Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    GG 8708966 Kuba    Email
          Menu główne
Sezony
        O szachach
                  Linki

           Księga gości


Chess Arbiter


Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)






KUBA INDYWIDUALNYM WICEMISTRZEM POLSKI DO LAT 14 NA 2011ROK!!!!!



STRONA MISTRZOSTW POLSKI

Wyniki końcowe - runda 10


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Klub Pkt.
1 I Gajek, Radosław KP 1997 UKS Rotmistrz Grudziądz 8.0
2 II+ Koitka, Jakub LB 1887 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 7.5
3 I Khamidov, Komil DS 2037 KSz Polonia Wrocław 7.0
4 I Ulanowski, Karol PO 1919 UKS SP11 Skoczek Tczew 6.5
5 I Marczuk, Dominik MP 1918 KKSz Kraków 6.5
6 I Eggink, Ryszard MA 1914 UKS Łady Raszyn 6.5
7 II+ Piotrowski, Przemysław DS 1927 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.5
8 I Śliwicki, Damian KP 1864 UKS OPP Toruń 6.5
9 II+ Śnihur, Piotr WP 1818 UKS Smecz Konin 6.0
10 I+ Kaczmarek, Aleksander SK 2036 KMKSz Victoria Kielce 6.0
11 II Świderski, Radosław LB 1785 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.0
12 II Szymanowicz, Maksymilian SK 1596 KSz Hetman Ostrowiec Św. 6.0
13 II Kowalczyk, Mariusz LD 1765 LKS PARK Starzenice 6.0
14 II Czerw, Dawid LU 1761 LUKS Tempo Ożarów 6.0
15 I Gajdamowicz, Patrick DS 1782 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5


Karta startowa Kuby

BRAK FOTO Nr 9 Elo 1887
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1800
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 1 32 1.0 1408 II Nun, Grzegorz 1705 1800 KSz Odrodzenie Kożuchów
2 (B) 1 20 2.0 10564 I Tomaszewski, Kacper 1775 2000 JKSz-W Jarocin
3 (B) = 1 2.5 12991 I Khamidov, Komil 2037 2000 KSz Polonia Wrocław
4 (C) = 2 3.0 10901 I+ Kaczmarek, Aleksander 2036 2100 KMKSz Victoria Kielce
5 (B) = 27 3.5 17403 II+ Siedlanowski, Łukasz 1727 1800 UKS ASTRA Leśniowice
6 (C) 1 33 4.5 23081 II+ Kowalski, Maciej 1704 1800 GKSz Solny Grzybowo
7 (B) = 5 5.0 13968 II+ Piotrowski, Przemysław 1927 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
8 (C) = 3 5.5 15181 I Gajek, Radosław 1997 2000 UKS Rotmistrz Grudziądz
9 (B) 1 13 6.5 17994 II+ Śnihur, Piotr 1818 1800 UKS Smecz Konin
10 (B) 1 7 7.5 17194 I Marczuk, Dominik 1918 2000 KKSz Kraków
Suma rankingów przeciwników: 19100 Ranking uzyskany (Ruz) 2082
Liczba partii (N): 10 Suma punktow (Pkt): 7.5
Ranking średni (Rar): 1900 Norma na kategorię PZSZACH: I


Transmisja online

Serwisy turniejowe


Kuba w składzie kadry narodowej

Skład kadry narodowej juniorów po rozgrywkach PP, MP i OOM
(zatwierdzony przez Zarząd PZSzach):

Monika Głuszko     (ur. 1993-01-18) MKS "Polonia" Warszawa
Oliwia Koiłbasa (ur.2000-04-26) LKS "Augustovia" Augustów
Jan Krzysztof Duda(ur. 1998-04-26) MKS MOS Wieliczka
Aleksandra Lach (ur. 1995-01-02) UKS "Czarny Koń" Olkusz
Kamil Dragun (ur. 1995-06-25) KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Daniel Sadzikowski
(ur. 1994-01-20)
UKS przy SP 8 Chrzanów
Kataryna Adamowicz  
(ur. 1993-01-07)
AKSz *Hetman-Politechnika Koszalińska* Koszalin
Paweł Weichhold  (ur. 1994-06-16) AKSz *Hetman-Politechnika Koszalińska* Koszalin
Marcel Kanarek  (ur. 1993-02-05) AKSz *Hetman-Politechnika Koszalińska* Koszalin
Anna Iwanow  (ur. 1995-04-07) KSz Polonia Wrocław
Maria Leks  (ur. 1995-10-21) MKS "Polonia" Warszawa
Kacper Drozdowski (ur. 1996-05-14) PKS "Wiatrak" Bydgoszcz
Jan Musiałkiewicz  (ur. 1995-04-28) UMKS "Na Pięterku" Poznań
Martyna Konopacka (ur. 1999-01-20) MKSz Rybnik
Mikołaj Winiarski (ur. 1999-12-16) UKS Szachylice Chylice
Juliusz Pham (ur. 1999-06-23) SKF "Korsarz" Gdynia
Zofia Frej (ur. 2001-11-05) MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Alicja Śliwicka (ur. 2001-09-01) UKS "OPP" Toruń
Igor Szymanowski (ur. 2001-02-27) UKS "Drapol-Jantar" Pruszcz Gdański
Radosław Psyk (ur. 2002-04-09) KSz "Piątka" Skierniewice
Kinga Pastuszko (ur. 1997-07-30) MKS "Polonia" Warszawa
Katarzyna Murawko (ur. 1997-01-24) KSz. "Javena Hańcza" Suwałki
Radosław Gajek  (ur. 1998-04-26) UKS "Rotmistrz" Grudziądz
Jakub Koitka (ur. 1997-02-08) KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Zbigniew Strzemiecki (ur. 1993-01-19) * MKS "Polonia" Warszawa

Wykaz słuchaczy Młodzieżowej Akademii Szachowej w 2011 roku

1.    Katarzyna ADAMOWICZ
2.    Aleksandra DADEŁŁO
3.    Filip DELEKTA
4.    Agnieszka DMOCHOWSKA
5.    Kamil DRAGUN
6.    Kacper DROZDOWSKI
7.    Jan Krzysztof DUDA
8.    Zofia FREJ
9.    Radosław GAJEK
10.    Monika GŁUSZKO
11.    Kacper GRELA
12.    Antonina GÓRA
13.    Anna IWANOW
14.    Marcel KANAREK
15.    Oliwia KIOŁBASA
16.    Jakub KOITKA
17.    Martyna KONOPACKA
18.    Kamil KOZIOŁ
19.    Klaudia KULON
20.    Aleksandra LACH
21.    Maria LEKS
22.    Joanna MARUSZCZAK
23.    Katarzyna MURAWKO
24.    Jan MUSIAŁKIEWICZ
25.    Kinga PASTUSZKO
26.    Juliusz PHAM
27.    Radosław PSYK
28.    Monika RYKAŁA
29.    Daniel SADZIKOWSKI
30.    Igor SZYMANOWSKI
31.    Alicja ŚLIWICKA
32.    Dariusz ŚWIERCZ
33.    Szymon WALTER
34.    Paweł WEICHHOLD
35.    Mikołaj WINIARSKI
36.    Klaudia WIŚNIOWSKA
37.    Mariola WOŹNIAK

 
Warszawa, 25 kwietnia 2011 roku




Strona turnieju

Mistrzostwa Polski Juniorów do 14 lat w szachach szybkich - P'30


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - I LIGA 

SUCHEDNIÓW  06 - 14.07.2010

Wyniki końcowe


M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. S.B. Sz.1
1 5 KSz Stilon II Gorzów Wielkopolski 1859 14.0 32.0 139.38 6.5
2 8 UKS SP 8 Chrzanów 1943 12.0 32.0 138.17 7.5
3 1 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1858 11.0 27.5 126.08 4.0
4 4 MUKS Stoczek 45 Białystok 1749 10.0 32.0 137.54 5.0
5 7 LKSz GCKiP Czarna 1833 9.0 28.5 125.08 4.5
6 10 MKS MOS Wieliczka 1824 9.0 25.0 110.58 0.5
7 9 KS Polonia Wrocław II 1813 9.0 24.5 105.92 5.5
8 3 KSz HetMaN Szopienice Katowice 1809 7.0 25.0 109.25 3.0
9 2 UMKS Na Pięterku Poznań 1907 6.0 24.0 107.25 5.5
10 6 LKS Brzozovia - MOSiR Brzozów 1764 3.0 19.5 89.58 3.0



Strona turnieju
Serwis turnieju 
Lista startowa
Wyniki drużynowe
Wyniki indywidualne

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół



Kuba Drużynowym Mistrzem Polski Szkół Podstawowych w Szachach na 2010r.

Komunikat turniejowy
Serwis turniejowy

Szkoły podstawowe



Wyniki końcowe

M-ce Drużyna Rank. PKT MBch.
1 Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp zespół I 1726 22.0 223.50
2 Szkoła Podstawowa nr 2 Rybnik 1604 17.0 220.50
3 Szkoła Podstawowa nr 91 Wrocław 1553 17.0 226.00
4 Szkoła Podstawowa nr 1 Bełchatów 1615 16.0 219.00
5 Szkoła Podstawowa nr 2 Tomaszów Lubelski 1565 15.0 227.50
6 Szkoła Podstawowa Nieborów 1563 13.0 190.50
7 Szkoła Podstawowa nr 15 Opole 1637 13.0 217.00
8 Szkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 1556 12.0 226.00
9 Szkoła Podstawowa nr 4 Kołobrzeg 1670 12.0 209.50
10 Szkoła Podstawowa nr 45 Wrocław 1648 12.0 202.00
11 Szkoła Podstawowa nr 1 Zielona Góra 1414 11.0 179.00
12 Szkoła Podstawowa nr 2 Suwałki 1680 11.0 194.00
13 Szkoła Podstawowa nr 63 Wrocław 1609 11.0 176.50
14 Szkoła Podstawowa nr 1 Ostrów Wlkp 1435 11.0 218.50
15 Szkoła Podstawowa nr 5 Skierniewice 1500 11.0 194.50
16 Szkoła Podstawowa nr 11 Warszawa Ursus 1564 11.0 216.50
17 Szkoła Podstawowa nr 3 Konin 1574 11.0 201.00
18 Szkoła Podstawowa nr 11 Suwałki 1700 11.0 189.50
19 Katolicka Szkoła Podstawowa Bydgoszcz 1503 10.0 177.00
20 Szkoła Podstawowa Sulęcin 1500 10.0 196.50
21 Szkoła Podstawowa nr 4 Legnica 1550 10.0 192.00
22 Szkoła Podsta. nr 13 Gorzów Wlkp zespół II 1556 10.0 201.50
23 Szkoła Podstawowa nr 21 Katowice 1525 9.0 186.50
24 Społeczna Szkoła Podstawowa Karczemki 1475 9.0 182.50
25 Prywatna Szkoła Podstawowa Szczecin 1375 9.0 187.50
26 Szkoła Podstawowa nr 1 Ostróda 1500 8.0 182.00
27 Szkoła Podstawowa nr 46 Bydgoszcz 1600 8.0 174.00
28 Szkoła Podstawowa Krzyż Wlkp 1357 8.0 190.50
29 Szkoła Podstawowa Michałowice zespół I 1463 8.0 188.00
30 Szkoła Podstawowa nr 15 Grudziądz 1450 7.0 184.00
31 Szkoła Podstawowa nr 3 Bogatynia 1491 7.0 188.50
32 Szkoła Podstawowa Michałowice zespół II 1363 2.0 184.00


Karta startowa drużyny

Nr 1 Rank. 1726
Drużyna Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp zespół I Klub Sp 13 Gorzów Wlkp I
Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

PKT

Nr

Przeciwnik

Rank.

Klub

1 (B) 2.5 2.0 17 Szkoła Podstawowa nr 91 Wrocław 1553 SP 91 Wrocław
2 (C) 2.5 4.0 12 Szkoła Podstawowa nr 2 Tomaszów Lubelski 1565 SP 2 Tomaszów Lubelski
3 (B) 2.5 6.0 13 Szkoła Podstawowa nr 11 Warszawa Ursus 1564 SP 11 Warszawa
4 (C) 3.0 8.0 9 Szkoła Podstawowa nr 2 Rybnik 1604 SP 2 Rybnik
5 (B) 2.5 10.0 15 Szkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 1556 SP 8 Chrzanów
6 (C) 3.0 12.0 7 Szkoła Podstawowa nr 1 Bełchatów 1615 SP 1 Bełchatów
7 (B) 3.5 14.0 6 Szkoła Podstawowa nr 15 Opole 1637 Sp 15 Opole
8 (B) 2.5 16.0 14 Szkoła Podstawowa Nieborów 1563 SP Nieborów
9 (C) 2.5 18.0 3 Szkoła Podstawowa nr 2 Suwałki 1680 SP 2 Suwałki
10 (C) 4.0 20.0 2 Szkoła Podstawowa nr 11 Suwałki 1700 SP 11 Suwałki
11 (B) 3.5 22.0 28 Szkoła Podstawowa nr 1 Ostrów Wlkp 1435 SP 1 Ostrów Wlkp

Karta startowa zawodnika

Nr 1 Elo 1846
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1846
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II+
Klub SP 1 Gorzów Wlkp I Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Rank.

Klub

1 (B) 1 1.0 II+ Brzechffa, Szymon 1637 SP 91 Wrocław
2 (C) = 1.5 I Żądło, Maciej 1639 SP 2 Tomaszów Lubelski
3 (B) 1 2.5 II Ogonowski, Jakub 1642 SP 11 Warszawa
4 (C) 1 3.5 II Cieślak, Patrycjusz 1698 SP 2 Rybnik
5 (B) = 4.0 II Drop, Szymon 1613 SP 8 Chrzanów
6 (C) 1 5.0 II+ Osiński, Kamil 1729 SP 1 Bełchatów
7 (B) = 5.5 II Wisniewski, Michał 1800 SP 15 Opole
8 (B) 1 6.5 IV Szczepanik, Bartosz 1400 SP Nieborów
9 (C) = 7.0 II Barmuta, Bartosz 1521 SP 2 Suwałki
10 (C) 1 8.0 II Filipow, Arkadiusz 1800 SP 11 Suwałki
11 (B) = 8.5 II Chmielarz, Maciej 1739 SP 1 Ostrów Wlkp
Suma rankingów przeciwników: 18218 Ranking uzyskany (Ruz) 1872
Liczba partii (N): 11 Suma punktow (Pkt): 8.5
Ranking średni (Rar): 1672 Norma na kategorię PZSZACH:




KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI JUNIORÓW  NA 2009 ROK !!!

Strona turnieju
Serwis internetowy DMP
Relacja online
Partie

Wyniki końcowe

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+
1 8 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2146 16.0 37.0 3;5;6;7;10;9;1;2;
2 2 KS Polonia Wrocław 2039 14.0 33.0 9;1;10;3;5;6;
3 4 UKS Hetman Koronny Trzebinia 2059 12.0 34.0 8;9;3;10;5;
4 10 JKSz MCKiS Jaworzno 2050 10.0 34.5 1;6;7;3;5;
5 6 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2019 10.0 28.5 5;9;1;3;4;
6 9 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1952 10.0 25.0 3;5;7;10;1;
7 7 MKSz Rybnik 1975 8.0 27.5 6;1;3;
8 5 KS "Piątka" Skierniewice 1916 6.0 21.0 7;1;3;
9 1 UMKS Na Pięterku Poznań 1988 4.0 21.0 3;4;
10 3 KS Pocztowiec Poznań 1749 0.0 8.5

Wykaz zawodników drużyny

Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Data ur. R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 IM Piorun, Kacper 2457 2457 1991-11-24 1 1 = 1 1 1 1 1 1
2 k+ Klim, Kamil 2280 2280 1992-06-27 1 0 1 = 1 = = = 0
3 k Dragun, Kamil 2232 2232 1995-06-25 1 = 1 1 1 = 1 1 1
4 II Koitka, Jakub 1778 1778 1997-02-08 = 0 1 0 = = = 0 1
5 m Demidowicz, Maria 2138 2138 1991-03-16 1 = 0 0 = 0 1 1 1
6 k Wiśniowska, Klaudia 1988 1988 1995-05-08 1 0 1 1 0 1 = 1 1

Karta startowa KUBY

Nr 4 Elo 1778
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1778
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) = 4 0.5 II Kałużny, Tomasz 1547 1547 KS Pocztowiec TP SA Poznań
2 (C) 0 4 0.5 II Popiół, Michał 1788 1788 UKS Hetman Koronny Trzebinia
3 (B) 1 4 1.5 Kowalczyk, Adam 1745 1745 KSz Piątka Skierniewice
4 (C) 0 3 1.5 I Adamowicz, Maciej 1847 1847 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin
5 (B) = 4 2.0 I Smołka, Marcin 1897 1897 MKSz Rybnik
6 (B) = 4 2.5 I Lapaj, Mateusz 1796 1796 JKSz MCKiS Jaworzno
7 (C) = 4 3.0 II Szolc, Grzegorz 1644 1644 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice
8 (B) 0 4 3.0 I Musiałkiewicz, Paweł 1838 1838 UMKS Na Pięterku Poznań
9 (C) 1 4 4.0 II Dadełło, Krzysztof 1780 1780 KSz Polonia Wrocław
Suma rankingów przeciwników: 15882 Ranking uzyskany (Ruz) 1726
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 4.0
Ranking średni (Rar): 1766 Norma na kategorię PZSZACH:
Uwagi do normy:

Gorzowscy szachiści kolekcjonują tytuły - artykuł z Gazety Lubuskiej


Komunikat
Miejsce gry
Transmisja on-line
FOTO
WYNIKI KUBY
R-da Białe Czarne Wynik Pkt
1 Drop, Szymon II 1800
UKS SP 8 Chrzanów
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
0-1 1
2 Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Żebracki, Tomasz II 1795
UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
0,5-0,5 1,5
3 Khamidov, Komil II 1972
KSz Polonia Wrocław
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
1-0 1,5
4
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Mykita, Andrzej II 1800
LZS Goniec Kluczbork
0,5-0,5 2
5 Żądło, Maciej I 1667
UKS Dwójka Tomaszów Lub.
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
0,5-0,5 2,5
6
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Siedlanowski, Łukasz II 1800 MKS Start Lublin 1-0 3,5
7
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Osiński, Emil II 1800
UKS Jedynka Bełchatów
1-0 4,5
8 Karwowski, Kacper I 1781
UKS Szach Gryfice
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
1-0 4,5
9
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Buraczewski, Rafał II 1800
KSz Javena H. Suwałki
1-0 5,5
10 Gajek, Radosław II 1720
UKS Rotmistrz M. Grudziądz
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
1-0 5,5
11
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Tomaszewski, Kacper II+ 1718  JKSz-W Jarocin 0,5-0,5 6,0

Wyniki końcowe - runda 11


M- Nr Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. PZSz
1 1 FM Duda, Jan-Krzysztof MP 2027 2027 MKS MOS Wieliczka 10.0 61.50 75.00 9 59.0 2115
2 4 I Kaczmarek, Aleksander SL 1886 1886 MKS Śląsk Zabrze 8.5 62.50 77.50 7 51.0 2008
3 9 I Eggink, Ryszard MA 1762 1762 UKS Łady 8.5 61.00 76.50 6 54.5 2003
4 2 II Khamidov, Komil DS 1972 1972 KSz Polonia Wrocław 8.0 60.50 75.00 7 49.5 1942
5 12 II+ Śliwicki, Damian KP 1738 1738 UKS OPP Toruń 7.5 62.00 77.50 6 47.0 1914
6 5 I Marczuk, Dominik MP 1828 1828 KKSz Kraków 7.5 60.00 74.50 7 47.5 1923
7 20 II Szczecina, Kamil SL 1686 1686 ChTS Chorzów 6.5 60.00 73.00 6 45.5 1879
8 14 II Gajek, Radosław KP 1720 1720 UKS Rotmistrz MAT Premium Grudziądz 6.5 57.50 70.50 6 43.5 1847
9 7 I Karwowski, Kacper ZP 1781 1781 UKS Szach Gryfice 6.5 52.50 64.50 6 40.5 1788
10 18 II Nun, Grzegorz LB 1703 1703 KSz Odrodzenie Kożuchów 6.5 52.00 62.50 4 40.0 1822
11 13 II Śnihur, Piotr WP 1720 1720 UKS Smecz Konin 6.5 50.50 61.00 5 39.5 1836
12 10 II+ Ulanowski, Karol PO 1759 1759 UKS SP11 Skoczek Tczew 6.5 50.50 61.00 5 35.5 1800
13 17 II Kowalczyk, Mariusz LD 1710 1710 LKS Park Starzenice 6.5 50.00 62.00 6 35.5 1807
14 3 II Kulaś, Szymon DS 1904 1904 KSz Polonia Wrocław 6.0 62.50 77.00 4 44.0 1800
15 47 II Chmielarz, Maciej WP 0 1800 OTSz Ostrów Wielkopolski 6.0 53.50 68.00 5 36.5 1764
16 48 II Mykita, Andrzej OP 0 1800 LZS Goniec Kluczbork 6.0 53.00 66.00 5 35.0 1731
17 35 II Piotrowski, Przemysław DS 1550 1550 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.0 53.00 65.00 5 38.0 1743
18 21 II Koitka, Jakub LB 1677 1677 KSz Stilon Gorzów Wielkopolski 6.0 52.00 64.50 4 38.0 1811
19 29 II Karpacz, Piotr SL 1640 1640 UKS Pałac Młodzieży Katowice 6.0 49.50 59.00 5 34.5 1781
20 15 II+ Tomaszewski, Kacper WP 1718 1718 JKSz-W Jarocin 6.0 47.00 61.00 4 34.0 1779
21 6 II Żebracki, Tomasz KP 1795 1795 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 5.5 54.50 68.50 4 39.5 1729
22 42 II Osiński, Emil LD 0 1800 UKS Jedynka Bełchatów 5.5 52.50 65.50 3 33.5 1707
23 37 II+ Osiński, Kamil LD 0 1800 UKS Jedynka Bełchatów 5.5 52.00 64.00 3 34.0 1723
24 41 II Buraczewski, Rafał PL 0 1800 KSz Javena Hańcza Suwałki 5.5 51.50 62.50 3 33.0 1712
25 24 I Żądło, Maciej LU 1667 1667 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.5 49.00 59.50 3 32.5 1717
26 28 II Fronczak, Sebastian LD 1651 1651 ŁKS Szach-Centrum Cosinus Łódź 5.5 49.00 59.50 2 34.5 1776
27 34 II Szymanowski, Mateusz PO 1556 1556 UKS Gedanensis Gdańsk 5.5 45.50 55.50 4 27.0 1715
28 22 II Czerw, Dawid LU 1675 1675 LUKS Tempo Ożarów 5.5 45.50 53.00 4 28.0 1748
29 25 II Jajte-Pachota, Maciej MP 1661 1661 KKSz Kraków 5.5 45.00 54.00 4 32.5 1757
30 11 II Czajkowski, Adam MA 1756 1756 LKS Nadnarwianka Pułtusk 5.5 42.00 49.00 4 26.0 1714
31 31 II Witbrodt, Jakub PO 1605 1605 Pomorski Związek Szachowy 5.0 51.00 62.00 5 30.0 1686
32 46 II Drop, Szymon MP 0 1800 UKS SP 8 Chrzanów 5.0 47.50 58.00 3 30.0 1636
33 19 II Kruszyński, Krzysztof LD 1700 1700 UKS Jedynka Bełchatów 5.0 44.50 54.00 4 32.0 1733
34 33 II Matuszewski, Maciej MA 1576 1576 UKS Czternastka Ursus 5.0 43.50 54.50 3 26.0 1706
35 26 II Jóźków, Kacper DS 1657 1657 MGLKS Parnas Oława 5.0 42.00 53.00 3 25.0 1762
36 39 II Siedlanowski, Łukasz LU 0 1800 MKS Start Lublin 4.5 49.00 60.00 3 28.5 1630
37 8 II Lebiedowicz, Borys ZP 1770 1770 AKSz Hetman Politechnika Koszalin 4.5 48.50 60.50 3 33.5 1638
38 16 II Terochin, Piotr DS 1710 1710 ASSz Miedź Legnica 4.5 46.50 56.50 4 26.0 1655
39 40 II Żarnowski, Krzysztof MP 0 1800 GKSz Kornuty Gorlice 4.5 45.00 53.00 4 25.0 1650
40 36 II Gładysz, Jakub PK 1547 1547 LKS Brzozovia MOSiR Brzozów 4.5 44.00 51.00 3 25.5 1638
41 23 II Bronsztejn, Wojciech DS 1668 1668 KSz Polonia Wrocław 4.5 43.50 50.50 2 23.0 1645
42 49 II Głuszak, Paweł PK 0 1800 MKS Orzeł Rudnik 4.5 41.50 48.00 3 25.0 1643
43 27 II+ Wyszomirski, Krzysztof MA 1656 1656 UKS Hetman Michałowice 4.5 41.00 52.00 2 22.0 1618
44 30 II Szulc, Krzysztof PO 1625 1625 Pomorski Związek Szachowy 4.5 37.50 46.00 2 21.0 1664
45 38 II Delekta, Filip WP 0 1800 LZS Kuźnica Żelichowska 4.0 51.00 58.50 4 29.0 1641
46 43 II Mirski, Michał MP 0 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 46.50 56.50 3 25.5 1560
47 32 II Szeglowski, Tomasz PK 1585 1585 KSz SDK Lotnik Mielec 3.5 38.50 46.00 3 18.0 1572
48 45 II Przybyła, Andrzej SL 0 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 3.0 41.50 49.00 2 19.0 1540
49 50 II Choina, Adam SK 0 1800 MCK Hetman Ostrowiec Świętokrzyski 1.5 41.50 48.00 1 11.0 1447
50 44 II Molenda, Marcin LU 0 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 1.0 38.50 46.00 1 6.0 1402

Karta startowa Kuby

Nr 21 Elo 1677        
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1677
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II
Klub KSz Stilon Gorzów Wielkopolski Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 1 46 1.0 II Drop, Szymon 0 1800 UKS SP 8 Chrzanów
2 (B) = 6 1.5 II Żebracki, Tomasz 1795 1795 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3 (C) 0 2 1.5 II Khamidov, Komil 1972 1972 KSz Polonia Wrocław
4 (B) = 48 2.0 II Mykita, Andrzej 0 1800 LZS Goniec Kluczbork
5 (C) = 24 2.5 I Żądło, Maciej 1667 1667 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski
6 (B) 1 39 3.5 II Siedlanowski, Łukasz 0 1800 MKS Start Lublin
7 (B) 1 42 4.5 II Osiński, Emil 0 1800 UKS Jedynka Bełchatów
8 (C) 0 7 4.5 I Karwowski, Kacper 1781 1781 UKS Szach Gryfice
9 (B) 1 41 5.5 II Buraczewski, Rafał 0 1800 KSz Javena Hańcza Suwałki
10 (C) 0 14 5.5 II Gajek, Radosław 1720 1720 UKS Rotmistrz MAT Premium Grudziądz
11 (B) = 15 6.0 II+ Tomaszewski, Kacper 1718 1718 JKSz-W Jarocin
Suma rankingów przeciwników: 19653 Ranking uzyskany (Ruz) 1811
Liczba partii (N): 11 Suma punktow (Pkt): 6.0
Ranking średni (Rar): 1778 Norma na kategorię PZSZACH:

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych

Chotowa 12-15.05.2008r.

Serwis turnieju

Lista startowa drużyn

Wyniki końcowe

Wyniki końcowe - runda 11


M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1
1 4 SP nr 173 Warszawa 1759 19.0 34.0 21;11;9;6;7;2;1;8;15; 9.0
2 6 SP 8 Chrzanów 1734 19.0 33.0 23;13;17;10;1;9;12;2;7; 6.5
3 5 SP 1 Bełchatów 1741 19.0 31.0 22;14;16;10;4;2;12;15; 8.0
4 12 SP Skierniewice 1657 15.0 27.5 29;25;7;9;15;1;2; 2.0
5 9 SP 3 Bogatynia 1683 15.0 26.5 26;2;8;10;3;19;16; 4.0
6 10 SP z ZKPiG w Kolbudach 1673 13.0 25.0 27;1;3;24;14;23; 10.0
7 8 SP 17 Wrocław 1688 13.0 24.0 25;17;16;13;18; 9.5
8 3 SP 13 Gorzów Wlkp. 1769 13.0 22.5 20;12;16;18;7;11; 5.5
9 14 Sp 15 Opole 1650 12.0 24.5 31;27;25;18;28; 7.0
10 15 SP 2 Rybnik 1649 12.0 24.0 32;16;11;18;3; 5.5
11 2 SP 7 Suwałki 1772 12.0 20.0 19;15;17;3;13;14; 9.5
12 11 PSP Pilzno 1663 12.0 19.5 28;22;26;21;24; 5.5
13 17 SP nr 1 Brzozów 1591 11.0 25.5 34;35;31;27;26; 10.0
14 16 SP 10 Suwałki 1606 11.0 25.5 33;7;23;10;27; 4.5
15 18 PSP 14 Opole 1589 11.0 24.5 27;21;13;25;20; 5.0
16 19 SP 2 Rabka Zdrój 1549 11.0 24.0 32;29;25; 2.0
17 1 SP 2 Tomaszów Lubelski 1800 11.0 23.0 18;20;11;28; 6.0
18 22 SP Imielin 1508 11.0 22.0 34;29;32; 10.0
19 23 SP Nowa Sarzyna 1500 11.0 22.0 33;34;32;13; 4.0
20 7 SP Zbąszyn 1700 11.0 19.5 24;14;26;8;17; 1.5
21 27 SP Nieborów 1363 11.0 19.5 30;22;20;21;13; 1.0
22 30 SP 1 Żagań 1263 10.0 22.0 34;32;33;29; 6.0
23 24 SP 20 Opole 1500 10.0 22.0 33;17;35;31; 3.0
24 28 SP 3 Olsztyn 1356 10.0 20.0 23;31;19;30; 5.0
25 25 SP 3 Kołobrzeg 1432 10.0 19.5 32;28;30;33; 7.5
26 31 SP 3 Słubice 1225 10.0 19.5 35;33;29;34; 3.5
27 26 SP 9 Dębica 1366 9.0 22.0 31;35; 7.5
28 13 Dw P-A PSP Poznań 1650 9.0 22.0 30;24;21;28; 4.5
29 21 SP Michałowice 1508 9.0 21.5 35;30;24; 8.0
30 20 SP Makowiec 1535 9.0 20.5 29;34; 2.5
31 32 SP 13 Mielec 1213 9.0 19.5 29;33;35;34; 3.5
32 29 SP 11 Mielec 1350 7.0 14.5 34;35;33; 2.0
33 35 SP Czarna 1179 4.0 13.0 33; 7.0
34 34 SP Wiązowna 1000 4.0 10.5 35; 1.0
35 33 SP Posadowa Mogilska 1000 2.0 6.5 0.0


I Ogólnopolski Wielobój Szachowy - Koszalin 2007
01-04.08.2007r.

 Serwisy turniejów Mistrzostw Polski - Koszalin 

        Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 10          
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 10
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 10  

Wyniki końcowe 

Karta startowa Kuby  P 5

 Wyniki końcowe 

Karta startowa Kuby P 15

Wyniki końcowe 

Karta startowa Kuby P 30

KLASYFIKACJA GRAND PRIX

1 Polonia Trade-Trans Warszawa
2 KSz Javena Hańcza Suwałki
3 AKS Hetman-Politechnika Koszalińska
4 KSz Stilon Gorzów
... ...............................
95 Orkan Piekary Śląskie

KLASYFIKACJA GRAND PRIX - CHŁOPCY

1 KSz Javena Hańcza Suwałki
2 Polonia Trade-Trans Warszawa
3 Na Pieterku Poznań
4 KSz Stilon Gorzów
...... ................................
70 GKS Polfa Grodzisk Mazowiecki

KLASYFIKACJA GRAND PRIX - CHŁOPCY GRUPA C10

1 Duda, Jan-Krzysztof
2 Khamidov, Komil
3 Marczuk, Dominik
...... ..............................
22 Koitka, Jakub

P 5
Wyniki końcowe i karta startowa Kuby
 

Wyniki Kuby -  Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 10 

Runda Białe Czarne Wynik

pkt.

1 runda Mazur, Bartlomiej 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 1
2 runda Delekta, Filip 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 2
3 runda Koitka, Jakub 1600 III Sliwicki, Damian 1800 II 1 - 0 3
4 runda Ulanowski, Karol 1800 II+ Koitka, Jakub 1600 III 1 - 0 3
5 runda Koitka, Jakub 1600 III Chomczyk, Marek 1800 II 1 - 0 4
6 runda Koitka, Jakub 1600 III Terochin, Piotr 1800 II 0 - 1 4
7 runda Matewski, Marcin 1600 III Koitka, Jakub 1600 III 1 - 0 4
8 runda Koitka, Jakub 1600 III Tybel, Tomasz 1800 II 1 - 0 5
9 runda Karwowski, Kacper 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 1 - 0 5
10 runda Koitka, Jakub 1600 III Rytel, Bartosz 1600 III 0,5 - 0,5 5,5
11 runda Barmuta, Bartosz 1600 II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 6,5

P 15

Wyniki końcowe i karta startowa Kuby

Wyniki Kuby -  Mistrzostwa Polski Juniorów P 15 Grupa C 10 

Runda Białe Czarne Wynik

pkt.

1 runda Mazur, Bartlomiej 1800  II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 1
2 runda Koitka, Jakub 1600 III Wyszomirski, Krzysztof 1800 II+ 0 - 1 1
3 runda Śnihur, Piotr 1600 III Koitka, Jakub 1600 III 0,5 - 0.5 1,5
4 runda Koitka, Jakub 1600 III Chmielarz, Maciej 1800 II 0 - 1 1,5
5 runda Dropiński, Jakub 1400 IV Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 2,5
6 runda Osiński, Kamil 1800  II+ Koitka, Jakub 1600 III 1 - 0 2,5
7 runda Koitka, Jakub 1600 III Kowalonek, Wiktor 1200  V 1 - 0 3,5
8 runda Koitka, Jakub 1600 III Majewski, Michał 1600 III 1 - 0 4,5
9 runda Tybel, Tomasz 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 5,5

P 30

Wyniki końcowe i karta startowa Kuby

Wyniki KubyMistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 10 

Runda Białe Czarne Wynik

pkt.

1 runda Duda, Jan-Krzysztof- 1877 - I Koitka, Jakub - 1600  III 1 - 0 0
2 runda Koitka, Jakub - 1600  III Wysocki, Kacper - 1400 IV 1 - 0 1
3 runda Koitka, Jakub - 1600  III Wyszomirski, Krzysztof - 1800 II+ 0,5 - 0.5 1,5
4 runda Chomczyk, Marek - 1800  II Koitka, Jakub - 1600  III 0 -1  2,5
5 runda Koitka, Jakub - 1600  III Buraczewski, Rafal - 1600  III 1 - 0 3,5
6 runda Osiński, Emil - 1600  III Koitka, Jakub - 1600  III 1 - 0 3,5
7 runda Koitka, Jakub - 1600  III Mazur, Bartlomiej - 1800  II 1 - 0  4,5
8 runda Karwowski, Kacper - 1800  II

Koitka, Jakub - 1600  III

0 -1  5,5
9 runda Koitka, Jakub - 1600  III Terochin, Piotr - 1800  II 0 -1  5,5

Drużynowe Mistrzostwa Polski - Szkoły Podstawowe

Chotowa 2007-05-14/2007-05-16

Więcej zdjęć
Więcej zdjęć

M-ce Nr Drużyna Rank PKT Pkt.
1 1 SP 8 Chrzanów 1877 21.0 32.5
2 5 SP 10 Suwałki 1740 17.0 30.5
3 4 ZZSO SP 5 Skierniewice 1748 17.0 30.0
4 10 SP 1 Bełchatów 1700 13.0 25.0
5 8 SP nr 13 Gorzów Wlkp 1700 13.0 24.5
6 9 SP 2 Tomaszów Lubelski 1700 13.0 23.5
7 2 SP 2 Rybnik 1807 13.0 23.0
7 3 SP Michałowice 1800 13.0 23.0
7 20 PSP 14 Opole 1563 13.0 23.0
10 6 SP 3 Bogatynia 1739 12.0 26.0
10 7 SP 173 Warszawa-Wesoła 1700 12.0 26.0
12 18 SP 2 Kartuzy 1600 12.0 24.5
13 14 SP Czarna 1635 12.0 22.0
14 16 PSP Pilzno 1600 12.0 21.5
15 13 SP 1 Brzozów 1644 11.0 24.5
16 11 SP 45 Wrocław 1654 11.0 23.0
16 19 ZS Kościelec 1571 11.0 23.0
18 27 SP 2 Kluczbork 1500 11.0 22.5
19 12 SP 21 Wrocław 1650 11.0 22.0
19 21 SP 5 Wieluń 1563 11.0 22.0
19 26 SP 3 Gryfice 1500 11.0 22.0
22 28 ZEGiP-PSP Makowiec 1469 11.0 20.0
23 15 SP 1 Górno 1600 11.0 19.5
24 25 SP 1 Jasło 1512 10.0 22.5
25 24 SP 1 Zielona Góra 1513 10.0 21.5
25 33 SP 9 Dębica 1390 10.0 21.5
27 17 PSP 15 Opole 1600 10.0 21.0
27 23 SP 4 Przemyśl 1516 10.0 21.0
29 30 ZPO Nieborów 1413 10.0 20.5
30 34 SP 3 Olsztyn 1250 9.0 19.5
31 31 SP 3 Słubice 1413 9.0 18.5
32 22 SP 6 Mielec 1560 8.0 18.5
33 32 SP 3 Chrzanów 1400 7.0 19.5
34 29 SP 9 Mielec 1463 7.0 18.5
35 35 SP 13 Mielec 1163 3.0 11.5

Finał Pucharu Polski Juniorów - Ustroń  

03 - 11.03.2007r.

1.Regulamin Finału Polski Juniorów i Pucharu Polski na rok 2007

2.Komunikat organizacyjny

3.Oficjalna strona mistrzostw

4.Lista startowa Pucharu Polski Juniorów C 10

5.Wyniki partii C 10

6.Partie Kuby rozegrane na Mistrzostwach

7.Wszystkie partie C 10 rozegrane na mistrzostwach

8.Zdjęcia z Mistrzostw Polski w Ustroniu

9.Wszyscy zawodnicy MPJ  w Ustroniu - kategoria C 10

10.Zdjęcie Kuby z MPJ C 10

 


Wyniki końcowe - runda 11

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. MBch. Ruz
1 1 I DUDA, Jan-Krzysztof 1834 1834 MKS MOS Wieliczka 10.0 62.50 2072
2 30 II EGGINK, Ryszard 0 1800 UKS Łady 9.5 60.00 2057
3 29 II MARCZUK, Dominik 0 1800 KKSz Kraków 7.5 63.00 1906
4 6 II+ BRZECHFFA, Szymon 0 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 7.5 58.00 1920
5 7 II+ TOMASZEWSKI, Kacper 0 1800 JKS-W Jarocin 7.5 54.00 1867
6 2 II KULAŚ, Szymon 1828 1828 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 7.0 62.50 1906
7 13 II KHAMIDOV, Komil 0 1800 KS Polonia Wrocław 7.0 59.50 1854
8 23 II TEROCHIN, Piotr 0 1800 ASSz Miedź Legnica 7.0 56.00 1806
9 8 II+ ŻĄDŁO, Maciej 0 1800 UKS Gim Dwójka Tomaszów Lub. 7.0 53.50 1820
10 25 II SLIWICKI, Damian 0 1800 UKS OPP Toruń 7.0 52.00 1853
11 14 II ZEBRACKI, Tomasz 0 1800 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 7.0 49.50 1817
12 52 III MAZUR, Bartlomiej 0 1600 UKS SP8 Chrzanów 6.5 59.00 1837
13 15 II SZCZECINA, Kamil 0 1800 SDK Chorzów 6.5 59.00 1803
14 5 II+ LEWTAK, Dominik 0 1800 LKSz GCKiP Czarna 6.5 56.00 1851
15 22 II SZEGLOWSKI, Tomasz 0 1800 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.5 52.50 1786
16 16 II LEBIEDOWICZ, Borys 0 1800 AKS Hetman Politechnika Koszalin 6.5 51.50 1771
17 9 II+ WYSZOMIRSKI, Krzysztof 0 1800 UKS Hetman Michałowice 6.5 50.50 1823
18 50 III MACIĄŻEK, Michał 0 1600 KS Wesoła Warszawa 6.5 50.00 1818
19 19 II WESOŁOWSKI, Dawid 0 1800 MKS Strat Lublin 6.5 47.50 1751
20 20 II CIEŚLAK, Patryk 0 1800 MKSz Rybnik 6.0 59.50 1802
21 27 II TYBEL, Tomasz 0 1800 UKS SP8 Chrzanów 6.0 56.00 1800
22 32 II GŁADYSZ, Jakub 0 1800 LKS Brzozovia -MOSIR Brzozów 6.0 54.50 1801
23 10 II+ ULANOWSKI, Karol 0 1800 UKS SP11 Skoczek Tczew 6.0 53.50 1767
24 31 II KARWOWSKI, Kacper 0 1800 UKS Szach Gryfice 6.0 52.00 1752
25 24 II KOWALCZYK, Mariusz 0 1800 WTSz MAT Wieluń 6.0 51.00 1750
26 21 II CHOMCZYK, Marek 0 1800 Polonia Trade Trans Warszawa 6.0 50.00 1733
27 59 IV LAMZA, Tomasz 0 1400 MKSz Rybnik 6.0 47.50 1673
28 53 III GAJEK, Radoslaw 0 1600 UKS Rotmistrz MAT Premium Grudziądz 5.5 56.00 1767
29 49 III FRONCZAK, Sebastian 0 1600 PAFANA PTC Pabianice 5.5 55.00 1734
30 4 II+ OSIŃSKI, Kamil 0 1800 UKS Jedynka Bełchatów 5.5 55.00 1734
31 3 II+ KACZMAREK, Aleksander 1807 1807 SS MOSiR-BUDOSAK Zabrze 5.5 54.50 1768
32 17 II MATUSZEWSKI, Maciej 0 1800 UKS 14 Warszawa 5.5 47.50 1636
33 48 III ZWARA, Szymon 0 1600 UKS OPP Toruń 5.5 46.50 1687
34 39 III WOLNIACZYK, Bartosz 0 1600 UKS Piątka Wieluń 5.5 42.50 1650
35 12 II KORPALSKI, Maciej 0 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.5 42.50 1634
36 33 II NUN, Grzegorz 0 1800 Odrodzenie Kożuchów 5.0 51.50 1718
37 34 III PIOTROWSKI, Przemysław 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.0 51.50 1667
38 47 III KLIMEK, Piotr 0 1600 PUKS Rodło Opole 5.0 47.00 1684
39 11 II+ MACIEJEWSKI, Andrzej 0 1800 MKS MDK Warszawa 5.0 44.50 1617
40 54 III STASIOWSKI, Karol 0 1600 Diagonalia Imielin 5.0 44.00 1582
41 55 III RYTEL, Bartosz 0 1600 KS Wesoła Warszawa 5.0 42.00 1667
42 44 III KOITKA, Jakub 0 1600 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 5.0 39.50 1601
43 56 III BRUCH, Tomasz 0 1600 MGOK GAMBIT Ślesin 5.0 39.50 1584
44 41 III SIKORA, Pawel 0 1600 UKS SP 1 Jedynka Tychy 4.5 50.50 1667
45 28 II BARMUTA, Bartosz 0 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 4.5 50.50 1601
46 36 III ROSICKI, Marcin 0 1600 SDK Chorzów 4.5 50.00 1600
47 51 III OSIŃSKI, Emil 0 1600 UKS Jedynka Bełchatów 4.5 49.00 1650
48 26 II KAŁUŻNY, Tomasz 0 1800 Pocztowiec Poznań 4.5 48.00 1601
49 43 III JUTEL, Szymon 0 1600 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 4.5 46.00 1582
50 18 II REKAWEK, Kacper 0 1800 UKS 14 Warszawa 4.5 42.50 1583
51 40 III KRAMARCZYK, Franciszek 0 1600 Goniec Staniątki 4.0 46.00 1567
52 46 III JANUSZKIEWICZ, Wojciech 0 1600 AZS Hetman Politechnika Koszalin 4.0 45.50 1510
53 42 III DELEKTA, Filip 0 1600 LZS Kuźnica Żelichowska 4.0 41.00 1510
54 37 III KAJDA, Szymon 0 1600 LKS Kłos Czarny Koń Olkusz 4.0 39.50 1455
55 38 III SOKÓŁ, Piotr 0 1600 Hetman Michałowice 4.0 36.50 1517
56 35 III WÓJCIK, Kamil 0 1600 MKS-MDK Białystok 3.5 39.00 1400
57 58 IV SZMER, Aleksander 0 1400 PUKS Rodło Opole 3.0 42.00 1382
58 45 III KRÓLICKI, Krzysztof 0 1600 LKS Solny Zieleniewo 2.0 41.00 1346
59 57 IV WĄCIOR, Maciej 0 1400 GENS Kołobrzeg 2.0 38.00 1328
© by www.kubaszachy.w.interia.pl All rights reserved.