Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    PZSzach        Email
                     Księga gości
              Menu główne
      Sezony
       Kadra i Akademia
      O szachach
                       Linki

    Chess Tempo

               Mistrzostwa Europy
                  Juniorów 2011 -                   Albena  Bułgaria



           Mistrzostwa Europy -
          Blitz i Szachy Szybkie-        Warszawa 2011



           "Gwiazdy Morza
          Bałtyckiego" 2009

   


        Capelle la Grande
       International Chess Open
       2009
        25e Open International de Cappelle-la-Grande 2009









Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)


SZACHARNIA

Kraje z których zaglądano na stronę Kuby od 12.2011r.
Mistrzostwa Europy Albena (Bułgaria) 2011



European Youth Chess Championship Albena 2011 - Boys Under 14


MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW- ALBENA (Bułgaria) 10-21.09.2011r.

EUROPEAN YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP  BULGARIA  ALBENA

Strona mistrzostw

Serwis turnieju

WYNIKI KUBY
R Białe wynik Czarne
1
Koitka Jakub         1916       POL
0 - 1
Bellahcene Bilel      2286
FRA
2
Martins Guilherme Pires Tavare      1685
POR
0 - 1
Koitka
Jakub
             1916
        POL
3
Koitka
Jakub
        1916
    POL
0 - 1
Yankelevich Lev 2072
GER
4
Bardarov Georgi      1732
BUL
0 - 1
Koitka
Jakub
             1916
        POL
5
Koitka Jakub      1916
POL
0 - 1
Boruchovsky Avital     2326
IZR
6
Pavic Filip       1735
CRO
0 - 1
Koitka
Jakub
                                   1916
  POL
7
Koitka Jakub      1916
POL

0,5-0,5
Lampert Jonas 2188
8
Koitka Jakub      1916
POL
 1 - 0
Navarrete Espi Samuel      2165
ESP
9
Bayramov Elkhan      2084
AZE
0,5-0,5
Koitka
Jakub
              1916
        POL 


KUBA  W MISTRZOSTWACH EUROPY DO LAT 14
ZDOBYŁ 5 PUNKTÓW Z 9 PARTII I UPLASOWAŁ
SIĘ NA 36 POZYCJI NA 104 ZAWODNIKÓW (STARTOWAŁ Z 60 NUMEREM )


BRAWO!!!


fot. Winicjusz Drozdowski




Photos by Svoboda Chankova

Wynik końcowy po 9 rundach

M-ce X Nazwisko Fed Rg Pkt  TB 1 
1 FM Ali Marandi Cemil Can TUR 2257 7.5 2387
2 FM Duda Jan-Krzysztof POL 2368 7.0 2426
3 FM Artemiev Vladislav RUS 2415 7.0 2371
4 X Stremavicius Titas LTU 2141 7.0 2359
5 X Boruchovsky Avital ISR 2326 7.0 2246
6 IM Antipov Mikhail Al RUS 2412 6.5 2356
7 CM Sanal Vahap TUR 2271 6.5 2322
8 X Petrosyan Manuel ARM 2207 6.5 2309
9 X Khegay Dmitriy RUS 2200 6.5 2293
10 X Martins David Pires Tavares POR 2077 6.5 2217
11 X Harutyunian Tigran K ARM 2201 6.0 2304
12 FM Alekseenko Kirill RUS 2303 6.0 2253
13 X Bellahcene Bilel FRA 2286 6.0 2245
14 XX Toma Radu-Cristian ROU 1996 6.0 2205
15 X Reshef Omer ISR 2169 6.0 2173
16 X Hovhannisyan Karen ARM 2050 6.0 2171
17 X Csonka Balazs HUN 2289 6.0 2166
18 X Shen Yue ESP 2080 6.0 2076
19 X Viennot Dylan FRA 2136 6.0 2067
20 FM Codenotti Marco ITA 2323 5.5 2194
21 X Ghvamberia Nika GEO 1903 5.5 2142
22 X Kambrath Yannick FRA 2153 5.5 2140
23 FM Lamard Guillaume FRA 2161 5.5 2135
24 X Khamidov Komil POL 2055 5.5 2128
25 X Paravyan David RUS 2192 5.5 2126
26 X Bahmatsiy Vladislav UKR 1995 5.5 2106
27 X Broadley Henry ENG 1843 5.5 2083
28 X Yankelevich Lev GER 2072 5.5 2078
29 X Schroeder Jan-Christian GER 2235 5.5 2033
30 CM Dastan Muhammed Batuhan TUR 2247 5.0 2185
31 X Nikolov Rumen BUL 1865 5.0 2157
32 X Ersoz Bartu TUR 1869 5.0 2131
33 X Naoum Spyridon GRE 2098 5.0 2103
34 X Popov Andrey RUS 2062 5.0 2095
35 X Sadikhov Ulvi AZE 2152 5.0 2084
36 X Koitka Jakub POL 1916 5.0 2072
37 FM Shtembuliak Evgeny UKR 2131 5.0 2059
38 X Huber Martin Christian AUT 2133 5.0 2050
39 X Hauge Lars Oskar NOR 2086 5.0 2026
40 X Minko Vladimir RUS 2038 5.0 2007
41 X Bunta Andrei ROU 1808 5.0 1987
42 X Buendia Pinar Alvaro ESP 2003 5.0 1955
43 X Malhotra Tarun ENG 1986 5.0 1954
44 X Bayramov Elkhan AZE 2084 5.0 1938
45 X Gheorghiu Calin ROU 2023 5.0 1907
46 X Markoja Sebastijan SLO 1946 5.0 1882
47 X Beerdsen Thomas NED 2019 4.5 2043
48 X Eggink Ryszard POL 1992 4.5 2018
49 X De Vleeschauwer Maarten BEL 1970 4.5 1988
50 X Lenaerts Lennert BEL 1902 4.5 1941
51 X Balaji Ananthanarayan ENG 1598 4.5 1933
52 X Basso Pier Luigi ITA 2051 4.5 1931
53 X Machan Jan CZE 2001 4.5 1919
54 X Djuricic Domen SLO 1845 4.5 1915
55 X Piotrowski Przemyslaw POL 1960 4.5 1893