Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    PZSzach        Email
                     Księga gości
              Menu główne
      Sezony
       Kadra i Akademia
      O szachach
                       Linki

    Chess Tempo

               Mistrzostwa Europy
                  Juniorów 2011 -                   Albena  Bułgaria



           Mistrzostwa Europy -
          Blitz i Szachy Szybkie-        Warszawa 2011



           "Gwiazdy Morza
          Bałtyckiego" 2009

   


        Capelle la Grande
       International Chess Open
       2009
        25e Open International de Cappelle-la-Grande 2009









Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)


SZACHARNIA

Kraje z których zaglądano na stronę Kuby od 12.2011r.
SEZON 2011/2012


       KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI
               JUNIORÓW  NA 2009 ROK !!!

       KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI
       SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA 2010 ROK !!!

      KUBA INDYWIDUALNYM WICEMISTRZEM                    POLSKI DO LAT 14 NA 2011 ROK !!!!        

KUBA DRUŻYNOWYM II WICEMISTRZEM  POLSKI JUNIORÓW  NA 2011 ROK !!!

        Mistrzostwa Europy w szachach szybkich            i błyskawicznych - Warszawa 16-18.12.2011

Serwis - ME Turniej szachów szybkich

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

sobota 17.12.2011

9.30 — pierwsza runda

10.45 — druga runda

12.00 — oficjalne rozpoczęcie mistrzostw

12.15 — trzecia runda
13.30 — czwarta runda

14.30 — 15.30 — przerwa obiadowa

15.30 — piąta runda
16.45 — szósta runda
18.00 — siódma runda
19.15 — ósma runda


niedziela 18.12.2011

9.30 — dziewiąta runda
10.45 — dziesiąta runda
12.00 — jedenasta runda
13.15 — dwunasta runda
14:30 — trzynasta runda

15.45 — ewentualne dogrywki o medale



Wyniki Kuby - ME Szachy Szybkie

Białe wynik Czarne
1 Koitka, Jakub
I 1963
 1 - 0 Kałuza, Maksymilian
IV 1400
2 Wintzer, Joachim, Dr.
FM 2324
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
3 Koitka, Jakub
I 1963
0,5-0,5 Sacharewicz, Krzysztof
II 1504
4 Antonovskis, Arturs
1926
0 - 1  Koitka, Jakub
I 1963
5 Koitka, Jakub
I 1963
0 - 1 Lewicki, Mirosław
k 2222
6 Skiba, Jakub
II 1800
0 - 1 Koitka, Jakub
I 1963
7 Sygulski, Paweł
I++ 2221
0,5-0,5 Koitka, Jakub
I 1963
8 Koitka, Jakub
I 1963
0,5-0,5 Kaim, Piotr
k++ 2262
9 Budrewicz, Krzysztof
m 2229
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
10 Koitka, Jakub
I 1963
1 - 0 Duda, Ryszard
II 1692
11 Iwanow, Anna
WFM 2169
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
12 Koitka, Jakub
I 1963
1 - 0
13 Overgaard,Christian Monrad
2250
Koitka, Jakub
I 1963


Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników: 746
Liczba federacji: 28
Liczba zawodników z rankingiem FIDE: 553
Liczba kobiet: 112
Średni ranking turnieju: 1898


Z Szachami przez Polskę - Zakopane 5-12.11. 2011

Komunikat

Serwis turniejowy

Wyniki końcowe
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Pkt. MBch.
1 GM Malaniuk, Vladimir P UKR 2504 2500 7.5 41.00
2 k+ Weichhold, Paweł POL 2304 2200 7.5 40.00
3 k Nasuta, Grzegorz POL 2230 2200 6.5 40.50
4 k Parligras, Cosmin ROM 2251 2251 6.0 40.00
5 k Sabuk, Piotr POL 2176 2200 6.0 38.50
6 I++ Goluch, Piotr POL 2203 2100 6.0 38.00
7 k Pietruszewski, Marcin POL 2149 2200 6.0 36.00
8 k+ Sowul, Bartosz POL 2196 2200 6.0 35.50
9 FM Kocwin, Bartosz POL 2224 2300 6.0 33.50
10 k+ Wiśniowska, Klaudia POL 2100 2000 5.5 37.50
11 m Stoma, Pawel POL 2316 2400 5.5 36.00
12 I Poswiatowski, Michal POL 1942 2000 5.5 35.00
13 I++ Żochowski, Kacper POL 2048 2100 5.0 36.50
14 I Gałaszewski, Patryk POL 1832 2000 5.0 33.50
15 I Koitka, Jakub POL 1963 2000 5.0 33.00
16 II Psyk, Radosław POL 1732 1800 5.0 32.50
17 I+ Murawko, Katarzyna POL 1813 1900 5.0 30.50
18 I Żarow, Zdzisław POL 1950 2000 5.0 29.50
19 II Ogonowski, Jakub POL 1724 1800 5.0 28.00
20 k+ Zmarzły, Aleksandra POL 2034 2000 4.5 38.00
21 II+ Lada, Michal POL 1702 1800 4.5 36.00
22 I++ Taboła, Marcin POL 2010 2100 4.5 33.50
23 I Świderski, Radosław POL 1816 2000 4.5 33.00
24 I Korpalska, Joanna POL 1620 1600 4.5 29.00
25 II+ Pułtorak, Jan POL 1569 1800 4.5 26.00
26 II+ Guca, Krzysztof POL 1841 1800 4.0 33.50
27 I Cyra, Dariusz POL 1832 2000 4.0 31.50
28 III Domusa, Mateusz POL 1225 1600 4.0 30.50
29 I Jaskiewicz, Kamila POL 1663 1800 4.0 29.00
30 II Witczak, Jakub POL 1636 1800 4.0 28.50
31 I Murawko, Julia POL 1573 1600 4.0 28.50
32 III Domański, Łukasz POL 1451 1600 4.0 26.50
33 II Lewczuk, Antoni POL 1623 1800 4.0 25.50
34 II Bernaszuk, Krzysztof POL 1578 1800 4.0 24.00
35 II+ Lascar, Radosława POL 1644 1600 3.5 32.00
36 II+ Parol, Pola POL 1563 1600 3.5 30.00
37 II Malinowska, Monika POL 0 1600 3.0 26.50
38 I Marszalek, Jakub POL 1584 2000 3.0 26.00
39 III Włodarczyk, Jan POL 0 1600 3.0 23.50
40 II+ Zarow, Elzbieta POL 1509 1600 3.0 21.00
41 V Łowczowski, Wiktor POL 0 1200 2.5 23.00
42 III Sabuk, Jan POL 0 1600 2.5 23.00
43 III Karamucki, Henryk POL 0 1600 2.0 21.50


Karta startowa zawodnika

Nr 15 Elo 1963
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 2000
Data ur. 1997-02-08 Tyt. I
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Klub

1 (B) 1 36 1.0 II+ Zarow, Elzbieta 1509 Lajkonik Kraków
2 (B) 0 5 1.0 k Nasuta, Grzegorz 2230 MUKS Stoczek 45 Białystok
3 (C) 1 31 2.0 I Marszalek, Jakub 1584
4 (C) = 8 2.5 k+ Sowul, Bartosz 2196 KSz. Javena Hańcza Suwałki
5 (B) 0 13 2.5 k+ Zmarzły, Aleksandra 2034 ASSz Miedź Legnica
6 (C) = 25 3.0 II+ Lada, Michal 1702 KSz. Javena Hańcza Suwałki
7 (B) 1 24 4.0 II Ogonowski, Jakub 1724 UKS Czternastka Warszawa
8 (C) 1 20 5.0 I Cyra, Dariusz 1832
9 (B) 0 9 5.0 k Sabuk, Piotr 2176 ASSz Miedź Legnica
Suma rankingów przeciwników: 17800 Ranking uzyskany (Ruz) 2020
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 5.0
Ranking średni (Rar): 1980 Norma na kategorię PZSZACH:


Weekendowy turniej STILONU - Klub Na Chrobrego 28, 21-23.10.2011

Strona serwisu

Wyniki końcowe
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch.
1 I Koitka, Jakub 1916 2000 7.0 20.50
2 II Pyka, Sławomir 1465 1800 5.0 19.50
3 II Witczak, Jakub 1616 1800 5.0 19.00
4 II Kugler, Paweł 1701 1800 4.0 21.50
5 I Matwiej, Józef 1568 2000 4.0 20.00
6 II Borowczyk, Julia 0 1600 3.5 19.50
7 II Partyka, Paweł 1703 1800 3.5 18.00
8 II Goździcki, Maciej 0 1800 3.5 14.50
9 II Kaniowska, Anna 0 1600 3.0 16.50
10 III Czechowicz, Michał 0 1600 3.0 15.50
11 II Bortnowski, Makary 0 1800 2.5 17.50
12 III Pawłowski, Dawid 0 1600 2.5 16.00
13 III Czerwoński, Jakub 0 1600 2.5 15.50
14 III Klepacki, Mateusz 0 1600 2.5 15.50
15 II Malinowska, Monika 0 1600 2.5 14.50
16 III Bielecki, Michał 0 1600 2.0 14.50
17 k Łubieński, Tadeusz 2033 2200 1.0 20.00
18 II Partyka, Justyna 0 1600 1.0 15.00

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW- ALBENA (Bułgaria) 10-21.09.2011r.

EUROPEAN YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP  BULGARIA  ALBENA

Strona mistrzostw

Serwis turnieju

WYNIKI KUBY

R Białe wynik Czarne
1
Koitka Jakub         1916       POL
0 - 1
Bellahcene Bilel      2286
FRA
2
Martins Guilherme Pires Tavare      1685
POR
0 - 1
Koitka
Jakub
             1916
        POL
3
Koitka
Jakub
        1916
    POL
0 - 1
Yankelevich Lev 2072
GER
4
Bardarov Georgi      1732
BUL
0 - 1
Koitka
Jakub
             1916
        POL
5
Koitka Jakub      1916
POL
0 - 1
Boruchovsky Avital     2326
IZR
6
Pavic Filip       1735
CRO
0 - 1
Koitka
Jakub
                                   1916
  POL
7
Koitka Jakub      1916
POL

0,5-0,5
Lampert Jonas 2188
8
Koitka Jakub      1916
POL
 1 - 0
Navarrete Espi Samuel      2165
ESP
9
Bayramov Elkhan      2084
AZE
0,5-0,5
Koitka
Jakub
              1916
        POL 


KUBA  W MISTRZOSTWACH EUROPY DO LAT 14
ZDOBYŁ 5 PUNKTÓW Z 9 PARTII I UPLASOWAŁ
SIĘ NA 36 POZYCJI NA 104 ZAWODNIKÓW (STARTOWAŁ Z 60 NUMEREM )


BRAWO!!!


fot. Winicjusz Drozdowski




Photos by Svoboda Chankova

Wynik końcowy po 9 rundach

M-ce X Nazwisko Fed Rg Pkt  TB 1 
1 FM Ali Marandi Cemil Can TUR 2257 7.5 2387
2 FM Duda Jan-Krzysztof POL 2368 7.0 2426
3 FM Artemiev Vladislav RUS 2415 7.0 2371
4 X Stremavicius Titas LTU 2141 7.0 2359
5 X Boruchovsky Avital ISR 2326 7.0 2246
6 IM Antipov Mikhail Al RUS 2412 6.5 2356
7 CM Sanal Vahap TUR 2271 6.5 2322
8 X Petrosyan Manuel ARM 2207 6.5 2309
9 X Khegay Dmitriy RUS 2200 6.5 2293
10 X Martins David Pires Tavares POR 2077 6.5 2217
11 X Harutyunian Tigran K ARM 2201 6.0 2304
12 FM Alekseenko Kirill RUS 2303 6.0 2253
13 X Bellahcene Bilel FRA 2286 6.0 2245
14 XX Toma Radu-Cristian ROU 1996 6.0 2205
15 X Reshef Omer ISR 2169 6.0 2173
16 X Hovhannisyan Karen ARM 2050 6.0 2171
17 X Csonka Balazs HUN 2289 6.0 2166
18 X Shen Yue ESP 2080 6.0 2076
19 X Viennot Dylan FRA 2136 6.0 2067
20 FM Codenotti Marco ITA 2323 5.5 2194
21 X Ghvamberia Nika GEO 1903 5.5 2142
22 X Kambrath Yannick FRA 2153 5.5 2140
23 FM Lamard Guillaume FRA 2161 5.5 2135
24 X Khamidov Komil POL 2055 5.5 2128
25 X Paravyan David RUS 2192 5.5 2126
26 X Bahmatsiy Vladislav UKR 1995 5.5 2106
27 X Broadley Henry ENG 1843 5.5 2083
28 X Yankelevich Lev GER 2072 5.5 2078
29 X Schroeder Jan-Christian GER 2235 5.5 2033
30 CM Dastan Muhammed Batuhan TUR 2247 5.0 2185
31 X Nikolov Rumen BUL 1865 5.0 2157
32 X Ersoz Bartu TUR 1869 5.0 2131
33 X Naoum Spyridon GRE 2098 5.0 2103
34 X Popov Andrey RUS 2062 5.0 2095
35 X Sadikhov Ulvi AZE 2152 5.0 2084
36 X Koitka Jakub POL 1916 5.0 2072
37 FM Shtembuliak Evgeny UKR 2131 5.0 2059
38 X Huber Martin Christian AUT 2133 5.0 2050
39 X Hauge Lars Oskar NOR 2086 5.0 2026
40 X Minko Vladimir RUS 2038 5.0 2007
41 X Bunta Andrei ROU 1808 5.0 1987
42 X Buendia Pinar Alvaro ESP 2003 5.0 1955
43 X Malhotra Tarun ENG 1986 5.0 1954
44 X Bayramov Elkhan AZE 2084 5.0 1938
45 X Gheorghiu Calin ROU 2023 5.0 1907
46 X Markoja Sebastijan SLO 1946 5.0 1882
47 X Beerdsen Thomas NED 2019 4.5 2043
48 X Eggink Ryszard POL 1992 4.5 2018
49 X De Vleeschauwer Maarten BEL 1970 4.5 1988
50 X Lenaerts Lennert BEL 1902 4.5 1941
51 X Balaji Ananthanarayan ENG 1598 4.5 1933
52 X Basso Pier Luigi ITA 2051 4.5 1931
53 X Machan Jan CZE 2001 4.5 1919
54 X Djuricic Domen SLO 1845 4.5 1915
55 X Piotrowski Przemyslaw POL 1960 4.5 1893
56 X Ulanowski Karol POL 1937 4.5 1877
57 X Lampert Jonas GER 2188 4.5 1853
58 X Vatinyan Gor UKR 2003 4.5 1837
59 X Lerch Philipp GER 2085 4.5 1827
60 X Todorovic Nenad I SRB 1927 4.0 2060
61 X Yaran Siar TUR 1805 4.0 2004
62 X Yaver Faik Emre TUR 1771 4.0 1989
63 X Vasilyev Vasily RUS 2107 4.0 1938
64 X Papakonstantinou Dimitrios GRE 1809 4.0 1934
65 X Lappalainen Matias FIN 1825 4.0 1897
66 X Sirosh Ilja EST 1797 4.0 1897
67 X Tutisani Noe GEO 1939 4.0 1889
68 X Gajdamowicz Patrick POL 1891 4.0 1867
69 X Pavic Filip CRO 1735 4.0 1857
70 X Budkovsky Dmitry BLR 1823 4.0 1854
71 X Petrovskis Olegs LAT 1897 4.0 1833
72 X Navarrete Espi Samuel ESP 2165 4.0 1832
73 X Vesce Emanuele ITA 1869 4.0 1814
74 X Diril Dogus TUR 1668 4.0 1811
75 X Metodiev Veselin BUL 1821 4.0 1796
76 X Suarez Gomez Julio ESP 1870 4.0 1715
77 X Harvan Richard SVK 1961 3.5 1909
78 X Ragnarsson Dagur ISL 1761 3.5 1899
79 X Dias Ivo Rodrigues POR 1705 3.5 1872
80 X Lekic Lazar MNE 1935 3.5 1841
81 X Bardarov Georgi BUL 1732 3.5 1809
82 X Procop Egor MDA 1863 3.5 1739
83 X Dereshki Dario BUL 1914 3.0 1896
84 X Tasci Onur TUR 1722 3.0 1839
85 X Orujlu Rajab AZE 0 3.0 1788
86 X Ventura Bolet Maxim ESP 1996 3.0 1775
87 X Martins Guilherme Pires Tavare POR 1685 3.0 1774
88 X Ramsdal Jens Albert DEN 1913 3.0 1692
89 X Pomini Aurelien SUI 1918 3.0 1686
90 X Grahovac Danijel BIH 1885 3.0 1681
91 X Konstantinov Aleksandar MKD 1710 3.0 1670
92 X Milton Carl SCO 0 3.0 1664
93 X Bombek Miha SLO 1810 3.0 1587
94 X Selivanov Daniil RUS 0 3.0 1535
95 X Tumanov Viktor FIN 0 3.0 1530
96 X Fomin Alexey RUS 1624 3.0 1524
97 X Ramacker Quinten BEL 1721 3.0 1509
98 X Garrido Piriz Pablo ESP 1854 2.5 1773
99 X Tuerlinckx Ben BEL 1925 2.5 1671
100 X Barbul Ionel ROU 1768 2.0 1545
101 X Sisoev Robert BUL 1615 2.0 1503
102 X Matijevic Ivan BIH 0 2.0 1488
103 X Ioannou Giorgos CYP 0 1.5 1341
104 X Spaho Kevin ALB 0 1.0 1305


XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY

Konik Morski Rewala 2011

Rewal - 18.08-29.08.2011


Strona turnieju

Turniej Szachowy A


CZWÓRMECZ MIĘDZYPAŃSTWOWY Juniorów

Opole  2011-08-09/2011-08-11



M-ce Nr Nazwa drużyny Fed. Duże punkty Pkt.
1 4 Polska POL POL 6.0 15.0
2 3 Opole POL POL 4.0 13.0
3 2 Niemcy GER GER 2.0 6.5
4 1 Czechy CZE CZE 0.0 1.5


Karta startowa Kuby Drukuj
Dane zawodnika

SNo 1 R. FIDE 1917 Ranking 2000
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Fed POL Data ur. 1997-02-08
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Tytuł I ID CR PL-9795
Code 1126164 Sex M Woj. LB
Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Nr Pkt. ID CR Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub
1 b 1 1 0.5 Kanak, Filip 1796 1796
2 w = 1 1.5 PL-9270 II+ Klimek, Piotr 1699 1800 PUKS Rodło Opole
3 b 0 1 2.5 Svane, Rasmus 2346 2346
Dane do normy na kategorię (POL)
Suma rankingów przeciwników: 5958 Ranking uzyskany: 1986
Liczba rozegranych partii: 3 Wynik: 1.5
Średni ranking: 1986 Norma na kategorię:






Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 14 lat

Warszawa, sala konferencyjna ,"Centrum Kongresowe" ul. Bobrowiecka 9  2011-07-30/2011-07-31

Wyniki


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - 

Ekstraliga   24.06-02.07.2011r.

Strona Mistrzostw

Wyniki

Transmisja



                                       Wyniki - runda 9
M-ce Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. Sz.1
1 KSz Polonia Wrocław 2148 16.0 38.5 7.5
2 Polonia Trade Trans Warszawa 2055 14.0 33.5 5.5
3 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2000 14.0 32.5 4.5
4 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 1974 13.0 34.5 7.5
5 UKS przy SP 8 Chrzanów 1945 7.0 26.0 4.5
6 MKSz Rybnik 1900 7.0 23.5 5.0
7 KSz Piątka Skierniewice 1832 7.0 20.5 2.5
8 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1890 6.0 24.0 3.5
9 UKS Hetman Koronny Trzebinia 1832 6.0 23.0 2.0
10 JKSz MCKiS Jaworzno 1647 0.0 13.0 2.5


                           Karta startowa drużyny
Dane drużyny
Nr 1 Ranking 2000
Drużyna KSz Stilon Gorzów Wlkp. Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Fed. POL
Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Duże punkty Ranking Klub
1 w 3,5 16.0 2148 KSz Polonia Wrocław
2 w 2,0 13.0 1974 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska
3 b 0,5 14.0 2055 MKS Polonia Warszawa
4 w 4,5 6.0 1832 UKS Hetman Koronny Trzebinia
5 b 4,0 6.0 1890 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
6 w 4,0 7.0 1832 KSz Piątka Skierniewice
7 b 4,5 7.0 1900 MKSz Rybnik
8 w 4,5 0.0 1647 JKSz MCKiS Jaworzno
9 b 5,0 7.0 1945 UKS przy SP 8 Chrzanów
                             Wykaz zawodników drużyny
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9
1* IM Dragun, Kamil 2420 ½ 0 0 1 ½ 1 ½ ½ ½
2* I++ Siwiec, Arkadiusz 2123 0 0 0 1 1 1 ½ 1 1
3* I Koitka, Jakub 1920 1 1 0 ½ 1 ½ ½ ½ ½
4* II+ Delekta, Filip 1848 0 ½ 0 0 ½ 0 1 ½ 1
5* k Wiśniowska, Klaudia 2022 1 ½ ½ 1 1 ½ 1 1 1
6* II+ Góra, Antonina 1667 1 0 0 1 0 1 1 1 1

© by www.kubaszachy.cba.pl All rights reserved.