Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    PZSzach        Email
                     Księga gości
              Menu główne
      Sezony
       Kadra i Akademia
      O szachach
                       Linki

    Chess Tempo

               Mistrzostwa Europy
                  Juniorów 2011 -                   Albena  Bułgaria



           Mistrzostwa Europy -
          Blitz i Szachy Szybkie-        Warszawa 2011



           "Gwiazdy Morza
          Bałtyckiego" 2009

   


        Capelle la Grande
       International Chess Open
       2009
        25e Open International de Cappelle-la-Grande 2009









Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)


SZACHARNIA

Kraje z których zaglądano na stronę Kuby od 12.2011r.
SEZON 2011/2012


       KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI
               JUNIORÓW  NA 2009 ROK !!!

       KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI
       SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA 2010 ROK !!!

      KUBA INDYWIDUALNYM WICEMISTRZEM                    POLSKI DO LAT 14 NA 2011 ROK !!!!        

KUBA DRUŻYNOWYM II WICEMISTRZEM  POLSKI JUNIORÓW  NA 2011 ROK !!!

        Mistrzostwa Europy w szachach szybkich            i błyskawicznych - Warszawa 16-18.12.2011

Serwis - ME Turniej szachów szybkich

HARMONOGRAM ZAWODÓW:

sobota 17.12.2011

9.30 — pierwsza runda

10.45 — druga runda

12.00 — oficjalne rozpoczęcie mistrzostw

12.15 — trzecia runda
13.30 — czwarta runda

14.30 — 15.30 — przerwa obiadowa

15.30 — piąta runda
16.45 — szósta runda
18.00 — siódma runda
19.15 — ósma runda


niedziela 18.12.2011

9.30 — dziewiąta runda
10.45 — dziesiąta runda
12.00 — jedenasta runda
13.15 — dwunasta runda
14:30 — trzynasta runda

15.45 — ewentualne dogrywki o medale



Wyniki Kuby - ME Szachy Szybkie

Białe wynik Czarne
1 Koitka, Jakub
I 1963
 1 - 0 Kałuza, Maksymilian
IV 1400
2 Wintzer, Joachim, Dr.
FM 2324
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
3 Koitka, Jakub
I 1963
0,5-0,5 Sacharewicz, Krzysztof
II 1504
4 Antonovskis, Arturs
1926
0 - 1  Koitka, Jakub
I 1963
5 Koitka, Jakub
I 1963
0 - 1 Lewicki, Mirosław
k 2222
6 Skiba, Jakub
II 1800
0 - 1 Koitka, Jakub
I 1963
7 Sygulski, Paweł
I++ 2221
0,5-0,5 Koitka, Jakub
I 1963
8 Koitka, Jakub
I 1963
0,5-0,5 Kaim, Piotr
k++ 2262
9 Budrewicz, Krzysztof
m 2229
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
10 Koitka, Jakub
I 1963
1 - 0 Duda, Ryszard
II 1692
11 Iwanow, Anna
WFM 2169
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
12 Koitka, Jakub
I 1963
1 - 0
13 Overgaard,Christian Monrad
2250
Koitka, Jakub
I 1963


Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników: 746
Liczba federacji: 28
Liczba zawodników z rankingiem FIDE: 553
Liczba kobiet: 112
Średni ranking turnieju: 1898


Z Szachami przez Polskę - Zakopane 5-12.11. 2011

Komunikat

Serwis turniejowy

Wyniki końcowe
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Pkt. MBch.
1 GM Malaniuk, Vladimir P UKR 2504 2500 7.5 41.00
2 k+ Weichhold, Paweł POL 2304 2200 7.5 40.00
3 k Nasuta, Grzegorz POL 2230 2200 6.5 40.50
4 k Parligras, Cosmin ROM 2251 2251 6.0 40.00
5 k Sabuk, Piotr POL 2176 2200 6.0 38.50
6 I++ Goluch, Piotr POL 2203 2100 6.0 38.00
7 k Pietruszewski, Marcin POL 2149 2200 6.0 36.00
8 k+ Sowul, Bartosz POL 2196 2200 6.0 35.50
9 FM Kocwin, Bartosz POL 2224 2300 6.0 33.50
10 k+ Wiśniowska, Klaudia POL 2100 2000 5.5 37.50
11 m Stoma, Pawel POL 2316 2400 5.5 36.00
12 I Poswiatowski, Michal POL 1942 2000 5.5 35.00
13 I++ Żochowski, Kacper POL 2048 2100 5.0 36.50
14 I Gałaszewski, Patryk POL 1832 2000 5.0 33.50
15 I Koitka, Jakub POL 1963 2000 5.0 33.00
16 II Psyk, Radosław POL 1732 1800 5.0 32.50
17 I+ Murawko, Katarzyna POL 1813 1900 5.0 30.50
18 I Żarow, Zdzisław POL 1950 2000 5.0 29.50
19 II Ogonowski, Jakub POL 1724 1800 5.0 28.00
20 k+ Zmarzły, Aleksandra POL 2034 2000 4.5 38.00
21 II+ Lada, Michal POL 1702 1800 4.5 36.00
22 I++ Taboła, Marcin POL 2010 2100 4.5 33.50
23 I Świderski, Radosław POL 1816 2000 4.5 33.00
24 I Korpalska, Joanna POL 1620 1600 4.5 29.00
25 II+ Pułtorak, Jan POL 1569 1800 4.5 26.00
26 II+ Guca, Krzysztof POL 1841 1800 4.0 33.50
27 I Cyra, Dariusz POL 1832 2000 4.0 31.50
28 III Domusa, Mateusz POL 1225 1600 4.0 30.50
29 I Jaskiewicz, Kamila POL 1663 1800 4.0 29.00
30 II Witczak, Jakub POL 1636 1800 4.0 28.50
31 I Murawko, Julia POL 1573 1600 4.0 28.50
32 III Domański, Łukasz POL 1451 1600 4.0 26.50
33 II Lewczuk, Antoni POL 1623 1800 4.0 25.50
34 II Bernaszuk, Krzysztof POL 1578 1800 4.0 24.00
35 II+ Lascar, Radosława POL 1644 1600 3.5 32.00
36 II+ Parol, Pola POL 1563 1600 3.5 30.00
37 II Malinowska, Monika POL 0 1600 3.0 26.50
38 I Marszalek, Jakub POL 1584 2000 3.0 26.00
39 III Włodarczyk, Jan POL 0 1600 3.0 23.50
40 II+ Zarow, Elzbieta POL 1509 1600 3.0 21.00
41 V Łowczowski, Wiktor POL 0 1200 2.5 23.00
42 III Sabuk, Jan POL 0 1600 2.5 23.00
43 III Karamucki, Henryk POL 0 1600 2.0 21.50


Karta startowa zawodnika

Nr 15 Elo 1963
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 2000
Data ur. 1997-02-08 Tyt. I
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Klub

1 (B) 1 36 1.0 II+ Zarow, Elzbieta 1509 Lajkonik Kraków
2 (B) 0 5 1.0 k Nasuta, Grzegorz 2230 MUKS Stoczek 45 Białystok
3 (C) 1 31 2.0 I Marszalek, Jakub 1584
4 (C) = 8 2.5 k+ Sowul, Bartosz 2196 KSz. Javena Hańcza Suwałki
5 (B) 0 13 2.5 k+ Zmarzły, Aleksandra 2034 ASSz Miedź Legnica
6 (C) = 25 3.0 II+ Lada, Michal 1702 KSz. Javena Hańcza Suwałki
7 (B) 1 24 4.0