Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    PZSzach        Email
                   

              Menu główne
      Sezony
       Kadra i Akademia
      O szachach
                       Linki

    Chess Tempo

               Mistrzostwa Europy
                  Juniorów 2011 -                   Albena  Bułgaria


           Mistrzostwa Europy -
          Blitz i Szachy Szybkie-        Warszawa 2011

free counters


           "Gwiazdy Morza
          Bałtyckiego" 2009
   

        Capelle la Grande
       International Chess Open
       2009
        25e Open International de Cappelle-la-Grande 2009








Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)


SZACHARNIA



darmowe liczniki www


       KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI                JUNIORÓW  NA 2009 ROK !!!

       KUBA DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI
      SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA 2010 ROK !!!

      KUBA INDYWIDUALNYM WICEMISTRZEM             POLSKI DO LAT 14 NA 2011 ROK !!!!      

KUBA DRUŻYNOWYM II WICEMISTRZEM  POLSKI JUNIORÓW  NA 2011 ROK !!!

KUBA DRUŻYNOWYM II WICEMISTRZEM   POLSKI JUNIORÓW  NA 2012 ROK !!!


V TURNIEJ SZACHOWY „SUDETY” -
SZKLARSKA PORĘBA 03 – 10.06.2012
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ

Serwis turnieju
Wyniki - runda 9 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Pkt.
1 k Gałażewski, Tomasz POL 2267 6.5
2 GM Malaniuk, Vladimir P UKR 2519 6.5
3 k++ Klim, Kamil POL 2332 6.5
4 k Polok, Kacper POL 2170 6.0
5 k Goluch, Piotr POL 2246 6.0
6 k Obruśnik, Michał POL 2227 6.0
7 IM Aliavdin, Nikolai BLR 2382 6.0
8 k Betkowski, Andrzej POL 2186 6.0
9 IM Piankov, Evgenij UKR 2359 5.5
10 m Łukasiewicz, Anna POL 2060 5.5
11 Voelz, Stephan GER 1938 5.5
12 k++ Sliwerski, Radoslaw POL 2132 5.0
13 I+ Gałyga, Józef POL 1955 5.0
14 II+ Delekta, Filip POL 1828 5.0
15 I Koitka, Jakub POL 1947 5.0
16 II+ Grześków, Adrian POL 1847 5.0
17 II Łukasiewicz, Krzysztof POL 1651 5.0
18 I+ Kuciel, Władysław POL 2003 4.5
19 II Gałka, Kazimierz POL 1804 4.5
20 k Cudnik, Andrzej POL 2078 4.5
21 I Grela, Kacper POL 1872 4.5
22 II+ Pham, Juliusz POL 1706 4.5
23 II Nun, Grzegorz POL 1677 4.5
24 I+ Świderski, Radosław POL 1937 4.0
25 I Szydłowski, Wiktor POL 1826 4.0
26 II Niedbała, Wojciech POL 1626 4.0
27 II Muller, Marcin POL 1578 4.0
28 I+ Kwaśny, Leszek POL 1973 3.5
29 II Muzyka, Dominik POL 1631 3.5
30 II Bernaszuk, Krzysztof POL 1555 3.5
31 I Opolski, Wojciech POL 1707 3.5
32 III Krzyżak, Jan POL 1362 3.5
33 II Domanski, Lukasz POL 1513 3.0
34 II+ Drgas, Marlena POL 1478 3.0
35 k Lada, Ireneusz POL 2039 2.5
36 II Olkuski, Tadeusz POL 1598 2.5
37 II Zatylny, Jan POL 1647 2.5
38 II+ Rudnik, Łukasz POL 1906 2.0
39 II Matusz, Kazimierz POL 0 1.0


II MTSZ MIĘDZYZDROJE 2012 Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ 2012

28.04-05.05.2012r. Międzyzdroje


Serwis turnieju
Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt.
1 IM Łagowski, Patryk 2332 2400 7.5
2 k Nasuta, Grzegorz 2261 2200 7.0
3 k Sroka, Janusz 2081 2200 6.5
4 I++ Stankiewicz, Paweł 2080 2100 6.5
5 m Wiśniowska, Klaudia 2143 2100 6.5
6 k Goluch, Piotr 2214 2200 6.5
7 k Gałażewski, Tomasz 2263 2200 6.5
8 I++ Jagodziński, Piotr 2187 2100 6.5
9 k Markowski, Piotr 2189 2200 6.0
10 I++ Urbański, Grzegorz 2182 2182 6.0
11 k Pietruszewski, Marcin 2141 2200 6.0
12 I Wielosz, Jaroslaw 1882 2000 6.0
13 I Koitka, Jakub 1953 2000 6.0
14 I+ Tomaszewski, Kacper 1867 2100 5.5
15 I+ Błaszkiewicz, Mateusz 1909 2100 5.5
16 I++ Żochowski, Kacper 2070 2100 5.5
17 I++ Czachor, Radosław 2089 2100 5.5
18 I Poswiatowski, Michal 1989 2000 5.5
19 II Sklepiński, Artur 1770 1800 5.5
20 II Niedbał, Piotr 1646 1800 5.5
21 I Smal, Tobiasz 1821 2000 5.0
22 I++ Grabowski, Adam 2090 2100 5.0
23 FM Gralka, Julian 2263 2300 5.0
24 I+ Foltyn, Łukasz 2002 2002 5.0
25 I+ Świderski, Radosław 1850 2100 5.0
26 I+ Murawko, Katarzyna 1823 1900 5.0
27 I Piotrowski, Paweł 1898 2000 5.0
28 II+ Grześków, Adrian 1871 1800 5.0
29 II Mackiewicz, Piotr 1751 1800 5.0
30 I Adamczewski, Jędrzej 1825 2000 5.0
31 I++ Staniszewska, Urszula 1806 1900 5.0
32 II+ Adamczewski, Maciej 1613 1800 5.0
33 II Witczak, Jakub 1626 1800 5.0
34 I Witwicki, Pawel 1926 2000 4.5
35 I Kazubek, Krzysztof 1995 2000 4.5
36 II Nun, Grzegorz 1687 1800 4.5
37 II Baranowicz, Jan 1620 1800 4.5
38 II Skowronek, Janusz Andrzej 1603 1800 4.5
39 II+ Psyk, Radosław 1755 1800 4.5
40 I Aleksandrowicz, Marek 1957 1957 4.0
41 I+ Adamowicz, Maciej 1992 1992 4.0
42 I++ Hałas, Przemysław 2090 2100 4.0
43 I Karwowski, Kacper 1823 2000 4.0
44 II+ Malaczek, Mateusz 1825 1825 4.0
45 I+ Szrejter, Łukasz 1891 2100 4.0
46 II Sachnowski, Michał 1583 1800 4.0
47 I Jaskiewicz, Kamila 1627 1800 4.0
48 II Niedbała, Wojciech 1626 1800 4.0
49 II Adaszewski, Paweł 1684 1800 4.0
50 I++ Staniszewska, Adrianna 1818 1900 4.0
51 II Wołoch, Oskar 1532 1800 4.0
52 II+ Rudnik, Anna 1523 1600 4.0
53 I Przybylowicz, Kazimierz 1760 2000 4.0
54 II Ćwik, Jacek 1725 1800 4.0
55 II Olkuski, Tadeusz 1608 1800 4.0
56 I Majdziak, Witold 1802 2000 3.5
57 II Poświatowski, Stanisław 1719 1800 3.5
58 I+ Czachor, Grzegorz 2044 2100 3.5
59 II Dąbrowski, Mikołaj 1490 1800 3.5
60 II Czerniawski, Krzysztof 1581 1800 3.5
61 II Rynkiewicz, Natalia 1278 1600 3.5
62 II Smoleński, Filip 1593 1800 3.5
63 III Sachnowski, Maciej 1358 1600 3.5
64 II Szulc, Filip 1559 1800 3.5
65 II Fudalej, Sławomir 1502 1800 3.5
66 II Domański, Łukasz 1514 1800 3.5
67 II Jankowiak, Tomasz 1530 1800 3.5
68 II Malinowska, Monika 1425 1600 3.5
69 II Szymański, Jerzy 1625 1800 3.5
70 II Solarz, Marian 0 1800 3.0
71 II Szulc, Zofia 1377 1600 3.0
72 II Goździewicz, Marek 1682 1800 3.0
73 II Jankowiak, Piotr 1559 1800 3.0
74 II Bortnowski, Makary 1405 1800 2.5
75 II Kaniowska, Anna 0 1600 2.5
76 II Bielecki, Michał 0 1800 2.0
77 II Borowczyk, Julia 0 1600 2.0

Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat

Solina 2012-03-17/2012-03-24

SERWIS TURNIEJU

STRONA TURNIEJU
TRANSMISJA ONLINE – SERWER 1

TRANSMISJA ONLINE – SERWER 2

PARTIE PGN (aktualizacja po każdej rundzie)

. Białe wynik Czarne
1 Koitka, Jakub I 1953 1 - 0 Kosmala, Mateusz II+ 1773
2 Jarmuła, Paweł  k 2225 0,5 - 0,5 Koitka, Jakub  I 1953
3 Koitka, Jakub I 1953 1 - 0 Khamidov, Komil  I 2066
4 Nowicki, Bartosz k 2163 1 - 0 Koitka, Jakub I 1953
5 Koitka, Jakub I 1953 1 - 0 Kowalczyk, Adam II+ 1863
6 Koitka, Jakub I 1953 0 - 1 Poswiatowski, Michal I 1989
7 Czerw, Dawid I 1838 0,5 - 0,5 Koitka, Jakub I 1953
8 Koitka, Jakub I 1953 1 - 0 Chmielarz, Maciej II+ 1837
9 Nasuta, Grzegorz k 2261 1 - 0 Koitka, Jakub I 1953

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Pkt.
1 I+ Kaczmarek, Aleksander 2060 7.5
2 k Cukrowski, Filip 2107 7.5
3 I Kulaś, Szymon 1989 6.5
4 k Nowicki, Bartosz 2163 6.5
5 I Eggink, Mateusz 1999 6.0
6 k Nasuta, Grzegorz 2261 6.0
7 I Żebracki, Tomasz 1835 6.0
8 k Jarmuła, Paweł 2225 6.0
9 I Klimek, Marcin 1863 6.0
10 I Ulanowski, Karol 1946 5.5
11 I+ Eggink, Ryszard 2000 5.5
12 I Khamidov, Komil 2066 5.5
13 I Gawiec, Konrad 1902 5.5
14 I Kwiatkowski, Wiktor 1929 5.5
15 I Poswiatowski, Michal 1989 5.0
16 I++ Żochowski, Kacper 2070 5.0
17 I Śliwicki, Damian 1957 5.0
18 I Koitka, Jakub 1953 5.0
19 II+ Kosmala, Mateusz 1773 5.0
20 I Gajdamowicz, Patrick 1906 5.0
21 II+ Chmiel, Marcin 1921 5.0
22 I Czerw, Dawid 1838 4.5
23 I Kowalski, Maciej 1794 4.5
24 I Oszczanowski, Witold 1884 4.5
25 II+ Kowalczyk, Adam 1863 4.5
26 I Budzinski, Jan 1955 4.5
27 I Jasiak, Filip 1897 4.5
28 I+ Błaszkiewicz, Mateusz 1909 4.5
29 I Adamczewski, Jędrzej 1825 4.5
30 II+ Mirski, Michał 1842 4.5
31 I+ Świderski, Radosław 1850 4.5
32 II+ Chmielarz, Maciej 1837 4.0
33 II Faron, Rafał 1829 4.0
34 II+ Gładysz, Jakub 1773 4.0
35 II Zwara, Szymon 1678 4.0
36 I Siedlanowski, Łukasz 1834 4.0
37 I+ Marczuk, Dominik 1994 4.0
38 I Kowalczyk, Mariusz 1898 4.0
39 II+ Mucha, Piotr 1932 4.0
40 I Lada, Michal 1814 3.5
41 I Kalmuk, Krzysztof 1853 3.5
42 II+ Jajte-pachota, Maciej 1751 3.5
43 II Cieślak, Patrycjusz 1722 3.5
44 I+ Tomaszewski, Kacper 1867 3.5
45 I Szeglowski, Tomasz 1763 3.5
46 II Fronczak, Sebastian 1742 3.0
47 II Nun, Grzegorz 1687 3.0
48 II Czarkowski, Tomasz 1627 2.5
49 II Lebiedowicz, Borys 1729 2.5
50 Ziemba, Artur 1673 2.5
51 I Chmielewski, Jakub 1754 2.5
52 II Gorbacz, Filip 1682 2.0
53 II Nowak, Łukasz 1691 0.5

II Memoriał Szachowy im. Ferdynanda Dziedzica

Trzcianka 2012-03-04
Tempo gry: P'15

Serwis turnieju

Strona turnieju



Strona turnieju
KOMUNIKAT TRANSMISJA
Wyniki - runda 9
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Pkt.
1 GM Jedynak, Radoslaw POL 2494 7.5
2 GM Malaniuk, Vladimir P UKR 2512 7.0
3 IM Piankov, Evgenij UKR 2362 7.0
4 GM Sergeev, Vladimir UKR 2510 6.5
5 k++ Siembab, Bartosz POL 2326 6.5
6 I++ Żochowski, Kacper POL 2049 6.5
7 I Świderski, Radosław POL 1833 6.0
8 m Wiśniowska, Klaudia POL 2123 6.0
9 k Sabuk, Piotr POL 2182 6.0
10 k Nasuta, Grzegorz POL 2249 6.0
11 m Stoma, Pawel POL 2288 6.0
12 I Gulik, Paweł POL 1992 6.0
13 I++ Jagodziński, Piotr POL 2176 6.0
14 k Helaszek, Edward POL 2073 6.0
15 I++ Stankiewicz, Paweł POL 2062 6.0
16 IM Aliavdin, Nikolai BLR 2411 6.0
17 I+ Marczuk, Dominik POL 1938 6.0
18 k++ Klim, Kamil POL 2381 5.5
19 II Adamczewski, Maciej POL 1613 5.5
20 I Khamidov, Komil POL 2072 5.5
21 k Panas, Pawel POL 2198 5.5
22 I Koitka, Jakub POL 1961 5.5
23 k Goluch, Piotr POL 2197 5.0
24 Szotkowski, Jakub CZE 2008 5.0
25 I Śnihur, Piotr POL 1920 5.0
26 WFM Lach, Aleksandra POL 2160 5.0
27 II+ Tomczak, Mikołaj POL 1836 5.0
28 II+ Kucza, Karol POL 1703 5.0
29 I++ Starczewska, Dominika POL 1906 5.0
30 I++ Jacek, Krystian POL 2126 5.0
31 II Kanicki, Krzysztof POL 1695 5.0
32 WCM Dmochowska, Agnieszka POL 1683 5.0
33 II Rokita, Mirosław POL 1775 5.0
34 I+ Grochocińska, Urszula POL 1776 5.0
35 I Nojszewski, Adam POL 1951 5.0
36 II+ Buraczewski, Rafał POL 1687 5.0
37 II Fudalej, Sławomir POL 1502 5.0
38 II Nun, Joanna POL 1607 5.0
39 I++ Dadełło, Aleksandra POL 1844 5.0
40 I Kulaś, Szymon POL 1969 4.5
41 I Śmieszek, Wojciech POL 1805 4.5
42 I+ Błaszkiewicz, Mateusz POL 1909 4.5
43 II+ Kałużny, Tomasz POL 1671 4.5
44 WCM Woźniak, Mariola POL 1860 4.5
45 II+ Mockun, Dawid POL 1680 4.5
46 I Antolak, Julia POL 1633 4.5
47 II Nowak, Kamil POL 1640 4.5
48 II Witczak, Jakub POL 1621 4.5
49 II Kalinowska, Karolina POL 1352 4.5
50 II Monczak, Mariusz POL 1888 4.0
51 I Krupa, Jerzy POL 1899 4.0
52 I Marczuk, Anna POL 1629 4.0
53 I Piotrowski, Przemysław POL 1991 4.0
54 II Muzyka, Dominik POL 1596 4.0
55 k Kaluzny, Wlodzimierz POL 2054 4.0
56 I Jaskiewicz, Kamila POL 1652 4.0
57 II Nun, Grzegorz POL 1687 4.0
58 II Czerniawski, Krzysztof POL 1581 4.0
59 II Bebel, Agnieszka POL 1390 4.0
60 II Lipski, Łukasz POL 1465 4.0
61 I Opolski, Wojciech POL 1725 3.5
62 II Mądrawski, Krzysztof POL 1580 3.5
63 I Murawko, Julia POL 1570 3.5
64 WFM Kiołbasa, Oliwia POL 1738 3.5
65 II Śnihur, Adam POL 1575 3.5
66 II Wołoch, Oskar POL 0 3.5
67 I Jarmużek, Karolina POL 1611 3.5
68 II Malinowski, Andrzej POL 1726 3.5
69 II Olkuski, Tadeusz POL 1608 3.5
70 II Krawiec, Stanisław POL 1600 3.5
71 I Dwilewicz, Katarzyna POL 1581 3.0
72 II Miętkiewicz, Jacek POL 0 3.0
73 II Czajka, Iwo POL 0 3.0
74 II Kałużny, Jacek POL 1581 3.0
75 II Domański, Łukasz POL 1449 3.0
76 I Sowa, Martyna POL 1773 3.0
77 II Kaniowska, Anna POL 0 2.5
78 II Borowczyk, Julia POL 0 2.5
79 II Muller, Marcin POL 1618 2.5
80 II Bortnowski, Makary POL 1358 2.5
81 II Goździcki, Maciej POL 0 2.5
82 III Krzyżak, Jan POL 1348 2.5
83 II Zatylny, Jan POL 1699 2.5
84 II Malinowska, Monika POL 0 2.0
85 II Bielecki, Michał POL 0 2.0
86 I Weglarz, Janusz POL 1930 0.0






Karta startowa zawodnika
Dane zawodnika
SNo 26 R. FIDE 1961 Ranking 2000
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Fed POL Data ur. 1997-02-08
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Tytuł I ID CR PL-9795
Code 1126164 Sex M Woj. LB
Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1 b = 3.5 II Mądrawski, Krzysztof 1580 ŻKSz Żary
2 w = 3.5 WFM Kiołbasa, Oliwia 1738 LKS Augustovia Augustów
3 b = 4.5 II+ Kałużny, Tomasz 1671 KS Pocztowiec Poznań
4 w 1 4.5 II Nowak, Kamil 1640 Wołowski Klub Szachowy
5 b 1 4.0 I Marczuk, Anna 1629 KKSz Kraków
6 w 0 6.0 I++ Jagodziński, Piotr 2176 ŻKSz Żary
7 b 0 5.5 II Adamczewski, Maciej 1613 KTSz-W Kalisz
8 w 1 3.5 I Opolski, Wojciech 1725 Raszyn Poznań
9 b 1 4.5 I Śmieszek, Wojciech 1805 KSz Gryf Szczecin
Dane do normy na kategorię (POL)
Suma rankingów przeciwników: 17200 Ranking uzyskany: 2000
Liczba rozegranych partii: 9 Wynik: 5.5
Średni ranking: 1920 Norma na kategorię:




     Serwis turniejowy
         Mistrzostwa Europy w szachach szybkich           i błyskawicznych - Warszawa 16-18.12.2011
Serwis - ME Turniej szachów szybkich


Wyniki Kuby - ME Szachy Szybkie
Białe wynik Czarne
1 Koitka, Jakub
I 1963
 1 - 0 Kałuza, Maksymilian
IV 1400
2 Wintzer, Joachim, Dr.
FM 2324 GER
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
3 Koitka, Jakub
I 1963
0,5-0,5 Sacharewicz, Krzysztof
II 1504
4 Antonovskis, Arturs
1926 LAT
0 - 1  Koitka, Jakub
I 1963
5 Koitka, Jakub
I 1963
0 - 1 Lewicki, Mirosław
k 2222
6 Skiba, Jakub
II 1800
0 - 1 Koitka, Jakub
I 1963
7 Sygulski, Paweł
I++ 2221
0,5-0,5 Koitka, Jakub
I 1963
8 Koitka, Jakub
I 1963
0,5-0,5 Kaim, Piotr
k++ 2262
9 Budrewicz, Krzysztof
m 2229
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
10 Koitka, Jakub
I 1963
1 - 0 Duda, Ryszard
II 1692
11 Iwanow, Anna
WFM 2169
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963
12 Koitka, Jakub
I 1963
1 - 0 Marchlewicz, Artur
II 1674
13 Overgaard,Christian Monrad
2250 DEN
1 - 0 Koitka, Jakub
I 1963


Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników: 746
Liczba federacji: 28
Liczba zawodników z rankingiem FIDE: 553
Liczba kobiet: 112
Średni ranking turnieju: 1898


Z Szachami przez Polskę - Zakopane 5-12.11. 2011
Komunikat

Serwis turniejowy

Wyniki końcowe
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Pkt. MBch.
1 GM Malaniuk, Vladimir P UKR 2504 2500 7.5 41.00
2 k+ Weichhold, Paweł POL 2304 2200 7.5 40.00
3 k Nasuta, Grzegorz POL 2230 2200 6.5 40.50
4 k Parligras, Cosmin ROM 2251 2251 6.0 40.00
5 k Sabuk, Piotr POL 2176 2200 6.0 38.50
6 I++ Goluch, Piotr POL 2203 2100 6.0 38.00
7 k Pietruszewski, Marcin POL 2149 2200 6.0 36.00
8 k+ Sowul, Bartosz POL 2196 2200 6.0 35.50
9 FM Kocwin, Bartosz POL 2224 2300 6.0 33.50
10 k+ Wiśniowska, Klaudia POL 2100 2000 5.5 37.50
11 m Stoma, Pawel POL 2316 2400 5.5 36.00
12 I Poswiatowski, Michal POL 1942 2000 5.5 35.00
13 I++ Żochowski, Kacper POL 2048 2100 5.0 36.50
14 I Gałaszewski, Patryk POL 1832 2000 5.0 33.50
15 I Koitka, Jakub POL 1963 2000 5.0 33.00
16 II Psyk, Radosław POL 1732 1800 5.0 32.50
17 I+ Murawko, Katarzyna POL 1813 1900 5.0 30.50
18 I Żarow, Zdzisław POL 1950 2000 5.0 29.50
19 II Ogonowski, Jakub POL 1724 1800 5.0 28.00
20 k+ Zmarzły, Aleksandra POL 2034 2000 4.5 38.00
21 II+ Lada, Michal POL 1702 1800 4.5 36.00
22 I++ Taboła, Marcin POL 2010 2100 4.5 33.50
23 I Świderski, Radosław POL 1816 2000 4.5 33.00
24 I Korpalska, Joanna POL 1620 1600 4.5 29.00
25 II+ Pułtorak, Jan POL 1569 1800 4.5 26.00
26 II+ Guca, Krzysztof POL 1841 1800 4.0 33.50
27 I Cyra, Dariusz POL 1832 2000 4.0 31.50
28 III Domusa, Mateusz POL 1225 1600 4.0 30.50
29 I Jaskiewicz, Kamila POL 1663 1800 4.0 29.00
30 II Witczak, Jakub POL 1636 1800 4.0 28.50
31 I Murawko, Julia POL 1573 1600 4.0 28.50
32 III Domański, Łukasz POL 1451 1600 4.0 26.50
33 II Lewczuk, Antoni POL 1623 1800 4.0 25.50
34 II Bernaszuk, Krzysztof POL 1578 1800 4.0 24.00
35 II+ Lascar, Radosława POL 1644 1600 3.5 32.00
36 II+ Parol, Pola POL 1563 1600 3.5 30.00
37 II Malinowska, Monika POL 0 1600 3.0 26.50
38 I Marszalek, Jakub POL 1584 2000 3.0 26.00
39 III Włodarczyk, Jan POL 0 1600 3.0 23.50
40 II+ Zarow, Elzbieta POL 1509 1600 3.0 21.00
41 V Łowczowski, Wiktor POL 0 1200 2.5 23.00
42 III Sabuk, Jan POL 0 1600 2.5 23.00
43 III Karamucki, Henryk POL 0 1600 2.0 21.50


Karta startowa zawodnika

Nr 15 Elo 1963
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 2000
Data ur. 1997-02-08 Tyt. I
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 (karta CR..) Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Klub

1 (B) 1 36 1.0 II+ Zarow, Elzbieta 1509 Lajkonik Kraków
2 (B) 0 5 1.0 k Nasuta, Grzegorz 2230 MUKS Stoczek 45 Białystok
3 (C) 1 31 2.0 I Marszalek, Jakub 1584
4 (C) = 8 2.5 k+ Sowul, Bartosz 2196 KSz. Javena Hańcza Suwałki
5 (B) 0 13 2.5 k+ Zmarzły, Aleksandra 2034 ASSz Miedź Legnica
6 (C) = 25 3.0 II+ Lada, Michal 1702 KSz. Javena Hańcza Suwałki
7 (B) 1 24 4.0 II Ogonowski, Jakub 1724 UKS Czternastka Warszawa
8 (C) 1 20 5.0 I Cyra, Dariusz 1832
9 (B) 0 9 5.0 k Sabuk, Piotr 2176 ASSz Miedź Legnica
Suma rankingów przeciwników: 17800 Ranking uzyskany (Ruz) 2020
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 5.0
Ranking średni (Rar): 1980 Norma na kategorię PZSZACH:


Weekendowy turniej STILONU - Klub Na Chrobrego 28, 21-23.10.2011

Strona serwisu

Wyniki końcowe
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch.
1 I Koitka, Jakub 1916 2000 7.0 20.50
2 II Pyka, Sławomir 1465 1800 5.0 19.50
3 II Witczak, Jakub 1616 1800 5.0 19.00
4 II Kugler, Paweł 1701 1800 4.0 21.50
5 I Matwiej, Józef 1568 2000 4.0 20.00
6 II Borowczyk, Julia 0 1600 3.5 19.50
7 II Partyka, Paweł 1703 1800 3.5 18.00
8 II Goździcki, Maciej 0 1800 3.5 14.50
9 II Kaniowska, Anna 0 1600 3.0 16.50
10 III Czechowicz, Michał 0 1600 3.0 15.50
11 II Bortnowski, Makary 0 1800 2.5 17.50
12 III Pawłowski, Dawid 0 1600 2.5 16.00
13 III Czerwoński, Jakub 0 1600 2.5 15.50
14 III Klepacki, Mateusz 0 1600 2.5 15.50
15 II Malinowska, Monika 0 1600 2.5 14.50
16 III Bielecki, Michał 0 1600 2.0 14.50
17 k Łubieński, Tadeusz 2033 2200 1.0 20.00
18 II Partyka, Justyna 0 1600 1.0 15.00

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW- ALBENA (Bułgaria) 10-21.09.2011r.

EUROPEAN YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP  BULGARIA  ALBENA

Strona mistrzostw

Serwis turnieju

WYNIKI KUBY
R Białe wynik Czarne
1
Koitka Jakub         1916       POL
0 - 1
Bellahcene Bilel      2286
FRA
2
Martins Guilherme Pires Tavare      1685
POR
0 - 1
Koitka
Jakub
             1916
        POL
3
Koitka
Jakub
        1916
    POL
0 - 1
Yankelevich Lev 2072
GER
4
Bardarov Georgi      1732
BUL
0 - 1
Koitka
Jakub
             1916
        POL
5
Koitka Jakub      1916
POL
0 - 1
Boruchovsky Avital     2326
IZR
6
Pavic Filip       1735
CRO
0 - 1
Koitka
Jakub
                                   1916
  POL
7
Koitka Jakub      1916
POL

0,5-0,5
Lampert Jonas 2188
8
Koitka Jakub      1916
POL
 1 - 0
Navarrete Espi Samuel      2165
ESP
9
Bayramov Elkhan      2084
AZE