Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    GG 8708966     Email
          Menu główne
Sezony
        O szachach
                  Linki

  




Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)


Sezon 2009/2010


X Letni Obóz Szkoleniowy i Turniej Szachowy "Pod Smrkem"

19-30.06.2010r.


Serwis turnieju


Turniej weekendowy STILONU grupa A

11-13.06.2010r.

SERWIS

GRUPA A

Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wynik
1 Młynarczyk, Łukasz III 1600 Koitka, Jakub II+ 1846 0-1
2 Koitka, Jakub II+ 1846 Świderski, Radosław II 1772 1-0
3 Czerwoński, Aleksander IM 2378 Koitka, Jakub II+ 1846 1-0
4 Koitka, Jakub II+ 1846 Kulaszyński, Michał II 1786 1-0
5 Pyka, Sławomir  III 1600 Koitka, Jakub II+ 1846 0-1


Wyniki - runda 5

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1 IM Czerwoński, Aleksander 2378 2378 4.5 10.50 16.00 4 14.5
2 4 k Wiśniowska, Klaudia 1961 1961 4.0 6.50 12.50 4 11.0
3 6 II+ Koitka, Jakub 1846 1772 4.0 6.50 12.00 4 12.0
4 3 I++ Siwiec, Arkadiusz 2078 2078 3.5 7.50 13.00 3 11.5
5 2 I Bartnicki, Paweł 2130 2130 3.0 9.50 15.50 3 12.0
6 5 II Kulaszyński, Michał 1783 1783 3.0 6.50 11.50 3 9.0
7 10 II Witczak, Jakub 0 1800 2.0 8.50 13.50 2 7.0
8 11 III Pyka, Sławomir 0 1600 2.0 8.50 13.50 2 6.0
9 7 II Świderski, Radosław 1772 1724 2.0 7.00 12.50 1 3.0
10 8 Kugler, Pawel 1708 1708 2.0 6.00 11.50 1 4.0
11 9 III Piechaczek, Dominik 1417 1417 2.0 4.50 9.50 0 4.5
12 12 III Młynarczyk, Łukasz 0 1600 1.5 6.00 11.00 0 5.0
13 13 IV Włodarczyk, Hubert 0 1400 1.5 5.50 10.50 0 5.5


Karta startowa Kuby

Nr 6 Elo 1846
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1846
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 1 12 1.0 26506 III Młynarczyk, Łukasz 0 1600 STMGK Strzelce Krajeńskie
2 (B) 1 7 2.0 8109 II Świderski, Radosław 1772 1724 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
3 (C) 0 1 2.0 1352 IM Czerwoński, Aleksander 2378 2378 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
4 (B) 1 5 3.0 1387 II Kulaszyński, Michał 1783 1783 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
5 (C) 1 11 4.0 23544 III Pyka, Sławomir 0 1600 STMGK Strzelce Krajeńskie
Suma rankingów przeciwników: 9085 Ranking uzyskany (Ruz) 2010
Liczba partii (N): 5 Suma punktow (Pkt): 4.0
Ranking średni (Rar): 1810 Norma na kategorię PZSZACH:

Serwis turnieju

Komunikat

Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wynik
1 Goluch, Piotr 2139 I++ Koitka, Jakub 1846 II+ 1-0
2 Koitka, Jakub 1846 Sowa, Martyna 1719 I 0,5-0,5
3 Mlynarczyk, Dariusz 2007 I+ Koitka, Jakub 1846 0,5-0,5
4 Koitka, Jakub 1846 Szcześniak, Andrzej 2070 I++ 0,5-0,5
5 Wiśniowska, Klaudia 1997 k Koitka, Jakub 1846 0-1
6 Koitka, Jakub 1846 Khamidov, Komil 2001 I 1-0
7 Sypień, Mateusz 2284 k Koitka, Jakub 1846 0,5-0,5
8 Koitka, Jakub 1846 Sroka, Janusz 2128 I++ 0-1
9 Kraiński, Sławomir 2138 k Koitka, Jakub 1846 1-0

Wyniki - runda 9

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2 IM Zeberski, Jakub 2403 2403 7.0 38.00 49.50 5 33.0
2 8 k Lada, Ireneusz 2138 2138 7.0 35.50 46.00 7 35.0
3 1 IM Rutkowski, Maciej 2416 2416 6.5 38.00 49.50 4 34.0
4 11 I++ Sroka, Janusz 2128 2128 5.5 37.50 48.00 4 31.0
5 7 I++ Goluch, Piotr 2139 2139 5.5 34.00 43.50 4 29.0
6 9 k Kraiński, Sławomir 2138 2138 5.5 31.50 42.00 4 26.5
7 3 m Juroszek, Tadeusz 2376 2376 5.0 38.50 49.50 3 29.5
8 6 k Bieluszewski, Piotr 2176 2176 5.0 34.50 43.50 3 24.5
9 4 k Sypień, Mateusz 2284 2284 5.0 33.50 42.00 3 27.5
10 13 I++ Siwiec, Arkadiusz 2092 2092 5.0 31.00 39.50 3 22.0
11 14 I++ Szcześniak, Andrzej 2070 2070 5.0 28.50 39.00 3 20.0
12 5 k Skindzier, Saturnin 2180 2180 4.5 35.50 45.50 3 26.5
13 12 I Kędzierski, Sławomir 2102 2102 4.5 30.50 39.00 4 23.0
14 17 k Wiśniowska, Klaudia 1991 1991 4.5 29.00 37.50 4 19.0
15 15 I+ Mlynarczyk, Dariusz 2007 2007 4.5 26.50 34.00 3 19.5
16 10 I++ Kapral, Krzysztof 2132 2132 4.0 39.00 48.00 2 27.5
17 20 II+ Koitka, Jakub 1846 1846 4.0 34.50 41.50 2 21.0
18 16 I Khamidov, Komil 2001 2001 4.0 30.00 39.00 4 20.0
19 19 I Rosiak, Agata 1847 1847 3.5 31.00 37.50 1 17.0
20 18 II+ Pietrucha, Jarosław 1854 1854 3.5 29.00 36.00 2 19.0
21 22 I Chomski, Maciej 1800 1800 3.5 28.50 36.50 1 16.5
22 21 II Grabowski, Jan 1803 1803 3.5 27.50 36.00 2 15.0
23 24 II+ Klimek, Marcin 1762 1762 3.5 26.00 33.00 3 14.5
24 26 I Skiba, Marta 1708 1708 3.0 24.00 31.00 1 15.0
25 23 II Świderski, Radosław 1772 1772 2.5 28.50 35.50 1 12.0
26 25 I Sowa, Martyna 1719 1719 2.0 25.00 31.00 0 7.5


Karta startowa Kuby

Nr 20 Elo 1846
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1846
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 0 7 0.0 112 I++ Goluch, Piotr 2139 2139 UKS SP3 w Bogatyni
2 (B) = 25 0.5 1329 I Sowa, Martyna 1719 1719 ŻKSz Żary
3 (C) = 15 1.0 7121 I+ Mlynarczyk, Dariusz 2007 2007 TTSz Tęcza Turek
4 (B) = 14 1.5 7535 I++ Szcześniak, Andrzej 2070 2070 UKS Rotmistrz Grudziądz
5 (C) 1 17 2.5 1460 k Wiśniowska, Klaudia 1991 1991 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
6 (B) 1 16 3.5 12991 I Khamidov, Komil 2001 2001 KSz Polonia Wrocław
7 (C) = 4 4.0 4094 k Sypień, Mateusz 2284 2284 KSz MDK Jasło
8 (B) 0 11 4.0 6097 I++ Sroka, Janusz 2128 2128 TMS Roszada Gliwice
9 (C) 0 9 4.0 1019 k Kraiński, Sławomir 2138 2138 UKS Rotmistrz Grudziądz
Suma rankingów przeciwników: 18477 Ranking uzyskany (Ruz) 1993
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 4.0
Ranking średni (Rar): 2033 Norma na kategorię PZSZACH:

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół

Kuba Drużynowym Mistrzem Polski Szkół Podstawowych w Szachach na 2010r.

Komunikat turniejowy
Serwis turniejowy

Szkoły podstawowe



Wyniki końcowe

M-ce Drużyna Rank. PKT Pkt. MBch.
1 Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp zespół I 1726 22.0 32.0 223.50
2 Szkoła Podstawowa nr 2 Rybnik 1604 17.0 30.0 220.50
3 Szkoła Podstawowa nr 91 Wrocław 1553 17.0 29.0 226.00
4 Szkoła Podstawowa nr 1 Bełchatów 1615 16.0 27.5 219.00
5 Szkoła Podstawowa nr 2 Tomaszów Lubelski 1565 15.0 26.5 227.50
6 Szkoła Podstawowa Nieborów 1563 13.0 25.5 190.50
7 Szkoła Podstawowa nr 15 Opole 1637 13.0 24.0 217.00
8 Szkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 1556 12.0 25.5 226.00
9 Szkoła Podstawowa nr 4 Kołobrzeg 1670 12.0 25.5 209.50
10 Szkoła Podstawowa nr 45 Wrocław 1648 12.0 23.5 202.00
11 Szkoła Podstawowa nr 1 Zielona Góra 1414 11.0 23.5 179.00
12 Szkoła Podstawowa nr 2 Suwałki 1680 11.0 23.0 194.00
13 Szkoła Podstawowa nr 63 Wrocław 1609 11.0 23.0 176.50
14 Szkoła Podstawowa nr 1 Ostrów Wlkp 1435 11.0 22.0 218.50
15 Szkoła Podstawowa nr 5 Skierniewice 1500 11.0 22.0 194.50
16 Szkoła Podstawowa nr 11 Warszawa Ursus 1564 11.0 20.5 216.50
17 Szkoła Podstawowa nr 3 Konin 1574 11.0 20.5 201.00
18 Szkoła Podstawowa nr 11 Suwałki 1700 11.0 19.5 189.50
19 Katolicka Szkoła Podstawowa Bydgoszcz 1503 10.0 21.0 177.00
20 Szkoła Podstawowa Sulęcin 1500 10.0 20.5 196.50
21 Szkoła Podstawowa nr 4 Legnica 1550 10.0 19.5 192.00
22 Szkoła Podsta. nr 13 Gorzów Wlkp zespół II 1556 10.0 18.0 201.50
23 Szkoła Podstawowa nr 21 Katowice 1525 9.0 21.0 186.50
24 Społeczna Szkoła Podstawowa Karczemki 1475 9.0 20.0 182.50
25 Prywatna Szkoła Podstawowa Szczecin 1375 9.0 18.5 187.50
26 Szkoła Podstawowa nr 1 Ostróda 1500 8.0 20.5 182.00
27 Szkoła Podstawowa nr 46 Bydgoszcz 1600 8.0 20.0 174.00
28 Szkoła Podstawowa Krzyż Wlkp 1357 8.0 19.5 190.50
29 Szkoła Podstawowa Michałowice zespół I 1463 8.0 18.5 188.00
30 Szkoła Podstawowa nr 15 Grudziądz 1450 7.0 17.5 184.00
31 Szkoła Podstawowa nr 3 Bogatynia 1491 7.0 17.0 188.50
32 Szkoła Podstawowa Michałowice zespół II 1363 2.0 9.5 184.00


Karta startowa drużyny

Nr 1 Rank. 1726
Drużyna Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp zespół I Klub Sp 13 Gorzów Wlkp I
Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

PKT

Nr

Przeciwnik

Rank.

Klub

1 (B) 2.5 2.0 17 Szkoła Podstawowa nr 91 Wrocław 1553 SP 91 Wrocław
2 (C) 2.5 4.0 12 Szkoła Podstawowa nr 2 Tomaszów Lubelski 1565 SP 2 Tomaszów Lubelski
3 (B) 2.5 6.0 13 Szkoła Podstawowa nr 11 Warszawa Ursus 1564 SP 11 Warszawa
4 (C) 3.0 8.0 9 Szkoła Podstawowa nr 2 Rybnik 1604 SP 2 Rybnik
5 (B) 2.5 10.0 15 Szkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 1556 SP 8 Chrzanów
6 (C) 3.0 12.0 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Bełchatów 1615 SP 1 Bełchatów
7 (B) 3.5 14.0 6 Szkoła Podstawowa nr 15 Opole 1637 Sp 15 Opole
8 (B) 2.5 16.0 14 Szkoła Podstawowa Nieborów 1563 SP Nieborów
9 (C) 2.5 18.0 3 Szkoła Podstawowa nr 2 Suwałki 1680 SP 2 Suwałki
10 (C) 4.0 20.0 2 Szkoła Podstawowa nr 11 Suwałki 1700 SP 11 Suwałki
11 (B) 3.5 22.0 28 Szkoła Podstawowa nr 1 Ostrów Wlkp 1435 SP 1 Ostrów Wlkp

Karta startowa zawodnika

Nr 1 Elo 1846
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1846
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub SP 1 Gorzów Wlkp I Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Rank.

Klub

1 (B) 1 1.0 II+ Brzechffa, Szymon 1637 SP 91 Wrocław
2 (C) = 1.5 I Żądło, Maciej 1639 SP 2 Tomaszów Lubelski
3 (B) 1 2.5 II Ogonowski, Jakub 1642 SP 11 Warszawa
4 (C) 1 3.5 II Cieślak, Patrycjusz 1698 SP 2 Rybnik
5 (B) = 4.0 II Drop, Szymon 1613 SP 8 Chrzanów
6 (C) 1 5.0 II+ Osiński, Kamil 1729 SP 1 Bełchatów
7 (B) = 5.5 II Wisniewski, Michał 1800 SP 15 Opole
8 (B) 1 6.5 IV Szczepanik, Bartosz 1400 SP Nieborów
9 (C) = 7.0 II Barmuta, Bartosz 1521 SP 2 Suwałki
10 (C) 1 8.0 II Filipow, Arkadiusz 1800 SP 11 Suwałki
11 (B) = 8.5 II Chmielarz, Maciej 1739 SP 1 Ostrów Wlkp
Suma rankingów przeciwników: 18218 Ranking uzyskany (Ruz) 1872
Liczba partii (N): 11 Suma punktow (Pkt): 8.5
Ranking średni (Rar): 1672 Norma na kategorię PZSZACH:

Turniej Weekendowy STILONU     

07 - 09.05.2010r.

Serwis turnieju - grupa A

Wyniki - runda 5

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1 FM Dragun, Kamil 2378 4.5 8.50 15.00 4 14.0
2 3 I++ Siwiec, Arkadiusz 2078 4.5 7.00 13.00 4 14.0
3 2 I Bartnicki, Paweł 2130 3.0 10.50 17.50 3 11.0
4 12 III Mlynarczyk, Lukasz 1600 3.0 7.50 12.00 2 7.0
5 5 Sokolowski, Roman 1876 3.0 7.00 12.00 3 10.0
6 6 II+ Koitka, Jakub 1772 3.0 7.00 11.50 3 9.0
7 4 I Gigoła, Jacek 1893 2.5 8.50 13.50 2 7.5
8 8 II Bajek, Marek 1680 2.5 7.50 11.00 2 6.5
9 7 II Kugler, Paweł 1708 2.0 8.00 14.00 2 7.0
10 13 III Piechaczek, Dominik 1600 2.0 7.50 13.50 1 8.0
11 9 I Kuryło, Andrzej 2000 2.0 6.00 12.00 1 5.0
12 10 II Witczak, Jakub 1800 2.0 4.50 7.50 1 3.0
13 11 III Pyka, Slawomir 1600 1.0 6.50 10.00 0 3.0

FINAŁY WOJEWÓDZKIE W SZACHACH PODSTAWÓWKI

21.04.2010r w Szkole Podstawowej nr 1 w Sulechowie odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SZACHACH szkół podstawowych. W szranki o tytuł najlepszej drużyny w województwie stanęli między innymi ekipy z Zielonej Góry, Gorzowa Wlkp. Sulęcina czy Strzelec Krajeńskich. W turnieju grano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, czas gry na zawodnika 15’. Po zsumowaniu wyników całego turnieju najlepszą drużyną okazał się Gorzów Wielkopolski.

Poniżej przedstawiam szczegółowe wyniki klasyfikacji końcowej:

           I miejsce - SP-13 Gorzów Wielkpolski 27,5 pkt.

           II miejsce -  SP -1 Zielona Góra 18 pkt.

           III miejsce - SP Sulęcin 17 pkt.

           IV miejsce - SSzP Żary 16,5 pkt.

           V miejsce - SP Strzelce Krajeńskie 11,5 pkt.

           VI miejsce - SP -1 Sulechów 11 pkt.

           VII miejsce - SP Trzciel 9,5 pkt.

           VIII miejsce - SP -1 Żagań 1 pkt.




Serwis turnieju grupa A
Transmisja "na żywo"
FOTO



Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wynik
1 Koitka, Jakub 1772 Drgas, Marlena 1467 1-0
2 FM Bronowicki, Mateusz 2347 Koitka, Jakub 1772 1-0
3 Koitka, Jakub 1772 Dura, Damian 1701 1-0
4 Gromala, Radosław 1658 Koitka, Jakub 1772 0-1
5 Koitka, Jakub 1772 WFMKrasenkova, Ilena 2132 0-1
6 k Wisniowska, Klaudia 1961 Koitka, Jakub 1772 0,5-0,5
7 Koitka, Jakub 1772 Grześków, Adrian 1763 0,5-0,5

Wyniki - końcowe

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Pkt. MBch. Chg
1 IM Rutkowski, Maciej POL 2428 5.5 23.50

-0.00

2 k+ Klim, Kamil POL 2247 5.5 23.50

1.10

3 FM Dragun, Kamil POL 2378 5.5 22.50

0.31

4 WIM Krasenkova, Ilena RUS 2132 5.0 23.00

1.05

5 IM Aliavdin, Nikolai BLR 2370 5.0 22.50

-0.27

6 FM Bronowicki, Mateusz POL 2347 4.5 21.50

-0.87

7 I+ Starczewska, Dominika POL 1871 4.5 21.00

1.58

8 I++ Goluch, Piotr POL 2121 4.5 20.00

-0.13

9 I++ Siwiec, Arkadiusz POL 2078 4.5 18.50

-0.28

10 k Wisniowska, Klaudia POL 1961 4.5 18.50

0.05

11 I Bartnicki, Paweł POL 2130 4.0 22.50

-0.19

12 II Świderski, Radosław POL 1724 4.0 18.50

0.19

13 II+ Grześków, Adrian POL 1763 4.0 18.50

0.57

14 II Koitka, Jakub POL 1772 4.0 18.50

0.94

15 I Kuryło, Andrzej POL 0 4.0 14.00

0.00

16 I Gigoła, Jacek POL 1893 3.5 18.50

0.03

17 II Gromala, Radosław POL 1658 3.5 17.00

1.02

18 II+ Delekta, Filip POL 1716 3.5 14.50

0.87

19 II Kugler, Pawel POL 1708 3.0 17.50

-0.46

20 II Adaszewski, Paweł POL 1679 3.0 17.00

0.07

21 II Witczak, Jakub POL 0 3.0 17.00

0.00

22 II Kulwiński, Marian POL 1701 3.0 16.00

0.15

23 I Delekta, Anna POL 1668 2.5 16.50

-0.75

24 III Kulas, Mariusz POL 1476 2.5 12.50

-0.24

25 II Wojna, Natalia POL 1534 2.5 12.50

-0.03

26 III Jóźków, Szymon POL 1569 2.5 11.50

-0.16

27 II Wittig, Zenon POL 1690 2.0 17.00

-0.88

28 II Bernaszuk, Krzysztof POL 1573 2.0 14.50

-0.68

29 III Piechaczek, Dominik POL 1417 2.0 14.00

0.32

30 II Dura, Damian POL 1701 1.5 15.00

-1.05

31 II Dura, Rafal POL 1560 1.5 11.00

-1.65

32 II+ Drgas, Marlena POL 1467 1.5 11.00

-0.61


Serwis turnieju

Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wynik
1
FM Kolosowski, Mateusz 2273
II Koitka, Jakub 1723
1-0
2
II Koitka, Jakub 1723
II Lampkowska, Patrycja 1586
0,5-0,5
3
II Litowski, Jakub 1815
II Koitka, Jakub 1723
0-1
4
Jakovlev, Juri EST 2121
II Koitka, Jakub 1723
0-1
5
II Koitka, Jakub 1723
I Chomski, Maciej 1858
1-0
6
II Koitka, Jakub 1723
I+ Nasuta, Grzegorz 2036
0-1
7
I Kaczmarek, Aleksander 2035
II Koitka, Jakub 1723
0-1
8
I Grudzien, Piotr 1989
II Koitka, Jakub 1723
1-0
9
II Koitka, Jakub 1723
I Błaszkiewicz, Mateusz 1909
1-0

Wyniki końcowe - runda 9

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Pkt. MBch. Ruz Chg
1 1 IM Warakomski, Tomasz POL 2485 7.0 42.00 2391

-0.33

2 2 IM Rutkowski, Maciej POL 2405 7.0 41.00 2352

0.03

3 5 FM Kolosowski, Mateusz POL 2273 6.5 42.50 2321

0.97

4 13 I+ Nasuta, Grzegorz POL 2036 6.5 40.00 2212

2.18

5 3 IM Kalinin, Oleg UKR 2366 6.5 38.50 2273

-0.50

6 6 k+ Klim, Kamil POL 2252 6.5 37.00 2201

-0.16

7 7 k Gałażewski, Tomasz POL 2249 6.5 36.50 2195

-0.28

8 11 I++ Siwiec, Arkadiusz POL 2084 6.0 39.50 2245

1.98

9 12 I Klepaczka, Tomasz POL 2076 6.0 35.50 2055

-0.05

10 9 k Obruśnik, Michał POL 2145 6.0 35.50 2161

0.41

11 4 FM Mulet, Piotr POL 2352 5.5 39.50 2170

-1.55

12 16 I Grudzien, Piotr POL 1989 5.5 37.50 2033

0.51

13 22 I+ Tomaszewska, Luiza POL 1891 5.5 35.50 1995

1.22

14 33 II Koitka, Jakub POL 1723 5.5 35.00 2015

3.25

15 15 I+ Hasiński, Krystian POL 1998 5.5 32.50 1989

-0.39

16 8 k Łada, Ireneusz POL 2145 5.0 38.00 2097

-0.34

17 24 I Chudzik, Tomasz POL 1873 5.0 34.00 1945

0.82

18 14 I Kaczmarek, Aleksander POL 2035 5.0 33.50 1958

-0.75

19 10 Jakovlev, Juri EST 2121 5.0 32.00 1809

-2.71

20 26 I Lapaj, Mateusz POL 1853 5.0 31.50 1877

0.35

21 31 I Tarnowska, Aleksandra POL 1757 5.0 28.00 1918

0.52

22 34 II+ Grześków, Adrian POL 1721 5.0 28.00 1899

1.75

23 17 I Zielinski, Olgierd POL 1961 4.5 35.00 1919

-0.73

24 18 I Cukrowski, Filip POL 1955 4.5 34.50 1931

-0.11

25 23 I Budzinski, Jan POL 1887 4.5 33.50 1874

-0.36

26 25 I Chomski, Maciej POL 1858 4.5 32.00 1865

-0.10

27 21 I Błaszkiewicz, Mateusz POL 1909 4.5 32.00 1859

-0.72

28 36 II+ Delekta, Filip POL 1686 4.5 29.50 1811

1.16

29 38 II Kowalczyk, Adam POL 1679 4.5 29.00 1825

1.48

30 51 I Wolniaczyk, Daria POL 1577 4.5 27.00 1667

1.12

31 37 I Rykała, Monika POL 1681 4.5 25.50 1710

0.15

32 19 k Wiśniowska, Klaudia POL 1947 4.0 34.50 1978

0.19

33 32 II Świderski, Radosław POL 1726 4.0 31.00 1795

-0.17

34 28 I+ Kowara, Magdalena POL 1810 4.0 30.50 1705

-0.85

35 29 II Promiński, Piotr POL 1805 4.0 30.00 1788

-0.68

36 50 II Lampkowska, Patrycja POL 1586 4.0 30.00 1732

0.81

37 40 I Delekta, Anna POL 1663 4.0 28.00 1690

0.48

38 44 I Wozniak, Mariola POL 1644 4.0 28.00 1693

0.40

39 39 II Ziemba, Artur POL 1672 4.0 28.00 1722

-0.14

40 41 II Śmieszek, Wojciech POL 1662 4.0 24.00 1685

-0.60

41 42 II Adaszewski, Paweł POL 1651 3.5 31.00 1682

0.14

42 49 III Ogonowski, Jakub POL 1600 3.5 29.00 1663

0.80

43 53 II Makielak, Hubert POL 1462 3.5 28.00 1522

0.65

44 35 I Lachowicz, Judyta POL 1704 3.5 23.00 1693

-0.39

45 55 II Wolniaczyk, Bartosz POL 0 3.0 30.00 1618

0.00

46 54 II Korpalska, Joanna POL 1446 3.0 29.00 1611

1.33

47 43 II Gromala, Radosław POL 1648 3.0 28.50 1655

0.01

48 45 II+ Maruszczak, Joanna POL 1642 3.0 28.00 1648

-0.69

49 48 II Pham, Juliusz POL 1609 3.0 25.00 1528

-1.02

50 30 II Hasiński, Sebastian POL 1786 3.0 24.50 1630

-2.38

51 46 II Fronczak, Sebastian POL 1642 2.5 30.50 1562

-0.97

52 47 II Bernaszuk, Krzysztof POL 1611 2.5 25.00 1558

-0.70

53 27 II Litowski, Jakub POL 1815 2.0 21.00 1429

-3.86

54 52 II Rogacka, Natalia POL 1508 1.5 26.50 1415

-1.18

55 56 II Muzyka, Dominik POL 0 1.0 25.00 1623

0.00

56 20 I Labus, Zbigniew POL 1941 0.0 31.50 1941

0.00



Karta startowa Kuby

Nr 33 Elo 1723
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1723
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Klub

1 (C) 0 FM Kolosowski, Mateusz 2273 KSz Piątka Skierniewice
2 (B) = II Lampkowska, Patrycja 1586 ŁKS Szach-Centrum Łódź
3 (C) 1 II Litowski, Jakub 1815 UKS OPP Toruń
4 (C) 1 Jakovlev, Juri 2121 Haapsalu MK
5 (B) 1 I Chomski, Maciej 1858 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
6 (B) 0 I+ Nasuta, Grzegorz 2036 MUKS Stoczek 45 Białystok
7 (C) 1 I Kaczmarek, Aleksander 2035 KMKSz Victoria Kielce
8 (C) 0 I Grudzien, Piotr 1989 ŁKS Szach-Centrum Łódź
9 (B) 1 I Błaszkiewicz, Mateusz 1909 ŁKS Szach-Centrum Łódź
Suma rankingów przeciwników: 17622 Ranking uzyskany (Ruz) 2015
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 5.5
Ranking średni (Rar): 1935 Norma na kategorię PZSZACH: I


Turniej szachów błyskawicznych  - serwis


III Międzynarodowy Turniej Szachowy "Karkonosze" 

Turniej Szachów Błyskawiczych

Karpacz 2010-02-21/2010-02-21
Tempo gry: P'5
Arbiter: Tomasz Sowa

Wyniki - runda 9

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Pkt. MBch. L.Z.
1 IM Zeberski, Jakub POL 2406 9.0 35.50 9
2 Yakovlev, Yuri EST 2121 7.0 37.50 7
3 FM Kolosowski, Mateusz POL 2273 7.0 37.50 7
4 I++ Siwiec, Arkadiusz POL 2084 7.0 37.00 7
5 II+ Delekta, Filip POL 1686 5.0 35.50 5
6 II Świderski, Radosław POL 1726 5.0 34.50 5
7 II Koitka, Jakub POL 1723 4.5 38.50 4
8 II Janduła, Mariusz POL 0 4.5 38.00 4
9 I Tarnowska, Aleksandra POL 1757 4.5 31.00 4
10 I Budzinski, Jan POL 1887 4.5 30.00 3
11 II Kowalczyk, Adam POL 1679 4.0 32.00 4
12 II Lampkowska, Patrycja POL 1586 4.0 32.00 4
13 I Rykała, Monika POL 1681 4.0 29.50 3
14 IV Rak, Maciej POL 0 4.0 25.50 4
15 II Najuch, Natalia POL 0 3.5 26.00 3
16 IV Karwat, Szymon POL 0 3.5 24.50 2
17 III Jażdżyk, Julian POL 0 3.5 24.00 3
18 IV Psyk, Radosław POL 0 3.0 26.00 2
19 IV Osiński, Maciej POL 0 2.5 24.50 2
20 Olczyk, Anna POL 0 0.0 20.00 0

Turniej Weekendowy "STILONU" - Grupa "A" 12-14.02.2010r.

Serwis

Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wynik
1
k Galazewski, Tomasz 2249
II Koitka, Jakub 1723
1-0
2
II Koitka, Jakub 1723
III Młynarczyk, Łukasz 0 1600
1-0
3
III Piechaczek, Dominik 0 1600
II Koitka, Jakub 1723
0-1
4
II Koitka, Jakub 1723
II Swiderski, Radoslaw 1726
1-0
5
I++ Siwiec, Arkadiusz 2084
II Koitka, Jakub 1723
0,5-0,5

Wyniki - runda 5

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. Chg
1 k Galazewski, Tomasz 2249 2249 4.0

-0.32

2 I Bartnicki, Pawel 2129 2129 3.5

0.02

3 I++ Siwiec, Arkadiusz 2084 2084 3.5

-0.52

4 k Wisniowska, Klaudia 1947 1947 3.5

0.77

5 II Koitka, Jakub 1723 1723 3.5

0.82

6 k Sokolowski, Roman 1898 1898 3.5

0.44

7 II Gromala, Radoslaw 1648 1648 3.0

-0.08

8 II+ Gospodarczyk, Roman 0 1800 2.5

0.00

9 II Swiderski, Radoslaw 1726 1726 2.0

-0.85

10 III Włodarczyk, Hubert 0 1600 2.0

0.00

11 II Kugler, Paweł 1735 1735 2.0

-0.28

12 III Piechaczek, Dominik 0 1600 2.0

0.00

13 III Młynarczyk, Łukasz 0 1600 1.0

0.00

14 IV Leeijen, Maurycy 0 1400 1.0

0.00

15 II Witczak, Jakub 0 1800 1.0

0.00



Serwis turniejowy

Lista startowa Gr.A
Wyniki


Wyniki końcowe

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Pkt. S.B. L.Z. Chg(Ru)
1 II+ Delekta, Filip 1686 6.0 26.25 6

1.96

2 II Koitka, Jakub 1723 6.0 26.00 5

1.52

3 II+ Grześków, Adrian 1721 5.5 24.75 5

1.03

4 III Świderski, Radosław 1726 4.5 19.75 4

-0.02

5 I Chomski, Maciej 1858 4.0 17.25 3

-1.97

6 I Skiba, Marta 1738 4.0 16.50 2

-0.66

7 III Gromala, Radosław 1648 3.5 13.75 3

-0.11

8 II Wojna, Natalia 1520 2.5 8.75 2

0.31

9 II Onyszko, Michał 1509 0.0 0.25 0

-2.06


Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wynik
1 II Koitka, Jakub 1723 II Gromala, Radosław 1648 1-0
2 II Wojna, Natalia1520 II Koitka, Jakub 1723 0-1
3 II Koitka, Jakub 1723 II Onyszko, Michał 1509 1-0
4 I Chomski, Maciej 1858 II Koitka, Jakub 1723 0,5-0,5
5 II Koitka, Jakub 1723 I Skiba, Marta1738 1-0
6 II Świderski, Radosław1726 II Koitka, Jakub 1723 0,5-0,5
7 II Koitka, Jakub 1723 Pauza --
8 II Koitka, Jakub 1723 II+Grześków, Adrian 1721  1-0
9 II+ Delekta, Filip 1721 II Koitka, Jakub 1723 .1-0

GRAND PRIX  "NA CHROBREGO 28"
12-13 grudnia 2009


SERWIS GRUPY A

Wyniki końcowe - runda 5

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 1 k Dragun, Kamil 2284 2284 4.5 9.00 16.00 4 14.0
2 2 I Bartnicki, Paweł 2109 2109 4.5 8.50 15.50 4 14.0
3 10 II+ Gospodarczyk, Roman 0 1800 3.0 10.50 17.50 3 11.0
4 4 k Sokołowski, Roman 1905 1905 3.0 8.00 13.00 3 10.0
5 8 II Gromala, Radosław 1647 1647 3.0 6.00 11.50 3 8.0
6 9 I Matwiej, Józef 1611 1611 3.0 5.50 10.50 3 6.0
7 6 II Koitka, Jakub 1718 1718 2.5 9.50 15.00 2 9.0
8 7 II Świderski, Radosław 1711 1711 2.5 8.00 12.00 2 7.5
9 5 II Partyka, Paweł 1735 1735 2.5 7.00 12.50 2 9.0
10 3 k Łubieński, Tadeusz 2048 2048 2.5 7.00 11.00 2 6.5
11 12 III Piechaczek, Dominik 0 1600 1.5 6.00 9.50 1 2.5
12 14 IV Włodarczyk, Hubert 0 1400 1.0 7.50 11.00 1 4.0
13 13 III Witczak, Jakub 0 1600 1.0 7.00 10.50 0 2.0
14 11 III Młynarczyk, Łukasz 0 1600 0.5 5.50 9.50 0 1.5



Otwarte Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.
w Szachach Błyskawicznych 2009 

W rozegranych 5 grudnia 2009 mistrzostwach Gorzowa Wlkp. w szachach błyskawicznych padły następujące wyniki:

Rozgrywki drużynowe:
1.Heros (Dragun, Siwiec, D.Piechaczek) 11,5  z 18
2. Palea (Modzelan, Jakubowski, Kugler) 10,0
3. Radzie (Czerwoński, Świderski, Koitka) 10,0
4. Start II (Gigoła, Bajek, Boła) 9,5    
5.Big Trijo (Chomski, Kulaszyński, Gromala) 9,5
6. Jaskółka START I (Brok, Matwiej, Borowiak) 7,0
7.Rutek OFF (Bartnicki, Mazur, M.Piechaczek (5,5)

Rozgrywki indywidualne:
1.Aleksander Czerwoński 9,0 z 11
2.Kamil Dragun         8,5
3.Ilena Krasenkova   8,0
4.Lech Jakubowski 8,0
5.Grzegorz Mazur 6,5
6.Jakub Koitka 6,5

startowało 16 zawodników


Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w szachach  13-22.11.2009r.

Komunikat
Transmisja live


SERWIS TURNIEJU A

FOTO

Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wynik
1 III Witczak, Jakub 1600 II Koitka, Jakub 1718 0-1
2 II Koitka, Jakub 1718 II Mazur, Grzegorz 1800 0,5-0,5
3 I Gigoła, Jacek1856 II Koitka, Jakub 1718, 0,5-0,5,
4 II Koitka, Jakub 1718, I Bartnicki, Paweł 2109 0-1,
5 II+Czapliński, Piotr 1811 II Koitka, Jakub 1718,, 0,5-0,5,
6 II Koitka, Jakub 1718,, IIRabczewski, Adam,1800 0,5-0,5,
7 II Gromala, Radosław,1647 II Koitka, Jakub 1718, 0,5-0,5,
8 II Koitka, Jakub 1718, II Sibielski, Robert,1800 1-0,
9 II Koitka, Jakub 1718, k Łubieński, Tadeusz,2048 0-1,



Wyniki końcowe

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2 k Łubieński, Tadeusz 2048 2048 8.0 35.00 46.00 8 39.0
2 1 I Bartnicki, Paweł 2109 2109 7.5 33.50 45.00 7 36.0
3 3 I Gigoła, Jacek 1856 1856 7.5 33.50 44.00 7 36.5