Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    GG 8708966     Email
          Menu główne
Sezony
        O szachach
                  Linki






Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)

Sezon 2010/2011

Z Szachami przez Polskę - Międzyzdroje 2011

 30.04-07.05.2011r.

Grupa A

Serwis turnieju

Transmisja online

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Pkt. MBch. Bch.
1 FM Bronowicki, Mateusz POL 2324 7.0 40.50 52.00
2 IM Aliavdin, Nikolai BLR 2397 7.0 38.00 49.00
3 I+ Jacek, Krystian POL 2082 6.5 41.00 52.00
4 k Gałażewski, Tomasz POL 2258 6.5 39.00 49.50
5 k+ Zmarzły, Aleksandra POL 2091 6.5 37.00 47.50
6 I++ Siwiec, Arkadiusz POL 2123 6.0 39.50 51.00
7 k Wiśniowska, Klaudia POL 2022 6.0 37.50 47.50
8 WIM Krasenkova, Ilena RUS 2121 6.0 30.50 39.50
9 I++ Jagodziński, Piotr POL 2169 5.5 39.50 50.50
10 II Żochowski, Janusz POL 1919 5.5 39.00 48.00
11 FM Kazek, Krzysztof POL 1994 5.5 36.50 47.50
12 I Błaszkiewicz, Mateusz POL 1901 5.5 31.50 40.00
13 Richet, Vincent FRA 1990 5.5 30.00 39.50
14 I+ Jacek, Roksana POL 1762 5.0 38.50 50.00
15 I+ Adamowicz, Maciej POL 1991 5.0 36.00 47.00
16 I++ Janiszewski, Maciej POL 2016 5.0 34.50 45.00
17 I Szydłowski, Kazimierz POL 1883 5.0 32.50 41.50
18 I Chomski, Maciej POL 1842 5.0 30.50 39.00
19 II+ Koitka, Jakub POL 1920 5.0 30.50 38.00
20 II+ Świderski, Radosław POL 1817 5.0 30.00 38.00
21 II Kaczmarski, Andrzej POL 0 5.0 29.00 38.00
22 II Puszkarek, Kamil POL 1718 4.5 36.00 46.00
23 I++ Starczewska, Dominika POL 1914 4.5 34.00 44.00
24 I Śmieszek, Wojciech POL 1761 4.5 33.00 43.00
25 I Szrejter, Łukasz POL 0 4.5 32.00 42.00
26 Monczak, Mariusz POL 1938 4.5 32.00 41.00
27 II+ Dulęba, Roman POL 1893 4.5 31.50 40.00
28 II Promiński, Piotr POL 1775 4.5 30.50 40.00
29 II Wójtowicz, Wojciech POL 1736 4.5 25.00 33.50
30 I Skiba, Marta POL 1715 4.0 32.00 41.00
31 I Korcz, Daniel POL 1893 4.0 31.50 40.50
32 III Niedbał, Piotr POL 1602 4.0 30.00 38.50
33 II Adaszewski, Paweł POL 1706 4.0 29.00 38.50
34 II Mackiewicz, Piotr POL 1761 4.0 29.00 38.00
35 I Statucki, Maciej POL 1833 4.0 29.00 36.50
36 II Lanica, Łukasz POL 1650 4.0 25.50 32.50
37 Decultot, Bernard FRA 1625 4.0 25.00 32.50
38 I Delekta, Anna POL 1699 3.5 34.00 42.50
39 II Sitek, Dawid POL 1698 3.5 32.00 39.50
40 II+ Grześków, Adrian POL 1887 3.5 31.00 41.00
41 III Jodłowski, Krzysztof POL 1511 3.5 25.50 31.50
42 II Witczak, Jakub POL 1579 3.5 25.00 33.00
43 II Bagaziński, Zbyszek POL 0 3.0 28.00 35.00
44 II Lewczuk, Antoni POL 1637 2.5 28.50 36.50
45 II Rudnik, Łukasz 0 2.5 28.00 37.50
46 II Dorosz, Mieczyslaw POL 0 2.5 24.00 31.50
47 I Zezulkin, Alina POL 1595 2.5 23.00 30.50
48 II Trzeciakiewicz, Michał POL 1472 2.5 21.50 29.00
49 I Schon, Antoni POL 1647 2.0 26.00 33.00
50 Mielke, Torsten GER 1858 2.0 20.50 27.00

Karta startowa Kuby

Nr 19 Elo 1920
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1800
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) = 44 0.5 6617 I Szrejter, Łukasz 0 2000
2 (B) 0 26 0.5 7457 I+ Jacek, Roksana 1762 1900 KSz Gryf Szczecin
3 (C) = 46 1.0 18574 II+ Dulęba, Roman 1893 1800 TMS Roszada Gliwice
4 (B) 1 40 2.0 1466 I Zezulkin, Alina 1595 1800 KSz Odrodzenie Kożuchów
5 (C) = 35 2.5 16185 I Delekta, Anna 1699 1800 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
6 (B) 1 31 3.5 674 I Skiba, Marta 1715 1800 UKS SP3 w Bogatyni
7 (C) 0 12 3.5 7313 I+ Adamowicz, Maciej 1991 2100 GKSz Solny Grzybowo
8 (B) 1 34 4.5 19115 II Sitek, Dawid 1698 1800 KSz Zefir Rybnik-Boguszowice
9 (C) = 25 5.0 8109 II+ Świderski, Radosław 1817 1800 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Suma rankingów przeciwników: 16800 Ranking uzyskany (Ruz) 1900
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 5.0
Ranking średni (Rar): 1860 Norma na kategorię PZSZACH:

KUBA INDYWIDUALNYM WICEMISTRZEM POLSKI DO LAT 14 NA 2011ROK!!!!!



STRONA MISTRZOSTW POLSKI

Wyniki końcowe - runda 10


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Klub Pkt.
1 I Gajek, Radosław KP 1997 UKS Rotmistrz Grudziądz 8.0
2 II+ Koitka, Jakub LB 1887 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 7.5
3 I Khamidov, Komil DS 2037 KSz Polonia Wrocław 7.0
4 I Ulanowski, Karol PO 1919 UKS SP11 Skoczek Tczew 6.5
5 I Marczuk, Dominik MP 1918 KKSz Kraków 6.5
6 I Eggink, Ryszard MA 1914 UKS Łady Raszyn 6.5
7 II+ Piotrowski, Przemysław DS 1927 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.5
8 I Śliwicki, Damian KP 1864 UKS OPP Toruń 6.5
9 II+ Śnihur, Piotr WP 1818 UKS Smecz Konin 6.0
10 I+ Kaczmarek, Aleksander SK 2036 KMKSz Victoria Kielce 6.0
11 II Świderski, Radosław LB 1785 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.0
12 II Szymanowicz, Maksymilian SK 1596 KSz Hetman Ostrowiec Św. 6.0
13 II Kowalczyk, Mariusz LD 1765 LKS PARK Starzenice 6.0
14 II Czerw, Dawid LU 1761 LUKS Tempo Ożarów 6.0
15 I Gajdamowicz, Patrick DS 1782 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5


Karta startowa Kuby

BRAK FOTO Nr 9 Elo 1887
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1800
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 1 32 1.0 1408 II Nun, Grzegorz 1705 1800 KSz Odrodzenie Kożuchów
2 (B) 1 20 2.0 10564 I Tomaszewski, Kacper 1775 2000 JKSz-W Jarocin
3 (B) = 1 2.5 12991 I Khamidov, Komil 2037 2000 KSz Polonia Wrocław
4 (C) = 2 3.0 10901 I+ Kaczmarek, Aleksander 2036 2100 KMKSz Victoria Kielce
5 (B) = 27 3.5 17403 II+ Siedlanowski, Łukasz 1727 1800 UKS ASTRA Leśniowice
6 (C) 1 33 4.5 23081 II+ Kowalski, Maciej 1704 1800 GKSz Solny Grzybowo
7 (B) = 5 5.0 13968 II+ Piotrowski, Przemysław 1927 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
8 (C) = 3 5.5 15181 I Gajek, Radosław 1997 2000 UKS Rotmistrz Grudziądz
9 (B) 1 13 6.5 17994 II+ Śnihur, Piotr 1818 1800 UKS Smecz Konin
10 (B) 1 7 7.5 17194 I Marczuk, Dominik 1918 2000 KKSz Kraków
Suma rankingów przeciwników: 19100 Ranking uzyskany (Ruz) 2082
Liczba partii (N): 10 Suma punktow (Pkt): 7.5
Ranking średni (Rar): 1900 Norma na kategorię PZSZACH: I


Transmisja online

Serwisy turniejowe


I Memoriał Szachowy im. Ferdynanda Dziedzica

Trzcianka 2011-03-06/2011-03-06
Tempo gry: P'15


Serwis turnieju

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Klub Pkt.
1 GM Gritsak, Orest UKR 2539 Drakon Lublin 7.5
2 GM Cyborowski, Łukasz POL 2535 LKS Pasjonat Dankowice 7.5
3 GM Krasenkow, Michal POL 2621 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 7.5
4 GM Turov, Maxim RUS 2635 Arkhangelsk 7.0
5 IM Smith, Bryan G USA 2458 Philadelphia 7.0
6 IM Piorun, Kacper POL 2513 KSz. STILON Gorzów Wielkopolski 7.0
7 GM Markowski, Tomasz POL 2609 "Odrodzenie" Kożuchów 7.0
8 IM Tomczak, Jacek POL 2539 KS Pocztowiec Poznań 7.0
9 GM Macieja, Bartłomiej POL 2619 KSz Polonia Warszawa 7.0
10 GM Gdański, Jacek POL 2542 Hetman Szopienice 6.5
11 IM Warakomski, Tomasz POL 2472 KSz Polonia Warszawa 6.5
12 IM Szeląg, Marcin POL 2479 Pocztowiec Poznań 6.5
13 GM Malaniuk, Vladimir POL 2518 AKSz Hetman-Politechnika Koszalinska Koszalin 6.5
14 IM Pedzich, Dominik POL 2418 KS Polonia Warszawa 6.5
15 GM Soćko, Bartosz POL 2660 KSz HetMaN Szopienice Katowice 6.5
16 IM Żołnierowicz, Krzysztof POL 2230 AZS UKW Toruń 6.5
17 GM Olszewski, Michał POL 2532 KSz Polonia Warszawa 6.5
18 FM Siwiec, Bartłomiej POL 2216 AZS UMK Toruń 6.0
19 GM Grabarczyk, Mirosław POL 2438 Baszta Żnin 6.0
20 IM Chojnacki, Krzysztof POL 2437 Pocztowiec Poznań 6.0
21 IM Hnydiuk, Aleksander POL 2432 Prokonex Brzeg 6.0
22 WGM Majdan-Gajewska, Joanna POL 2359 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6.0
23 FM Bronowicki, Mateusz POL 2326 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.0
24 IM Urban, Klaudiusz POL 2464 KS Pocztowiec Poznań 6.0
25 k Bernat, Marcin POL 2170 KS LECH-WSUS Poznań 6.0
26 I+ Adamek, Przemysław POL 2065 KS Pocztowiec Poznań 6.0
27 I Przybylski, Bartosz POL 2099 MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 6.0
28 I+ Fengier, Winicjusz POL 2096 Chrobry Gniezno 6.0
29 FM Delekta, Piotr POL 2260 Krzyż Wlkp 6.0
30 II+ Koitka, Jakub POL 1887 Klub Szachowy Stilon Gorzów 6.0
31 IM Aliavdin, Nikolai POL 2377 Hetman Myślibórz 5.5
32 IM Rutkowski, Maciej POL 2395 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 5.5
33 m Panocki, Adrian POL 2356 GKSz Solny Grzybowo 5.5
34 IM Okhotnik, Vladimir FRA 2428 Le Touquet 5.5
35 WGM Szczepkowska-Horowska, Karina POL 2254 MKSz Rybnik 5.5
36 I Tomaszewski, Kacper POL 1744 JKSz-W Jarocin 5.5
37 m Kołosowski, Paweł POL 2302 Pruszcz Gdanski 5.5
38 FM Przybylski, Wojciech POL 2344 KS Pocztowiec Poznań 5.5
39 I++ Bęben, Paweł POL 2137 MKS przy MDK Trzcianka 5.5
40 WFM Kulon, Klaudia POL 2220 Hetman Koszalin 5.5


Karta startowa zawodnika

Nr 61 Elo 1887
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1887
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub Klub Szachowy Stilon Gorzów Fed. POL
ID CR (karta CR..) Woj.

Rnd.

Kl.

W

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) 1 1.0 Garbowski, Adrian 0 1000 MKS przy MDK Trzcianka
2 (C) 0 1.0 IM Okhotnik, Vladimir 2428 2570 Le Touquet
3 (B) 1 2.0 III Czaczka, Piotr 0 1600 Hetman Myślibórz
4 (C) 0 2.0 m Panocki, Adrian 2356 2300 GKSz Solny Grzybowo
5 (B) 1 3.0 III Abratański, Wojciech 0 1600 Hetman Myślibórz
6 (C) 1 4.0 III Czaczyk, Kacper 0 1600 Baszta MOS Żnin
7 (B) = 4.5 k Banach, Wieslaw 2110 2110 LKS Chrobry Gniezno
8 (C) = 5.0 FM Bronowicki, Mateusz 2326 2326 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
9 (B) 1 6.0 I Józefczak, Andrzej 2037 2037 Chrobry Gniezno
Suma rankingów przeciwników: 17143 Ranking uzyskany (Ruz) 2023
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 6.0
Ranking średni (Rar): 1903 Norma na kategorię PZSZACH:


IX Zimowy Turniej Szachowy 

"Młode Talenty" - GRUPA "A"

SERWIS TURNIEJU

Wyniki - runda 7

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 II+ Koitka, Jakub 1867 6.5 19.00 28.50 6 27.5
2 II+ Delekta, Filip 1830 6.0 19.00 28.50 6 23.0
3 I Statucki, Maciej 1836 4.5 18.00 24.50 4 16.5
4 II Tomczak, Mikołaj 0 4.0 19.50 28.00 4 15.0
5 II Witczak, Jakub 1591 4.0 17.00 23.50 3 14.0
6 II Nun, Grzegorz 1705 3.5 21.00 29.50 3 17.0
7 II Świderski, Radosław 1772 3.5 20.00 26.50 3 15.0
8 II Fudalej, Sławomir 0 3.0 16.00 22.00 3 10.0
9 I Zezulkin, Alina 1591 3.0 15.00 21.50 2 12.5
10 III Bortnowski, Makary 0 2.0 15.50 20.00 1 8.5
11 II Goździcki, Maciej 0 2.0 15.50 19.50 2 9.0
12 II Grzywa, Mateusz 0 0.0 15.50 22.00 0 0.0



Karta startowa 

Nr 1 Elo 1867
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1800
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) 1 7 1.0 27591 II Witczak, Jakub 1591 1800 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
2 (C) 1 4 2.0 8109 II Świderski, Radosław 1772 1800 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
3 (B) 1 3 3.0 16186 II+ Delekta, Filip 1830 1800 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
4 (C) 1 5 4.0 1408 II Nun, Grzegorz 1705 1800 KSz Odrodzenie Kożuchów
5 (B) 1 6 5.0 1466 I Zezulkin, Alina 1591 1800 KSz Odrodzenie Kożuchów
6 (C) 1 10 6.0 23608 II Tomczak, Mikołaj 0 1800 MMKS Wieniawa Leszno
7 (B) = 2 6.5 7974 I Statucki, Maciej 1836 2000 KSz Odrodzenie Kożuchów
Suma rankingów przeciwników: 12800 Ranking uzyskany (Ruz) 2125
Liczba partii (N): 7 Suma punktow (Pkt): 6.5
Ranking średni (Rar): 1825 Norma na kategorię PZSZACH:

FOTO




Serwis turnieju

TRANSMISJA PARTII on-line

Wyniki Kuby


Stebel, Agata II 1600 0 - 1 Koitka, Jakub II+ 1867
Rymaszewski, Dariusz k 2208 0 - 1 Koitka, Jakub II+ 1867
Koitka, Jakub II+ 1867 0,5-0,5 Goluch, Piotr I++2123
Gałuszka, Kamil I 2067 0,5-0,5 Koitka, Jakub II+ 1867
Koitka, Jakub II+ 1867 0 - 1 Sabuk, Piotr k 2211

Wyniki końcowe

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 k Sabuk, Piotr 2211 4.0 9.00 15.00 4 13.0
2 k Rymaszewski, Dariusz 2208 4.0 9.00 14.50 4 11.0
3 I++ Goluch, Piotr 2123 3.5 9.50 15.00 3 12.5
4 k Lada, Ireneusz 2165 3.5 7.00 13.00 3 9.5
5 II Świderski, Radosław 1782 3.5 7.00 12.00 3 9.0
6 II+ Koitka, Jakub 1867 3.0 10.00 16.00 2 11.5
7 I Gałuszka, Kamil 2067 2.5 9.00 13.50 2 10.0
8 I Stebel, Jacek 2000 2.5 8.50 14.00 2 9.0
9 I Skiba, Marta 1699 2.5 8.00 14.00 1 8.5
10 I++ Pastuszko, Kinga 1785 2.5 7.00 12.00 2 7.0
11 I+ Starczewska, Dominika 1912 2.5 7.00 12.00 1 8.0
12 II Stebel, Agata 1600 2.0 7.00 11.00 1 5.5
13 II+ Grześków, Adrian 1873 2.0 7.00 11.00 1 4.0
14 II Adaszewski, Paweł 1701 2.0 6.50 11.50 1 4.0
15 III Więcław, Paweł 1600 2.0 6.00 10.50 1 5.5
16 II Witczak, Jakub 1618 1.5 6.50 10.50 0 4.5
17 II Onyszko, Michał 1458 1.0 6.50 10.50 1 1.0
18 II Bernaszuk, Krzysztof 1562 0.5 5.50 9.00 0 1.5

Karta startowa Kuby


Nr 8 Elo 1867
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1867
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 1 17 1.0 16705 II Stebel, Agata 0 1600 UKS Ognisko Rydułtowy
2 (C) 1 2 2.0 1122 k Rymaszewski, Dariusz 2208 2208 MDK Dany Chojnów
3 (B) = 4 2.5 112 I++ Goluch, Piotr 2123 2123 UKS SP3 w Bogatyni
4 (C) = 5 3.0 197 I Gałuszka, Kamil 2067 2067 KSz Caissa Złoty Stok
5 (B) 0 1 3.0 390 k Sabuk, Piotr 2211 2211 ASSz Miedź Legnica
Suma rankingów przeciwników: 10209 Ranking uzyskany (Ruz) 2080
Liczba partii (N): 5 Suma punktow (Pkt): 3.0
Ranking średni (Rar): 2013 Norma na kategorię PZSZACH:.

Grudniowe turnieje weekendowe

SERWISY

grupa A i B

Wyniki - runda 5

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt.
1 1 I Bartnicki, Pawel 2112 2112 4.0
2 4 II Swiderski, Radoslaw 1782 1782 4.0
3 5 II Kugler, Pawel 1703 1703 3.0
4 2 k Łubieński, Tadeusz 2033 2033 3.0
5 3 II+ Koitka, Jakub 1867 1867 3.0
6 7 I Matwiej, Józef 1587 1587 2.5
7 6 II Witczak, Jakub 1618 1618 2.5
8 11 III Bortnowski, Makary 0 1600 2.0
9 12 III Czechowicz, Michał 0 1600 2.0
10 9 II Malinowska, Monika 0 1600 1.5
11 10 III Bielecki, Michał 0 1600 1.5
12 8 II Kaniowska, Anna 0 1600 0.0


Mistrzostwa Makroregionalne Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa C-13

Karpicko 03-10.10.2010r.


Kuba awansował do finału Mistrzostw Polski w 2011r.


Serwis turnieju




Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt.
1 I Kulaś, Szymon 1938 1938 KSz Polonia Wrocław 7.0
2 I Khamidov, Komil 1915 1915 KSz Polonia Wrocław 6.5
3 II+ Koitka, Jakub 1866 1866 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.5
4 II Nun, Grzegorz 1712 1712 KSz Odrodzenie Kożuchów 6.0
5 II+ Piotrowski, Przemysław 1862 1862 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5
6 II Kanicki, Krzysztof 1666 1666 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 5.5
7 II Nowakowski, Artur 1621 1621 KSz Polonia Wrocław 5.0
8 II Kucza, Karol 1657 1657 ŻKSz Żary 5.0
9 II+ Brzechffa, Szymon 1632 1632 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0
10 III Mądrawski, Krzysztof 1507 1507 ŻKSz Żary 4.5
11 II Krawiec, Grzegorz 0 1800 ASSz Miedź Legnica 4.5
12 II Gajdamowicz, Patrick 1626 1626 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5
13 II Jastrzębski, Konrad 0 1800 WKSz Wołów 4.5
14 II Derewlany, Paweł 1875 1875 UKS Gambit Świebodzin 4.5
15 II Małecki, Mateusz 1310 1310 ASSz Miedź Legnica 4.5
16 II Korpalski, Maciej 1459 1459 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5
17 III Pyka, Sławomir 0 1600 STMGK Strzelce Krajeńskie 3.5
18 III Marko, Piotr 1592 1592 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 3.5
19 II Karykowski, Dominik 0 1800 ASSz Miedź Legnica 3.0
20 III Bachta, Adrian 0 1600 3.0
21 III Worona, Michał 0 1600 2.5



Karta startowa Kuby

Nr 4 Elo 1866
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1866
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 1 14 1.0 13587 II Korpalski, Maciej 1459 1459 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
2 (B) 0 13 1.0 22613 III Mądrawski, Krzysztof 1507 1507 ŻKSz Żary
3 (B) 0 2 1.0 12991 I Khamidov, Komil 1915 1915 KSz Polonia Wrocław
4 (C) 1 19 2.0 23544 III Pyka, Sławomir 0 1600 STMGK Strzelce Krajeńskie
5 (B) = 16 2.5 23930 II Jastrzębski, Konrad 0 1800 WKSz Wołów
6 (C) 1 18 3.5 22183 II Karykowski, Dominik 0 1800 ASSz Miedź Legnica
7 (B) 1 5 4.5 13968 II+ Piotrowski, Przemysław 1862 1862 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
8 (C) 1 11 5.5 14685 II Nowakowski, Artur 1621 1621 KSz Polonia Wrocław
9 (C) 1 1 6.5 13674 I Kulaś, Szymon 1938 1938 KSz Polonia Wrocław
Suma rankingów przeciwników: 15502 Ranking uzyskany (Ruz) 1897
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 6.5
Ranking średni (Rar): 1737 Norma na kategorię PZSZACH:



Wrześniowy turniej weekendowy
17-19 września 2010


serwis - grupa A

Wyniki - runda 5


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z.
1 II+ Koitka, Jakub 1866 1866 4.5 8.50 14.00 4
2 k Łubieński, Tadeusz 2033 2033 4.0 9.50 15.00 3
3 II Partyka, Paweł 1696 1696 3.5 8.00 14.50 3
4 I Matwiej, Józef 1587 1587 3.0 9.50 16.50 3
5 k Sokolowski, Roman 1873 1873 3.0 9.00 14.50 3
6 II Świderski, Radosław 1782 1782 3.0 7.50 13.00 3
7 III Pyka, Sławomir 0 1600 3.0 7.50 12.50 2
8 II Witczak, Jakub 1636 1636 2.5 8.00 14.00 2
9 III Włodarczyk, Hubert 0 1600 2.5 7.00 11.50 2
10 III Bortnowski, Makary 0 1600 2.5 4.50 8.50 1
11 III Goździcki, Maciej 0 1600 2.0 7.50 12.00 2
12 II Malinowska, Monika 0 1600 2.0 4.50 8.00 1
13 III Kaniowska, Anna 0 1600 1.5 7.50 12.50 1
14 III Młynarczyk, Łukasz 0 1600 1.5 5.50 11.00 1
15 III Olszowy, Michał 0 1600 1.0 7.00 11.50 0
16 II Borowczyk, Julia 0 1600 0.5 6.00 11.00 0


Karta startowa Kuby

Nr 3 Elo 1866
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1866
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

1 (B) 1 1.0 III Młynarczyk, Łukasz 0 1600
2 (C) 1 2.0 II Witczak, Jakub 1636 1636
3 (B) 1 3.0 k Sokolowski, Roman 1873 1873
4 (C) = 3.5 k Łubieński, Tadeusz 2033 2033
5 (B) 1 4.5 I Matwiej, Józef 1587 1587
Ranking uzyskany (Ruz) 2033
Suma punktow (Pkt): 4.5
Norma na kategorię PZSZACH:


Strona turnieju

Mistrzostwa Polski Juniorów do 14 lat w szachach szybkich - P'30

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - I LIGA 

SUCHEDNIÓW  06 - 14.07.2010

Wyniki końcowe


M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. S.B. Sz.1
1 5 KSz Stilon II Gorzów Wielkopolski 1859 14.0 32.0 139.38 6.5
2 8 UKS SP 8 Chrzanów 1943 12.0 32.0 138.17 7.5
3 1 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1858 11.0 27.5 126.08 4.0
4 4 MUKS Stoczek 45 Białystok 1749 10.0 32.0 137.54 5.0
5 7 LKSz GCKiP Czarna 1833 9.0 28.5 125.08 4.5
6 10 MKS MOS Wieliczka 1824 9.0 25.0 110.58 0.5
7 9 KS Polonia Wrocław II 1813 9.0 24.5 105.92 5.5
8 3 KSz HetMaN Szopienice Katowice 1809 7.0 25.0 109.25 3.0
9 2 UMKS Na Pięterku Poznań 1907 6.0 24.0 107.25 5.5
10 6 LKS Brzozovia - MOSiR Brzozów 1764 3.0 19.5 89.58 3.0



Strona turnieju
Serwis turnieju 
Lista startowa
Wyniki drużynowe
Wyniki indywidualne
© by www.kubaszachy.cba.pl All rights reserved.