliczka 7.0
15 I++ Kula¶, Szymon DS 2041 KSz Polonia Wroc³aw 7.0
16 I Kyæ, Jerzy MP 1753 TS Wis³a Kraków 7.0
17 II+ Kowalczyk, Adam LD 1896 KSz Pi±tka Skierniewice 7.0
18 II Nun, Grzegorz LB 1726 KSz Odrodzenie Ko¿uchów 7.0
19 I Budzinski, Jan LD 1913 KSz Pi±tka Skierniewice 6.5
20 I+ Khamidov, Komil DS 2090 KSz Polonia Wroc³aw 6.5
21 I Smo³ka, Marcin SL 1991 MKSz Rybnik 6.5
22 I+ B³aszkiewicz, Mateusz LD 1879 £KS Szach-Centrum £ód¼ 6.5
23 I++ Tomaszewski, Kacper WP 1939 JKSz-W Jarocin 6.5
24 I Eggink, Mateusz MA 2013 UKS £ady Raszyn 6.5
25 I+ Chmiel, Marcin MP 1985 MLKSz My¶lenice 6.5
26 I Szymanowski, Mateusz PO 1834 UKS Gedanensis Gdañsk 6.5
27 II Szolc, Grzegorz SL 1767 K¦ AZS Politechniki ¦l±skiej Gliwice 6.5
28 I Oszczanowski, Witold DS 1901 MUKS MDK ¦ródmie¶cie Wroc³aw 6.5
29 II+ Filewicz, Przemys³aw PL 1633 UKS Olimpik Moñki 6.5
30 I+ ¦widerski, Rados³aw LB 1934 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.0
31 I Kowalski, Maciej ZP 1851 GKSz Solny Grzybowo 6.0
32 I Kalmuk, Krzysztof OP 1857 KKSz Szach Kêdzierzyn-Ko¼le 6.0
33 I Gawiec, Konrad PK 1911 Lksz GCKiP Czarna 6.0
34 I Mucha, Piotr SL 1965 KSz HetMaN Szopienice Katowice 6.0
35 II Fronczak, Sebastian LD 1747 £KS Szach-Centrum £ód¼ 6.0
36 II Banach, Szymon WP 1759 LKS Chrobry Gniezno 6.0
37 II+ Ko³odziej, Przemys³aw SK 1705 KMKSz Victoria Kielce 6.0
38 II Wilk, Tomasz PK 1667 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0
39 II+ Moszczeñski, Mi³osz PO 1718 SKF Korsarz Gdynia 5.5
40 I Ka³u¿ny, Tomasz WP 1773 AZS Poznañ 5.5
41 II+ Jajte-Pachota, Maciej MP 1807 KKSz Kraków 5.5
42 I Lada, Michal PL 1821 KSz. Javena Hañcza Suwa³ki 5.5
43 I Lewtak, Dominik PK 1776 Lksz GCKiP Czarna 5.5
44 II+ Zi±bek, Patryk WP 1747 KTSz-W Kalisz 5.5
45 I Czerw, Dawid LU 1880 LUKS Tempo O¿arów 5.5
46 I Gierulski, Kamil PK 1735 RzKSz Rzeszów 5.5
47 I+ Ulanowski, Karol PO 2035 UKS SP11 Skoczek Tczew 5.5
48 II Choina, Adam SK 1536 KSz Hetman Ostrowiec ¦w. 5.5
49 I Klimek, Marcin OP 1880 UKS Rod³o Opole 5.0
50 I Gabryja³owicz, Jakub ZP 1775 GKSz Solny Grzybowo 5.0
51 I Poswiatowski, Michal PL 2008 KSz. Javena Hañcza Suwa³ki 5.0
52 II Cie¶lak, Patrycjusz SL 1738 MKSz Rybnik 5.0
53 II Kozakow, Miko³aj MA 1585 UKS Czternastka Warszawa 5.0
54 II Szwajkowski, Patryk PL 1566 KSz Maraton £om¿a 5.0
55 I Szeglowski, Tomasz PK 1757 Lksz GCKiP Czarna 5.0
56 II+ G³adysz, Jakub PK 1799 UKS SP 1 Brzozów 5.0
57 II £uczka, Szymon LU 1601 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.0
58 II Kroczka, Gromos³aw KP 1571 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 5.0
59 II+ G³uszak, Pawe³ PK 1553 MKS Orze³ Rudnik nad Sanem 5.0
60 II+ Peroñczyk, Karol MP 1752 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5
61 I Chmielewski, Jakub DS 1782 MUKS MDK ¦ródmie¶cie Wroc³aw 4.5
62 I Gajdamowicz, Patrick DS 1901 MUKS MDK ¦ródmie¶cie Wroc³aw 4.5
63 II+ Lebiedowicz, Borys ZP 1730 AKSz Hetman-Politechnika Koszaliñska Koszalin 4.5
64 I Mytych, Rafa³ PK 1528 TSz Skoczek Sêdziszów Ma³opolski 4.5
65 II Niedba³a, Wojciech WP 1686 UMKS Na Piêterku Poznañ 4.5
66 II+ Kowalec, Maciej MA 1697 MKS Polonia Warszawa 4.5
67 II Terochin, Piotr DS 1729 ASSz Mied¼ Legnica 4.5
68 II Niedba³a, Piotr PL 0 KSz Maraton £om¿a 4.5
69 II Jankowiak, Piotr DS 1559 UKS SP3 w Bogatyni 4.5
70 I Tarajkiewicz, Krzysztof PO 1584 4.5
71 II Marko, Piotr DS 1526 MUKS MDK Fabryczna Wroc³aw 4.0
72 II Barmuta, Bartosz PL 1499 KSz. Javena Hañcza Suwa³ki 4.0
73 II+ U¶ciñski, Micha³ LU 0 ULKS Niwka £omazy 4.0
74 II Makielak, Hubert LD 1500 UKS Pi±tka Wieluñ 4.0
75 III Wieprzyñski, Bartosz MA 0 MKS Korona Góra Kalwaria 4.0
76 II Maci±¿ek, Micha³ MA 1466 KS Weso³a Warszawa 4.0
77 III ¯ebrowski, Adam MA 0 SRSDiM Wêgrów 4.0
78 II Jasinowicz, Wac³aw MA 1501 UKS MDK Otwock 4.0
79 II Sztangierski, Kacper PO 1456 UKS Korona Gdañsk 3.5
80 II Wolniaczyk, Bartosz LD 1558 UKS Pi±tka Wieluñ 3.5
81 III Dybowski, Artur LU 0 KSz DRAKON Lublin 3.5
82 III Szymaniuk, Pawe³ PL 0 MUKS Stoczek 45 Bia³ystok 3.5
83 III Walczak, Jakub LD 0 £KS Szach-Centrum £ód¼ 2.5
84 IV Postrach, Przemys³aw SK 0 KMKSz Victoria Kielce 2.0
85 III ¯ebrowski, Rafa³ MA 0 SRSDiM Wêgrów 2.0

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach B³yskawicznych - Chłopcy do 16 lat

Warszawa 2012-08-04/2012-08-05



Strona turnieju

Seriws turnieju


M-ce Nazwa dru¿yny Ranking Du¿e punkty Pkt. Sz.1
1 KSz Polonia Wroc³aw 2046 17.0 40.0 6.5
2 Polonia Warszawa 2109 15.0 38.0 5.5
3 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1981 15.0 36.5 6.5
4 MUKS Stoczek 45 Bia³ystok 1808 10.0 26.0 5.0
5 UKS przy SP 8 Chrzanów 1886 9.0 28.0 7.0
6 MKSz Rybnik 1842 7.0 22.5 2.5
7 Krakowski Klub Szachistów 1893 1836 6.0 21.5 1.5
8 GKSz SOLNY Grzybowo 1733 5.0 22.0 0.0
9 LKSz GCKiP Czarna 1795 3.0 18.0 4.5
10 AKSz Hetman-Politechnika Koszaliñska 1784 3.0 17.5 6.0


XII Letni Turniej Szachowy "Nad Bałtykiem" GRUPA 


Serwis turnieju
M-ce Tytu³ Nazwisko Imiê Pkt.
1 I Koitka, Jakub 6.5
2 II Nun, Grzegorz 6.0
3 II+ Delekta, Filip 6.0
4 II Witczak, Jakub 4.5
5 II Czerniawski, Krzysztof 4.0
6 I+ ¦widerski, Rados³aw 4.0
7 II+ Sikorski, Tomasz 2.5
8 II Fudalej, S³awomir 1.5
9 II Pyka, S³awomir 1.0


V TURNIEJ SZACHOWY „SUDETY” -
SZKLARSKA PORÊBA 03 – 10.06.2012
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKÊ

Serwis turnieju
Wyniki - runda 9 Drukuj
M-ce Tytu³ Nazwisko Imiê Fed. R. FIDE Pkt.
1 k Ga³a¿ewski, Tomasz POL 2267 6.5
2 GM Malaniuk, Vladimir P UKR 2519 6.5
3 k++ Klim, Kamil POL 2332 6.5
4 k Polok, Kacper POL 2170 6.0
5 k Goluch, Piotr POL 2246 6.0
6 k Obru¶nik, Micha³ POL 2227 6.0
7 IM Aliavdin, Nikolai BLR 2382 6.0
8 k Betkowski, Andrzej POL 2186 6.0
9 IM Piankov, Evgenij UKR 2359 5.5
10 m £ukasiewicz, Anna POL 2060 5.5
11 Voelz, Stephan GER 1938 5.5
12 k++ Sliwerski, Radoslaw POL 2132 5.0
13 I+ Ga³yga, Józef POL 1955 5.0
14 II+ Delekta, Filip POL 1828 5.0
15 I Koitka, Jakub POL 1947 5.0
16 II+ Grze¶ków, Adrian POL 1847 5.0
17 II £ukasiewicz, Krzysztof POL 1651 5.0
18 I+ Kuciel, W³adys³aw POL 2003 4.5
19 II Ga³ka, Kazimierz POL 1804 4.5
20 k Cudnik, Andrzej POL 2078 4.5
21 I Grela, Kacper POL 1872 4.5
22 II+ Pham, Juliusz POL 1706 4.5
23 II Nun, Grzegorz POL 1677 4.5
24 I+ ¦widerski, Rados³aw POL 1937 4.0
25 I Szyd³owski, Wiktor POL 1826 4.0
26 II Niedba³a, Wojciech POL 1626 4.0
27 II Muller, Marcin POL 1578 4.0
28 I+ Kwa¶ny, Leszek POL 1973 3.5
29 II Muzyka, Dominik POL 1631 3.5
30 II Bernaszuk, Krzysztof POL 1555 3.5
31 I Opolski, Wojciech POL 1707 3.5
32 III Krzy¿ak, Jan POL 1362 3.5
33 II Domanski, Lukasz POL 1513 3.0
34 II+ Drgas, Marlena POL 1478 3.0
35 k Lada, Ireneusz POL 2039 2.5
36 II Olkuski, Tadeusz POL 1598 2.5
37 II Zatylny, Jan POL 1647 2.5
38 II+ Rudnik, £ukasz POL 1906 2.0
39 II Matusz, Kazimierz POL 0 1.0


II MTSZ MIÊDZYZDROJE 2012 Z SZACHAMI PRZEZ POLSKÊ 2012

28.04-05.05.2012r. Miêdzyzdroje


Serwis turnieju
Wyniki - runda 9
M-ce Tytu³ Nazwisko Imiê R. FIDE Ranking Pkt.
1 IM £agowski, Patryk 2332 2400 7.5
2 k Nasuta, Grzegorz 2261 2200 7.0
3 k Sroka, Janusz 2081 2200 6.5
4 I++ Stankiewicz, Pawe³ 2080 2100 6.5
5 m Wi¶niowska, Klaudia 2143 2100 6.5
6 k Goluch, Piotr 2214 2200 6.5
7 k Ga³a¿ewski, Tomasz 2263 2200 6.5
8 I++ Jagodziñski, Piotr 2187 2100 6.5
9 k Markowski, Piotr 2189 2200 6.0
10 I++ Urbañski, Grzegorz 2182 2182 6.0
11 k Pietruszewski, Marcin 2141 2200 6.0
12 I Wielosz, Jaroslaw 1882 2000 6.0
13 I Koitka, Jakub 1953 2000 6.0
14 I+ Tomaszewski, Kacper 1867 2100 5.5
15 I+ B³aszkiewicz, Mateusz 1909 2100 5.5
16 I++ ¯ochowski, Kacper 2070 2100 5.5
17 I++ Czachor, Rados³aw 2089 2100