Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    PZSzach        Email
                     Księga gości
              Menu główne
      Sezony
       Kadra i Akademia
      O szachach
                       Linki

    Chess Tempo

               Mistrzostwa Europy
                  Juniorów 2011 -                   Albena  Bułgaria



           Mistrzostwa Europy -
          Blitz i Szachy Szybkie-        Warszawa 2011



           "Gwiazdy Morza
          Bałtyckiego" 2009

   


        Capelle la Grande
       International Chess Open
       2009
        25e Open International de Cappelle-la-Grande 2009









Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)


SZACHARNIA

Kraje z których zaglądano na stronę Kuby od 12.2011r.
Mistrzostwa Europy Albena (Bułgaria) 2011



European Youth Chess Championship Albena 2011 - Boys Under 14


MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW- ALBENA (Bułgaria) 10-21.09.2011r.

EUROPEAN YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP  BULGARIA  ALBENA

Strona mistrzostw

Serwis turnieju

WYNIKI KUBY
R Białe wynik Czarne
1
Koitka Jakub         1916       POL
0 - 1
Bellahcene Bilel      2286
FRA
2
Martins Guilherme Pires Tavare      1685
POR
0 - 1
Koitka
Jakub
             1916
        POL
3
Koitka
Jakub
        1916
    POL
0 - 1
Yankelevich Lev 2072
GER
4
Bardarov Georgi      1732
BUL
0 - 1
Koitka
Jakub
             1916
        POL
5
Koitka Jakub      1916
POL
0 - 1
Boruchovsky Avital     2326
IZR
6
Pavic Filip       1735
CRO
0 - 1
Koitka
Jakub
                                   1916
  POL
7
Koitka Jakub      1916
POL

0,5-0,5
Lampert Jonas 2188
8
Koitka Jakub      1916
POL
 1 - 0
Navarrete Espi Samuel      2165
ESP
9
Bayramov Elkhan      2084
AZE
0,5-0,5
Koitka
Jakub
              1916
        POL 


KUBA  W MISTRZOSTWACH EUROPY DO LAT 14
ZDOBYŁ 5 PUNKTÓW Z 9 PARTII I UPLASOWAŁ
SIĘ NA 36 POZYCJI NA 104 ZAWODNIKÓW (STARTOWAŁ Z 60 NUMEREM )


BRAWO!!!


fot. Winicjusz Drozdowski




Photos by Svoboda Chankova

Wynik końcowy po 9 rundach

M-ce X Nazwisko Fed Rg Pkt  TB 1 
1 FM Ali Marandi Cemil Can TUR 2257 7.5 2387
2 FM Duda Jan-Krzysztof POL 2368 7.0 2426
3 FM Artemiev Vladislav RUS 2415 7.0 2371
4 X Stremavicius Titas LTU 2141 7.0 2359
5 X Boruchovsky Avital ISR 2326 7.0 2246
6 IM Antipov Mikhail Al RUS 2412 6.5 2356
7 CM Sanal Vahap TUR 2271 6.5 2322
8 X Petrosyan Manuel ARM 2207 6.5 2309
9 X Khegay Dmitriy RUS 2200 6.5 2293
10 X Martins David Pires Tavares POR 2077 6.5 2217
11 X Harutyunian Tigran K ARM 2201 6.0 2304
12 FM Alekseenko Kirill RUS 2303 6.0 2253
13 X Bellahcene Bilel FRA 2286 6.0 2245
14 XX Toma Radu-Cristian ROU 1996 6.0 2205
15 X Reshef Omer ISR 2169 6.0 2173
16 X Hovhannisyan Karen ARM 2050 6.0 2171
17 X Csonka Balazs HUN 2289 6.0 2166
18 X Shen Yue ESP 2080 6.0 2076
19 X Viennot Dylan FRA 2136 6.0 2067
20 FM Codenotti Marco ITA 2323 5.5 2194
21 X Ghvamberia Nika GEO 1903 5.5 2142
22 X Kambrath Yannick FRA 2153 5.5 2140
23 FM Lamard Guillaume FRA 2161 5.5 2135
24 X Khamidov Komil POL 2055 5.5 2128
25 X Paravyan David RUS 2192 5.5 2126
26 X Bahmatsiy Vladislav UKR 1995 5.5 2106
27 X Broadley Henry ENG 1843 5.5 2083
28 X Yankelevich Lev GER 2072 5.5 2078
29 X Schroeder Jan-Christian GER 2235 5.5 2033
30 CM Dastan Muhammed Batuhan TUR 2247 5.0 2185
31 X Nikolov Rumen BUL 1865 5.0 2157
32 X Ersoz Bartu TUR 1869 5.0 2131
33 X Naoum Spyridon GRE 2098 5.0 2103
34 X Popov Andrey RUS 2062 5.0 2095
35 X Sadikhov Ulvi AZE 2152 5.0 2084
36 X Koitka Jakub POL 1916 5.0 2072
37 FM Shtembuliak Evgeny UKR 2131 5.0 2059
38 X Huber Martin Christian AUT 2133 5.0 2050
39 X Hauge Lars Oskar NOR 2086 5.0 2026
40 X Minko Vladimir RUS 2038 5.0 2007
41 X Bunta Andrei ROU 1808 5.0 1987
42 X Buendia Pinar Alvaro ESP 2003 5.0 1955
43 X Malhotra Tarun ENG 1986 5.0 1954
44 X Bayramov Elkhan AZE 2084 5.0 1938
45 X Gheorghiu Calin ROU 2023 5.0 1907
46 X Markoja Sebastijan SLO 1946 5.0 1882
47 X Beerdsen Thomas NED 2019 4.5 2043
48 X Eggink Ryszard POL 1992 4.5 2018
49 X De Vleeschauwer Maarten BEL 1970 4.5 1988
50 X Lenaerts Lennert BEL 1902 4.5 1941
51 X Balaji Ananthanarayan ENG 1598 4.5 1933
52 X Basso Pier Luigi ITA 2051 4.5 1931
53 X Machan Jan CZE 2001 4.5 1919
54 X Djuricic Domen SLO 1845 4.5 1915
55 X Piotrowski Przemyslaw POL 1960 4.5 1893
56 X Ulanowski Karol POL 1937 4.5 1877
57 X Lampert Jonas GER 2188 4.5 1853
58 X Vatinyan Gor UKR 2003 4.5 1837
59 X Lerch Philipp GER 2085 4.5 1827
60 X Todorovic Nenad I SRB 1927 4.0 2060
61 X Yaran Siar TUR 1805 4.0 2004
62 X Yaver Faik Emre TUR 1771 4.0 1989
63 X Vasilyev Vasily RUS 2107 4.0 1938
64 X Papakonstantinou Dimitrios GRE 1809 4.0 1934
65 X Lappalainen Matias FIN 1825 4.0 1897
66 X Sirosh Ilja EST 1797 4.0 1897
67 X Tutisani Noe GEO 1939 4.0 1889
68 X Gajdamowicz Patrick POL 1891 4.0 1867
69 X Pavic Filip CRO 1735 4.0 1857
70 X Budkovsky Dmitry BLR 1823 4.0 1854
71 X Petrovskis Olegs LAT 1897 4.0 1833
72 X Navarrete Espi Samuel ESP 2165 4.0 1832
73 X Vesce Emanuele ITA 1869 4.0 1814
74 X Diril Dogus TUR 1668 4.0 1811
75 X Metodiev Veselin BUL 1821 4.0 1796
76 X Suarez Gomez Julio ESP 1870 4.0 1715
77 X Harvan Richard SVK 1961 3.5 1909
78 X Ragnarsson Dagur ISL 1761 3.5 1899
79 X Dias Ivo Rodrigues POR 1705 3.5 1872
80 X Lekic Lazar MNE 1935 3.5 1841
81 X Bardarov Georgi BUL 1732 3.5 1809
82 X Procop Egor MDA 1863 3.5 1739
83 X Dereshki Dario BUL 1914 3.0 1896
84 X Tasci Onur TUR 1722 3.0 1839
85 X Orujlu Rajab AZE 0 3.0 1788
86 X Ventura Bolet Maxim ESP 1996 3.0 1775
87 X Martins Guilherme Pires Tavare POR 1685 3.0 1774
88 X Ramsdal Jens Albert DEN 1913 3.0 1692
89 X Pomini Aurelien SUI 1918 3.0 1686
90 X Grahovac Danijel BIH 1885 3.0 1681
91 X Konstantinov Aleksandar MKD 1710 3.0 1670
92 X Milton Carl SCO 0 3.0 1664
93 X Bombek Miha SLO 1810 3.0 1587
94 X Selivanov Daniil RUS 0 3.0 1535
95 X Tumanov Viktor FIN 0 3.0 1530
96 X Fomin Alexey RUS 1624 3.0 1524
97 X Ramacker Quinten BEL 1721 3.0 1509
98 X Garrido Piriz Pablo ESP 1854 2.5 1773
99 X Tuerlinckx Ben BEL 1925 2.5 1671
100 X Barbul Ionel ROU 1768 2.0 1545
101 X Sisoev Robert BUL 1615 2.0 1503
102 X Matijevic Ivan BIH 0 2.0 1488
103 X Ioannou Giorgos CYP 0 1.5 1341
104 X Spaho Kevin ALB 0 1.0 1305




Lista startowa

Nr . Nazwisko Fed Rg
1 FM Artemiev Vladislav RUS 2415
2 IM Antipov Mikhail Al RUS 2412
3 FM Duda Jan-Krzysztof POL 2368
4 . Boruchovsky Avital ISR 2326
5 FM Codenotti Marco ITA 2323
6 FM Alekseenko Kirill RUS 2303
7 . Csonka Balazs HUN 2289
8 . Bellahcene Bilel FRA 2286
9 CM Sanal Vahap TUR 2271
10 FM Ali Marandi Cemil Can TUR 2257
11 CM Dastan Muhammed Batuhan TUR 2247
12 . Schroeder Jan-Christian GER 2235
13 . Petrosyan Manuel ARM 2207
14 . Harutyunian Tigran K ARM 2201
15 . Khegay Dmitriy RUS 2200
16 . Paravyan David RUS 2192
17 . Lampert Jonas GER 2188
18 . Reshef Omer ISR 2169
19 . Navarrete Espi Samuel ESP 2165
20 FM Lamard Guillaume FRA 2161
21 . Kambrath Yannick FRA 2153
22 . Sadikhov Ulvi AZE 2152
23 . Stremavicius Titas LTU 2141
24 . Viennot Dylan FRA 2136
25 . Huber Martin Christian AUT 2133
26 FM Shtembuliak Evgeny UKR 2131
27 . Vasilyev Vasily RUS 2107
28 . Naoum Spyridon GRE 2098
29 . Hauge Lars Oskar NOR 2086
30 . Lerch Philipp GER 2085
31 . Bayramov Elkhan AZE 2084
32 . Shen Yue ESP 2080
33 . Martins David Pires Tavares POR 2077
34 . Yankelevich Lev GER 2072
35 . Popov Andrey RUS 2062
36 . Khamidov Komil POL 2055
37 .. Basso Pier Luigi ITA 2051
38 . Hovhannisyan Karen ARM 2050
39 . Minko Vladimir RUS 2038
40 . Gheorghiu Calin ROU 2023
41 . Beerdsen Thomas NED 2019
42 . Buendia Pinar Alvaro ESP 2003
43 . Vatinyan Gor UKR 2003
44 . Machan Jan CZE 2001
45 . Toma Radu-Cristian ROU 1996
46 . Ventura Bolet Maxim ESP 1996
47 . Bahmatsiy Vladislav UKR 1995
48 . Eggink Ryszard POL 1992
49 . Malhotra Tarun ENG 1986
50 . De Vleeschauwer Maarten BEL 1970
51 . Harvan Richard SVK 1961
52 . Piotrowski Przemyslaw POL 1960
53 . Markoja Sebastijan SLO 1946
54 . Tutisani Noe GEO 1939
55 . Ulanowski Karol POL 1937
56 . Lekic Lazar MNE 1935
57 . Todorovic Nenad I SRB 1927
58 . Tuerlinckx Ben BEL 1925
59 . Pomini Aurelien SUI 1918
60 . Koitka Jakub POL 1916
61 . Dereshki Dario BUL 1914
62 . Ramsdal Jens Albert DEN 1913
63 . Ghvamberia Nika GEO 1903
64 . Lenaerts Lennert BEL 1902
65 . Petrovskis Olegs LAT 1897
66 . Gajdamowicz Patrick POL 1891
67 . Grahovac Danijel BIH 1885
68 . Suarez Gomez Julio ESP 1870
69 . Ersoz Bartu TUR 1869
70 . Vesce Emanuele ITA 1869
71 . Nikolov Rumen BUL 1865
72 . Procop Egor MDA 1863
73 . Garrido Piriz Pablo ESP 1854
74 . Djuricic Domen SLO 1845
75 . Broadley Henry ENG 1843
76 . Lappalainen Matias FIN 1825
77 . Budkovsky Dmitry BLR 1823
78 . Metodiev Veselin BUL 1821
79 . Bombek Miha SLO 1810
80 . Papakonstantinou Dimitrios GRE 1809
81 . Bunta Andrei ROU 1808
82 . Yaran Siar TUR 1805
83 . Sirosh Ilja EST 1797
84 . Yaver Faik Emre TUR 1771
85 . Barbul Ionel ROU 1768
86 . Ragnarsson Dagur ISL 1761
87 . Pavic Filip CRO 1735
88 . Bardarov Georgi BUL 1732
89 . Tasci Onur TUR 1722
90 . Ramacker Quinten BEL 1721
91 . Konstantinov Aleksandar MKD 1710
92 . Dias Ivo Rodrigues POR 1705
93 . Martins Guilherme Pires Tavare POR 1685
94 . Diril Dogus TUR 1668
95 . Fomin Alexey RUS 1624
96 . Sisoev Robert BUL 1615
97 . Balaji Ananthanarayan ENG 1598
98 . Ioannou Giorgos CYP 0
99 . Matijevic Ivan BIH 0
100 . Milton Carl SCO 0
101 . Orujlu Rajab AZE 0
102 . Selivanov Daniil RUS 0
103 . Spaho Kevin ALB 0
104 . Tumanov Viktor FIN 0




© by www.kubaszachy.cba.pl All rights reserved.