Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


KSz Stilon      Agencja 64      Gorzów Wlkp.    GG 8708966 Kuba    Email
          Menu główne
Sezony
        O szachach
                  Linki

       




Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)





OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W SZACHACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

24.05.2009
  W miejscowości Pokrzywna w dniach 25-27.05.2009r. odbedą się Ogólnopolskie Zawody w Szachach Szkół Podstawowych. Gorzów będzie reprezentowany przez uczniów SP 13 ( wszyscy są również zawodnikami Klubu Szachowego Stilon). W zawodach startuje 29 szkół.

Strona mistrzostw
Lista startowa
Serwis tuturnieju

Wyniki końcowe - runda 11


M-ce Nr Szkoła Rank. PKT
1 8 SP 8 Chrzanów 1675 22.0
2 1 SP 1 Bełchatów 1762 17.0
3 9 SP 10 Suwałki 1655 16.0
4 6 SP 5 Skierniewice 1683 15.0
5 5 SP Raszyn 1687 13.0
6 7 SP 2 Rybnik 1676 13.0
7 20 SP 4 Kwidzyń 1525 12.0
8 2 SP 173 Warszawa - Wesoła 1713 12.0
9 15 SP 91 Wrocław 1594 12.0
10 16 SP 13 Gorzów Wlkp 1593 12.0
11 17 ZS Kościelec 1564 12.0
12 4 SP Zbąszyń 1700 12.0
13 3 PSP 20 Opole 1700 11.0
14 14 ZSS Mysłowice 1600 11.0
15 23 SP 1 Ostrów Wlkp. 1450 11.0
16 10 PSP 15 Opole 1650 11.0
17 21 SP 3 Olsztyn 1519 10.0
18 13 SP 1 Rydułtowy 1600 10.0
19 27 SP Żarów 1325 10.0
20 19 SP 14 Opole 1541 10.0
21 18 SP Rabka Zdrój 1559 10.0
22 24 SP 21 Katowice 1400 10.0
23 11 PSP Pilzno 1650 9.0
24 12 SP 11 Suwałki 1600 9.0
25 22 SP Jastków 1473 9.0
26 25 SP Sulęcin 1350 8.0
27 28 PSP Kuniów 1100 6.0
28 26 SP 3 Słubice 1350 5.0
29 29 PSP Szybowice 1000 1.0

Karta startowa Kuby

Nr 1 Elo 1736
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1736
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II
Klub SP 13 Gorzów Wlkp Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) 1 1 1.0 II Filipow, Arkadiusz 0 1800 SP 11 Suwałki
2 (C) 0 2 1.0 I Budzinski, Jan 1845 1845 SP 5 Skierniewice
3 (B) 0 1 1.0 II+ Nowicki, Bartosz 1889 1889 SP 173 Warszawa - Wesoła
4 (C) 1 1 2.0 IV Cieszyński, Artur 0 1400 SP 3 Olsztyn
5 (B) 0 1 2.0 II Matysiak, Samuel 1786 1786 SP Rabka Zdrój
6 (C) 1 1 3.0 II+ Brzechffa, Szymon 1594 1594 SP 91 Wrocław
7 (C) 1 1 4.0 II Skrzypczak, Edyta 0 1600 SP Zbąszyń
8 (B) 1 1 5.0 III Godawski, Waldemar 0 1600 PSP Pilzno
9 (C) 0 1 5.0 II Knapik, Andrzej 1822 1822 SP 8 Chrzanów
10 (B) 1 1 6.0 II Stawicki, Michał 0 1800 SP 4 Kwidzyń
11 (B) = 1 6.5 II+ Klimek, Marcin 1675 1675 SP 14 Opole
Suma rankingów przeciwników: 18811 Ranking uzyskany (Ruz) 1780
Liczba partii (N): 11 Suma punktow (Pkt): 6.5
Ranking średni (Rar): 1713 Norma na kategorię PZSZACH:

Grand Activ Maj 2009

Serwis turnieju

Wyniki końcowe - runda 7

M-ce Nazwisko Imię Rank. Pkt.
1 Rutkowski, Maciej 2336 6.0
2 Bartnicki, Paweł 2056 5.5
3 Czerwoński, Aleksander 2415 5.5
4 Wiśniowska, Klodzia 2016 4.5
5 Koitka, Kuba 1750 4.0
6 Świderski, Radzio 1670 3.5
7 Brok, Jerzy 2219 3.5
8 Bajek, Marek 1800 3.5
9 Czapliński, Piotr 1800 3.0
10 Gigoła, Jacek 1880 3.0
11 Matwiej, Józef 2000 3.0
12 Gromala, Radosław 1540 3.0
13 Piechaczek, Dominik 1600 1.0


VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta
Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
13.05.09r. Koitka,Jakub II 1736 Mazur, Grzegorz 1400 0 - 1



VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta
Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
06.05.09r. Beder, Klaudiusz III 1600 Koitka,Jakub II 1736 0 - 1

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 2009         Zbąszyń 30.04-3.05.2009

Wyniki - runda 9


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Elo Klub Pkt. L.Z. Uwagi (filtr) Ruz
1 II Kulaszyński, Michał 1829 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.5 6 c18 1875
2 II Koitka, Jakub 1736 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.5 5 c16 1872
3 II+ Statucki, Maciej 1741 KSz Odrodzenie Kożuchów 6.0 5 c16 1823
4 II Nun, Grzegorz 1706 KSz Odrodzenie Kożuchów 6.0 5 c16 1792
5 II Świderski, Radosław 1664 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.0 5 c16 1699
6 II Jacewicz, Krzysztof 0 Sulęcin 5.5 5 c18 1691
7 II Stańkowski, Aleksander 1743 KSz Kamex Sulechów 5.0 4 c16 1699
8 II Chomski, Maciej 1841 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 5.0 3 c18 1668
9 I Sowa, Martyna 1658 ŻKSz Żary 4.5 4 d18 1577
10 II Gromala, Radosław 1570 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 4.5 3 c16 1564
11 II Krzysztofiak, Joanna 1429 UKS Pion Zielona Góra 4.5 4 d16 1480
12 IV Pilarski, Arkadiusz 0 KSz Odrodzenie Kożuchów 3.5 3 c18 1410
13 IV Szudrowicz, Mateusz 0 UKS Gambit Świebodzin 2.5 2 c18 1343
14 IV Stańkowska, Olga 0 KSz Kamex Sulechów 2.5 2 d18 1336
15 IV Włodarczyk, Hubert 0 Strzelce Krajeńskie 2.5 2 c16 1346
16 V Młynarczyk, Łukasz 0 TMGK Strzelce Krajeńskie 1.0 1 c16 1198

Karta startowa Kuby

Nr 5 Elo 1736
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1736
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) 1 13 1.0 23546 IV Włodarczyk, Hubert 0 1400 Strzelce Krajeńskie
2 (C) 0 2 1.0 1387 II Kulaszyński, Michał 1829 1829 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
3 (B) 1 11 2.0 9783 II Jacewicz, Krzysztof 0 1800 Sulęcin
4 (C) = 1 2.5 1350 II Chomski, Maciej 1841 1841 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
5 (B) 1 8 3.5 1329 I Sowa, Martyna 1658 1658 ŻKSz Żary
6 (C) 1 7 4.5 8109 II Świderski, Radosław 1664 1664 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
7 (C) 1 4 5.5 7974 II+ Statucki, Maciej 1741 1741 KSz Odrodzenie Kożuchów
8 (B) = 6 6.0 1408 II Nun, Grzegorz 1706 1706 KSz Odrodzenie Kożuchów
9 (C) = 3 6.5 1280 II Stańkowski, Aleksander 1743 1743 KSz Kamex Sulechów
Suma rankingów przeciwników: 15382 Ranking uzyskany (Ruz) 1872
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 6.5
Ranking średni (Rar): 1712 Norma na kategorię PZSZACH:


VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta
Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
29.04.09r. Koitka,Jakub II 1736 Mazur, Grzegorz  1400 0,5 - 0,5


VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta
Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
22.04.09r. Urbański Piotr 1000 Koitka,Jakub II 1736 0 - 1


Komunikat

Serwis turniejowy - Grupa A

Lista startowa



Wyniki Kuby
R-da Białe Czarne Wynik Pkt
1 KOITKA, Jakub II 1736 ALIAVDIN, Nikolai IM 2365 0 - 1 0
2 BERNASZUK, Krzysztof II 1800 KOITKA, Jakub II 1736 1 - 0 0
3 KOITKA, Jakub II 1736 SOKOŁOWSKI, Roman k 1987 0,5-0,5 0,5
4 GROMALA, RadosławII 1570 KOITKA, Jakub II 1736 0 - 1 1,5
5 KOITKA, Jakub II 1736 KUGLER, Paweł II 1748 1 - 0 2,5
6 ONYSZKO, Michał III 1463 KOITKA, Jakub II 1736 0,5-0,5 3,0
7 KOITKA, Jakub II 1736 ŚWIDERSKI, Radosław II 1664 1 - 0 4,0
8 KOITKA, Jakub II 1736 RUTKOWSKI, Maciej IM 2336 1 - 0 5,0
9 LEWKO, Paweł II 1849 KOITKA, Jakub II 1736 0 - 1 6,0

Wyniki końcowe - runda 9

M- Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Klub Pkt. Uwagi (filtr) Chg
1 IM ALIAVDIN, Nikolai BLR 2365 Myślibórz 8.0

0.40

2 IM RUTKOWSKI, Maciej POL 2336 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.5

-0.85

3 I+ KUCIEL, Władysław POL 2116 KS Hetman - Klimczok Szopienice 6.5

0.25

4 II KOITKA, Jakub POL 1736 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6.0 Junior

2.61

5 II LEWKO, Paweł POL 1849 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia 5.0 Junior

1.07

6 k ŁUBIEŃSKI, Tadeusz POL 2127 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 5.0

-1.45

7 II ADASZEWSKI, Paweł POL 1649 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia 5.0 Junior

1.55

8 k SOKOŁOWSKI, Roman POL 1987 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 4.5

-2.81

9 II CZAPLIŃSKI, Piotr POL 1774 LKS Chrobry Gniezno 4.0

0.24

10 II+ GRZEŚKÓW, Adrian POL 1779 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia 4.0 Junior

-0.52

11 II ŚWIDERSKI, Radosław POL 1664 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 4.0 Junior

-0.52

12 II BRODZIŃSKI, Zdzisław POL 0 GZSN Start Gorzów Wlkp. 4.0

0.00

13 II BERNASZUK, Krzysztof POL 0 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia 3.5 Junior

0.00

14 II KUGLER, Paweł POL 1748 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 3.5

-1.68

15 III ONYSZKO, Michał POL 1463 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia 3.0 Junior

1.84

16 II GROMALA, Radosław POL 1570 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 3.0 Junior

-0.13

17 II KULWIŃSKI, Marian POL 0 GZSN Start Gorzów Wlkp. 3.0

0.00

18 I MATWIEJ, Józef POL 0 GZSN Start Gorzów Wlkp. 2.5

0.00



Karta startowa Kuby

Nr 10 Elo 1736       . 
Nazwisko Imię KOITKA, Jakub Rank. 1736 .
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II .
Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp. Fed. POL .
ID CR 9795 Woj. LB .

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

ID CR

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) 0 1 0.0 IM ALIAVDIN, Nikolai 2365 2365 Myślibórz
2 (C) 0 17 0.0 13047 II BERNASZUK, Krzysztof 0 1800 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia
3 (B) = 5 0.5 1266 k SOKOŁOWSKI, Roman 1987 1987 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
4 (C) 1 13 1.5 18490 II GROMALA, Radosław 1570 1570 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
5 (B) 1 9 2.5 21790 II KUGLER, Paweł 1748 1748 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
6 (C) = 14 3.0 661 III ONYSZKO, Michał 1463 1463 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia
7 (B) 1 11 4.0 8109 II ŚWIDERSKI, Radosław 1664 1664 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
8 (B) 1 2 5.0 1432 IM RUTKOWSKI, Maciej 2336 2336 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
9 (C) 1 6 6.0 115 II LEWKO, Paweł 1849 1849 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia
Suma rankingów przeciwników: 16782 Ranking uzyskany (Ruz) 1972
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 6.0
Ranking średni (Rar): 1852 Norma na kategorię PZSZACH:



VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta
Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
08.04.09r. Świderski, Radosław  II 1664 Koitka,Jakub II 1736 0,5 - 0,5
   
       Kuba złotym medalistą Lubuskiej Olimpiady Młodzieży                w szachach Szkół Podstawowych
          31 marca 2009r. rozegrano w Sulechowie Wojewódzki Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szachach Szkół Podstawowych. Drużyna Kuby ( SP 13 Gorzów Wlkp.)  wygrała wszystkie swoje pojedynki i bez straty punktu zajęła pierwsze miejsce. Kuba wygrał wszystkie swoje partie. Zespół  awansował   również do finału Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 25-27.05.2009r.   w miejscowości Pokrzywna  (woj. opolskie).Kolejne miejsca zajęli: SP Sulęcin,  SSP Żary, SP 2 Świebodzin, SP 1 Sulechów, SP 3 Słubice, SP 1 Żagań, SP Trzciel.


VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta
Gorzowa Wlkp. - 2009

Data Białe Czarne Wynik
01.04.09r. Koitka,Jakub II 1736 Pavelic, Ivan  1000 1 - 0




Komunikat
Miejsce gry
Transmisja on-line
FOTO



WYNIKI KUBY
R-da Białe Czarne Wynik Pkt
1 Drop, Szymon II 1800
UKS SP 8 Chrzanów
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
0-1 1
2 Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Żebracki, Tomasz II 1795
UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
0,5-0,5 1,5
3 Khamidov, Komil II 1972
KSz Polonia Wrocław
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
1-0 1,5
4
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Mykita, Andrzej II 1800
LZS Goniec Kluczbork
0,5-0,5 2
5 Żądło, Maciej I 1667
UKS Dwójka Tomaszów Lub.
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
0,5-0,5 2,5
6
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Siedlanowski, Łukasz II 1800 MKS Start Lublin 1-0 3,5
7
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Osiński, Emil II 1800
UKS Jedynka Bełchatów
1-0 4,5
8 Karwowski, Kacper I 1781
UKS Szach Gryfice
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
1-0 4,5
9
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Buraczewski, Rafał II 1800
KSz Javena H. Suwałki
1-0 5,5
10 Gajek, Radosław II 1720
UKS Rotmistrz M. Grudziądz
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
1-0 5,5
11
Koitka, Jakub II 1677
KSz Stilon
Tomaszewski, Kacper II+ 1718  JKSz-W Jarocin 0,5-0,5 6,0
 

Wyniki końcowe - runda 11


M- Nr Tyt. Nazwisko Imię Woj. Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. PZSz
1 1 FM Duda, Jan-Krzysztof MP 2027 2027 MKS MOS Wieliczka 10.0 61.50 75.00 9 59.0 2115
2 4 I Kaczmarek, Aleksander SL 1886 1886 MKS Śląsk Zabrze 8.5 62.50 77.50 7 51.0 2008
3 9 I Eggink, Ryszard MA 1762 1762 UKS Łady 8.5 61.00 76.50 6 54.5 2003
4 2 II Khamidov, Komil DS 1972 1972 KSz Polonia Wrocław 8.0 60.50 75.00 7 49.5 1942
5 12 II+ Śliwicki, Damian KP 1738 1738 UKS OPP Toruń 7.5 62.00 77.50 6 47.0 1914
6 5 I Marczuk, Dominik MP 1828 1828 KKSz Kraków 7.5 60.00 74.50 7 47.5 1923
7 20 II Szczecina, Kamil SL 1686 1686 ChTS Chorzów 6.5 60.00 73.00 6 45.5 1879
8 14 II Gajek, Radosław KP 1720 1720 UKS Rotmistrz MAT Premium Grudziądz 6.5 57.50 70.50 6 43.5 1847
9 7 I Karwowski, Kacper ZP 1781 1781 UKS Szach Gryfice 6.5 52.50 64.50 6 40.5 1788
10 18 II Nun, Grzegorz LB 1703 1703 KSz Odrodzenie Kożuchów 6.5 52.00 62.50 4 40.0 1822
11 13 II Śnihur, Piotr WP 1720 1720 UKS Smecz Konin 6.5 50.50 61.00 5 39.5 1836
12 10 II+ Ulanowski, Karol PO 1759 1759 UKS SP11 Skoczek Tczew 6.5 50.50 61.00 5 35.5 1800
13 17 II Kowalczyk, Mariusz LD 1710 1710 LKS Park Starzenice 6.5 50.00 62.00 6 35.5 1807
14 3 II Kulaś, Szymon DS 1904 1904 KSz Polonia Wrocław 6.0 62.50 77.00 4 44.0 1800
15 47 II Chmielarz, Maciej WP 0 1800 OTSz Ostrów Wielkopolski 6.0 53.50 68.00 5 36.5 1764
16 48 II Mykita, Andrzej OP 0 1800 LZS Goniec Kluczbork 6.0 53.00 66.00 5 35.0 1731
17 35 II Piotrowski, Przemysław DS 1550 1550 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.0 53.00 65.00 5 38.0 1743
18 21 II Koitka, Jakub LB 1677 1677 KSz Stilon Gorzów Wielkopolski 6.0 52.00 64.50 4 38.0 1811
19 29 II Karpacz, Piotr SL 1640 1640 UKS Pałac Młodzieży Katowice 6.0 49.50 59.00 5 34.5 1781
20 15 II+ Tomaszewski, Kacper WP 1718 1718 JKSz-W Jarocin 6.0 47.00 61.00 4 34.0 1779
21 6 II Żebracki, Tomasz KP 1795 1795 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 5.5 54.50 68.50 4 39.5 1729
22 42 II Osiński, Emil LD 0 1800 UKS Jedynka Bełchatów 5.5 52.50 65.50 3 33.5 1707
23 37 II+ Osiński, Kamil LD 0 1800 UKS Jedynka Bełchatów 5.5 52.00 64.00 3 34.0 1723
24 41 II Buraczewski, Rafał PL 0 1800 KSz Javena Hańcza Suwałki 5.5 51.50 62.50 3 33.0 1712
25 24 I Żądło, Maciej LU 1667 1667 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.5 49.00 59.50 3 32.5 1717
26 28 II Fronczak, Sebastian LD 1651 1651 ŁKS Szach-Centrum Cosinus Łódź 5.5 49.00 59.50 2 34.5 1776
27 34 II Szymanowski, Mateusz PO 1556 1556 UKS Gedanensis Gdańsk 5.5 45.50 55.50 4 27.0 1715
28 22 II Czerw, Dawid LU 1675 1675 LUKS Tempo Ożarów 5.5 45.50 53.00 4 28.0 1748
29 25 II Jajte-Pachota, Maciej MP 1661 1661 KKSz Kraków 5.5 45.00 54.00 4 32.5 1757
30 11 II Czajkowski, Adam MA 1756 1756 LKS Nadnarwianka Pułtusk 5.5 42.00 49.00 4 26.0 1714
31 31 II Witbrodt, Jakub PO 1605 1605 Pomorski Związek Szachowy 5.0 51.00 62.00 5 30.0 1686
32 46 II Drop, Szymon MP 0 1800 UKS SP 8 Chrzanów 5.0 47.50 58.00 3 30.0 1636
33 19 II Kruszyński, Krzysztof LD 1700 1700 UKS Jedynka Bełchatów 5.0 44.50 54.00 4 32.0 1733
34 33 II Matuszewski, Maciej MA 1576 1576 UKS Czternastka Ursus 5.0 43.50 54.50 3 26.0 1706
35 26 II Jóźków, Kacper DS 1657 1657 MGLKS Parnas Oława 5.0 42.00 53.00 3 25.0 1762
36 39 II Siedlanowski, Łukasz LU 0 1800 MKS Start Lublin 4.5 49.00 60.00 3 28.5 1630
37 8 II Lebiedowicz, Borys ZP 1770 1770 AKSz Hetman Politechnika Koszalin 4.5 48.50 60.50 3 33.5 1638
38 16 II Terochin, Piotr DS 1710 1710 ASSz Miedź Legnica 4.5 46.50 56.50 4 26.0 1655
39 40 II Żarnowski, Krzysztof MP 0 1800 GKSz Kornuty Gorlice 4.5 45.00 53.00 4 25.0 1650
40 36 II Gładysz, Jakub PK 1547 1547 LKS Brzozovia MOSiR Brzozów 4.5 44.00 51.00 3 25.5 1638
41 23 II Bronsztejn, Wojciech DS 1668 1668 KSz Polonia Wrocław 4.5 43.50 50.50 2 23.0 1645
42 49 II Głuszak, Paweł PK 0 1800 MKS Orzeł Rudnik 4.5 41.50 48.00 3 25.0 1643
43 27 II+ Wyszomirski, Krzysztof MA 1656 1656 UKS Hetman Michałowice 4.5 41.00 52.00 2 22.0 1618
44 30 II Szulc, Krzysztof PO 1625 1625 Pomorski Związek Szachowy 4.5 37.50 46.00 2 21.0 1664
45 38 II Delekta, Filip WP 0 1800 LZS Kuźnica Żelichowska 4.0 51.00 58.50 4 29.0 1641
46 43 II Mirski, Michał MP 0 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 46.50 56.50 3 25.5 1560
47 32 II Szeglowski, Tomasz PK 1585 1585 KSz SDK Lotnik Mielec 3.5 38.50 46.00 3 18.0 1572
48 45 II Przybyła, Andrzej SL 0 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 3.0 41.50 49.00 2 19.0 1540
49 50 II Choina, Adam SK 0 1800 MCK Hetman Ostrowiec Świętokrzyski 1.5 41.50 48.00 1 11.0 1447
50 44 II Molenda, Marcin LU 0 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 1.0 38.50 46.00 1 6.0 1402

Karta startowa Kuby

Nr 21 Elo 1677        
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Rank. 1677
Data ur. 1997-02-08 Tyt. II
Klub KSz Stilon Gorzów Wielkopolski Fed. POL
ID CR 9795 Woj. LB

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 1 46 1.0 II Drop, Szymon 0 1800 UKS SP 8 Chrzanów
2 (B) = 6 1.5 II Żebracki, Tomasz 1795 1795 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz
3 (C) 0 2 1.5 II Khamidov, Komil 1972 1972 KSz Polonia Wrocław
4 (B) = 48 2.0 II Mykita, Andrzej 0 1800 LZS Goniec Kluczbork
5 (C) = 24 2.5 I Żądło, Maciej 1667 1667 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski
6 (B) 1 39 3.5 II Siedlanowski, Łukasz 0 1800 MKS Start Lublin
7 (B) 1 42 4.5 II Osiński, Emil 0 1800 UKS Jedynka Bełchatów
8 (C) 0 7 4.5 I Karwowski, Kacper 1781 1781 UKS Szach Gryfice
9 (B) 1 41 5.5 II Buraczewski, Rafał 0 1800 KSz Javena Hańcza Suwałki
10 (C) 0 14 5.5 II Gajek, Radosław 1720 1720 UKS Rotmistrz MAT Premium Grudziądz
11 (B) = 15 6.0 II+ Tomaszewski, Kacper 1718 1718 JKSz-W Jarocin
Suma rankingów przeciwników: 19653 Ranking uzyskany (Ruz) 1811
Liczba partii (N): 11 Suma punktow (Pkt): 6.0
Ranking średni (Rar): 1778 Norma na kategorię PZSZACH:




      28 lutego rozpoczął się jeden z największych turniejów szachowych na świecie Cappelle La Grande we Francji. W jubileuszowym XXV International Chess Open wystąpi 611 szachistów z ok. 60 państw świata w tym m in:106 arcymistrzów, 76 mistrzów międzynarodowych,  49 FM, 76 kobiet, 118 juniorów. Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund i potrwa do 7 marca 2009r.


Strona turnieju
Lista startowa

Wyniki końcowe turnieju

Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wyniki Pkt.
1 DALBOE, Charles 1876
FRA
KOITKA, Jakub 1680 0,5-0,5 0,5
2 KOITKA, Jakub 1680
JOURDAIN, Antoine 1864 FRA 0,5-0,5 1
3 HAUSSERNOT, Cecile WFM 1861 FRA KOITKA, Jakub 1680 1-0 1
4
BOURGAIN, Louis 1190 FRA 1-0 2
5 VINCKIER, Delphine 1811 FRA KOITKA, Jakub 1680 0,5-0,5 2,5
6
DORLET, Nicolas 1880 FRA 1-0 3,5
7 KANTORIK, Marian IM 2356 SVK
1-0 3,5
8
VAN NIES, Pauline 2167 NED 1-0 4,5
9 HOURIEZ, Clement 2261
FRA
1-0 4,5


VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
25.02.09r. Koitka,Jakub II 1680 Sokołowski, Roman k 1987  0 - 1



Trzydniowy turniej Grand Prix 90' + 30'' -  20-22.02.2009r.
Serwis turniejowy - grupa A

Wyniki końcowe - runda 5

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 4 I+ SIWIEC, Arkadiusz POL 2082 2082 4.5 9.50 14.50 4 14.5
2 2 k DRAGUN, Kamil POL 2178 2178 3.5 9.50 16.50 2 12.0
3 3 k++ DEMIDOWICZ, Maria POL 2131 2131 3.5 8.50 14.00 3 11.5
4 1 IM ALIAVDIN, Nikolai BLR 2356 2356 3.5 8.00 14.00 3 10.0
5 9 CM PRZYSIECKI, Kajetan POL 0 2000 3.0 5.50 9.75 3 6.0
6 7 II SWIDERSKI, Radoslaw POL 1725 1725 2.5 8.50 14.00 2 7.5
7 8 II KOITKA, Jakub POL 1677 1677 2.5 8.00 13.50 2 6.5
8 6 II KUGLER, Paweł POL 1750 1750 2.5 7.00 11.75 2 7.5
9 12 II KULWIŃSKI, Marian POL 0 1800 2.5 5.50 10.00 2 7.5
10 5 k SOKOLOWSKI, Roman POL 1987 1987 2.0 7.00 10.50 1 5.0
11 13 III PIECHACZEK, Dominik POL 0 1600 1.5 7.50 13.50 0 6.5
12 11 II DURA, Rafał POL 0 1800 1.5 3.00 6.50 1 5.5
13 10 II DURA, Damian POL 0 1800 1.0 6.00 11.75 0 4.0
14 0 . PAVELIC, Ivan  CRO 0 1000 0.0 2.50 7.00 0 0.0

Wyniki Kuby
Runda Białe Czarne Wynik
1 Koitka, Jakub II 1680 Dragun, Kamil k 2176   0 - 1
2 Przysiecki, Kajetan I 2000 Koitka, Jakub II 1680   0 - 1
3 Koitka, Jakub II 1680 Siwiec, Arkadiusz I+ 2095   0 - 1
4 Piechaczek, Dominik III 1600 Koitka, Jakub II 1680   0 - 1
5 Koitka, Jakub II 1680 Sokołowski, Roman k 1987  0,5 - 0,5

Karta startowa Kuby

Nr 8 Rank. 1677
Nazwisko Imię KOITKA, Jakub Tyt. II
Data ur. 1997-02-08 Klub KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Elo 1677 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) 0 2 0.0 k DRAGUN, Kamil 2178 2178 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
2 (C) 1 9 1.0 CM PRZYSIECKI, Kajetan 0 2000 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
3 (B) 0 4 1.0 I+ SIWIEC, Arkadiusz 2082 2082 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
4 (C) 1 13 2.0 III PIECHACZEK, Dominik 0 1600 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
5 (B) = 5 2.5 k SOKOLOWSKI, Roman 1987 1987 KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Suma rankingów przeciwników: 9847 Ranking uzyskany (Ruz) 1921
Liczba partii (N): 5 Suma punktow (Pkt): 2.5
Ranking średni (Rar): 1921 Norma na kategorię PZSZACH:

VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
18.02.09r. Koitka,Jakub II 1680 Samson,Stefan III 1600 1 - 0


Grand Blitz 5' -  14.02.2009r.

14.02.2009

Serwis turnieju

Wyniki końcowe - runda 11

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. S.B. vs+
1 12 k Dragun, Kamil 2176 2176 10.5 53.75 1;7;2;8;3;9;4;10;11;6;
2 9 IM Czerwoński, Aleksander 2409 2409 9.5 41.75 4;5;7;8;10;11;1;2;3;
3 6 I Bartnicki, Paweł 2080 2080 8.5 34.25 7;8;10;1;2;3;4;5;
4 11 IM Rutkowski, Maciej 2343 2343 8.0 33.00 2;3;5;6;7;8;10;1;
5 3 IV Mazur, Grzegorz 0 1400 5.5 17.75 1;2;5;8;
5 7 II Koitka, Kuba 1680 1680 5.5 17.75 8;10;1;2;4;
7 4 . Przysiecki, Kajetan 0 2000 5.0 19.00 10;11;5;8;
8 2 II Gromala, Radosław 1499 1499 4.0 12.00 4;5;8;10;
9 5 I Gigoła, Jacek 1870 2000 3.5 15.25 10;1;7;
10 1 I Matwiej, Józef 0 2000 2.5 8.00 2;8;
11 10 III Malinowski, Andrzej 0 1600 2.0 6.00 1;
12 8 II Kugler, Paweł 1850 1850 1.5 4.50 5;

Karta startowa Kuby
Nr 7 Rank. 1680
Nazwisko Imię Koitka, Kuba Tyt. II
Data ur. - - Klub
Elo 1680 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

1 (C) 0 6 0.0 I Bartnicki, Paweł 2080 2080
2 (C) 0 12 0.0 k Dragun, Kamil 2176 2176
3 (B) 1 8 1.0 II Kugler, Paweł 1850 1850
4 (C) 0 9 1.0 IM Czerwoński, Aleksander 2409 2409
5 (B) 1 10 2.0 III Malinowski, Andrzej 0 1600
6 (C) 0 11 2.0 IM Rutkowski, Maciej 2343 2343
7 (B) 1 1 3.0 I Matwiej, Józef 0 2000
8 (C) 1 2 4.0 II Gromala, Radosław 1499 1499
9 (B) = 3 4.5 IV Mazur, Grzegorz 0 1400
10 (C) 1 4 5.5 . Przysiecki, Kajetan 0 2000
11 (B) 0 5 5.5 I Gigoła, Jacek 1870 2000
Suma rankingów przeciwników: 21227 Ranking uzyskany (Ruz) 1909
Liczba partii (N): 11 Suma punktow (Pkt): 5.5
Ranking średni (Rar): 1909 Norma na kategorię PZSZACH: I
Uwagi do normy: .


VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
11.02.09r. Koitka,Jakub II 1677 Andruszaniec, Stanisław III 1600 1 - 0


VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2009
Data Białe Czarne Wynik
28.01.09r. Matwiej. Józef I 2000 Koitka,Jakub II 1677 0,5 - 0,5


Trzydniowy turniej Grand Prix 90' + 30'' - 23-25.01.2009r.

Serwis turniejowy -
grupa A
FOTO

Wyniki końcowe - runda 5

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 3 k Klim, Kamil 2256 2256 4.5 8.50 14.50 4 14.0
2 2 IM Przewoznik, Jan 2378 2378 4.0 8.00 14.00 4 12.0
3 6 k Wiśniowska, Klaudia 2004 2004 3.5 8.00 11.50 3 10.0
4 1 IM Czerwonski, Aleksander 2409 2409 3.0 10.50 17.00 2 11.0
5 5 k++ Demidowicz, Maria 2131 2131 3.0 9.50 15.50 3 9.0
6 4 k Dragun, Kamil 2178 2178 3.0 8.50 13.50 3 11.0
7 12 CM Przysiecki, Kajetan 0 2000 3.0 6.00 9.50 3 8.0
8 11 II Gromala, Radoslaw 1499 1499 2.5 8.50 14.00 2 7.5
9 14 II Czapliński, Piotr 0 1800 2.5 8.00 13.00 2 7.5
10 10 II Koitka, Jakub 1677 1677 2.0 9.00 14.00 2 7.0
11 9 II Świderski, Radosław 1725 1725 2.0 7.50 12.00 1 3.0
12 7 II Kugler, Paweł 1750 1750 2.0 6.00 9.50 2 5.0
13 8 II Chomski, Maciej 1822 1822 2.0 5.00 8.50 1 3.0
14 15 III Piechaczek, Dominik 0 1600 1.0 7.50 12.00 0 5.0
15 13 II Krzyżanowski, Michał 0 1800 1.0 7.00 12.50 0 4.0

Wyniki Kuby

Runda Białe Czarne Wynik
1 Klim, Kamil k 2256 Koitka, Jakub II 1677  1 - 0
2 Koitka, Jakub II 1677 Kugler, Paweł II 1750  1 - 0
3 Koitka, Jakub II 1677 Krzyżanowski, Michał 1800  1 - 0
4 Przewoźnik, Jan IM 2378 Koitka, Jakub II 1677  1 - 0
5 Demidowicz, Maria k++ 2093 Koitka, Jakub II 1677  1 - 0

Karta startowa  Kuby

Nr 10 Rank. 1677
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. II
Data ur. 1997- - Klub KSz STILON Gorzów Wlkp.
Elo 1677 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (C) 0 3 0.0 k Klim, Kamil 2256 2256 KSz STILON 
2 (B) 1 7 1.0 II Kugler, Paweł 1750 1750 KSz STILON 
3 (B) 1 13 2.0 II Krzyżanowski, Michał 0 1800
4 (C) 0 2 2.0 IM Przewoznik, Jan 2378 2378 KSz STILON 
5 (C) 0 5 2.0 k++ Demidowicz, Maria 2131 2131 KSz STILON 
Suma rankingów przeciwników: 10315 Ranking uzyskany (Ruz) 1932
Liczba partii (N): 5 Suma punktow (Pkt): 2.0
Ranking średni (Rar): 1999 Norma na kategorię PZSZACH:
Uwagi do normy:


VII Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2009


Data: Białe Czarne Wynik
21.01.09r. Samociak, Stanisław 1600 Koitka, Jakub II 1677  0 - 1


Grand Activ 15' - 17.01.2009r.

Wyniki końcowe - runda 7

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2 FM Bronowicki, Mateusz 2366 2366 6.5 17.50 24.00 6 26.5
2 1 IM Czerwonski, Aleksander 2409 2409 5.5 17.50 25.50 5 20.5
3 10 bk Mazur, Grzegorz 0 1000 5.0 19.00 26.50 5 21.0
4 3 k Brok, Jerzy 2228 2228 5.0 18.50 26.50 5 18.0
5 5 I Gigoła, Jacek 1870 1870 3.0 20.00 27.50 3 13.0
6 8 II Koitka, Jakub 1677 1677 3.0 14.00 20.00 3 11.0
7 9 II Gromala, Radoslaw 1499 1499 2.5 17.00 24.50 2 11.5
8 6 II Kugler, Pawel 1832 1832 2.0 17.50 25.00 2 8.0
9 4 k Lubienski, Tadeusz 2124 2124 1.5 15.50 22.00 1 7.5
10 7 II Swiderski, Radoslaw 1745 1745 1.0 15.50 23.50 1 3.0


Grand Blitz 5' - 10.01.2009r.

Wyniki końcowe - runda 11

L.p
Nr
Tyt.
Nazwisko Imię
Fed.
Elo
Rank
Pkt.
MBch.
Bch.
Prog.
1
2
IM
Rutkowski, Maciej
POL
2342
2342
10.0
47.00
59.50
56.0
2
5
k
Dragun, Kamil
POL
2174
2174
9.5
47.50
60.50
61.0
3
1
m
Bronowicki, Mateusz
POL
2366
2366
9.0
47.00
60.00
51.0
4