Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Kuba

Turnieje
Turnieje w klubie
Zdjęcia
Dyplomy
Kadra Woj. Mł. 2007
Puchar Polski 2007
DMP SP  -  Chotowa
Sezon 2006/2007
Sezon 2005/2006

  Agencja 64
Klub Szachowy


Historia szachów
Szachowi Mistrzowie 
Nauka gry w szachy
Przepisy gry
Bierki szachowe
Słownik szachowy
Debiuty szachowe
Pułapki
Końcówki
Zadania 1,2,3,4,5,6,7
Baza partii
Dekalog szachisty
Kategorie szachowe
System szwajcarski
Cytaty i powiedzenia
Rankingi
Szachy on line
Programy szachowe
Strony szachowe
Inne strony WWW
Turnieje szachowe
Szachiści
Anegdoty
Literatura szachowa
Humor szachowy

PZSzach
LZSzach
CRCPZSzach
FIDE
ECU
WZS

Kalendarz Turniejów Szachowych


Jak oceniasz moją stronę?


Bardzo dobra

Dobra

Słaba



Księga Gości

Polskie strony szachowe

  statystyki www stat.pl

Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)

Kalendarz

W szachy gramy na kurniku


Ustaw tą stronę jako startową


Wyślij ten adres znajomemu


Google


CAISSA POL TOUR  2007




Zagraj w szachy

FLASH CHESS
Zagraj

Polski Związek Szachowy


Chessbase on-line


Toplista Stron Szachowych :: Szachy


SEZON 2007/2008

 SEZON 2007/2008 CD.

  

 V Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę 750-lecia Miasta Gorzowa Wlkp.

Turniej addytywny  - 22

28.12.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Andruszaniec, Stanisław - 1600

 1 - 0

Klasyfikacja końcowa turnieju

   

Turniej addytywny  - 21

14.12.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Andruszaniec, Stanisław - 1600

 1 - 0

Wyniki turnieju po 39 rundzie

Turniej addytywny  - 20

07.12.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Andruszaniec, Stanisław - 1600

Koitka, Jakub -1800

 0,5 - 0,5

Wyniki turnieju po 38 rundzie

 Kuba złotym medalistą Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży         na rok szk. 2007/2008

         W turnieju uczestniczyło 7drużyn.  Reprezentacja szkoły podstawowej nr 13 (w składzie: Anita Kłosek, Radek Gromala, Radek Świderski oraz Kuba) rozegrała 6 spotkań, które zakończyły się samymi zwycięstwami. Kuba grając na 2 szachownicy wygrał swoje wszystkie pojedynki. Drużyna za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała pamiatkowy dyplom oraz złote medale. Gratulacje !!!

     

IX Jesienny Turniej Szachowy

Serwis turnieju           FOTO

Wyniki końcowe - runda 7

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2 II Chomski, Maciej POL 1716 1800 7.0 20.50 29.00 7 28.0
2 1 II Kulaszynski, Michal POL 1768 1800 5.5 20.50 30.50 5 21.0
3 3 II Koitka, Jakub POL 0 1800 5.0 20.00 29.50 4 19.5
4 5 III Gromala, Radoslaw POL 0 1600 4.5 20.50 29.00 4 18.5
5 4 II Swiderski, Radoslaw POL 0 1800 4.0 19.00 27.50 4 18.0
6 9 V Piechaczek, Dominik POL 0 1200 4.0 18.50 27.00 4 18.0
7 15   Tonn, Kacper POL 0 1000 3.5 13.00 19.50 2 9.0
8 8 V Gutry, Jakub POL 0 1200 3.0 18.50 27.50 3 12.0
9 6 IV Swierczynski, Jeremi POL 0 1400 3.0 17.50 26.00 3 12.0
10 12   Lampart, Michal POL 0 1000 3.0 17.00 24.00 3 11.0
11 7 IV Rymar, Maciej POL 0 1400 3.0 17.00 23.50 3 13.0
12 10   Wojciechowicz, Kajetan POL 0 1000 2.5 15.00 20.50 1 8.0
13 13   Witkowski, Piotr POL 0 1000 2.0 16.50 22.00 1 6.0
14 11   Stawiarski, Wojciech POL 0 1000 2.0 10.25 15.75 2 11.0
15 14   Molka, Patrycja POL 0 1000 1.0 8.00 14.00 0 5.0

 

Karta startowa Kuby

Nr 3 Rank 1800
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. II
Data ur.   Klub STILON Gorzow Wlkp.
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank

Klub

1 (C) 1 15 1.0   Tonn, Kacper 0 1000 SP-13 Gorzow Wlkp.
2 (B) = 1 1.5 II Kulaszynski, Michal 1768 1800 STILON Gorzow Wlkp.
3 (C) = 5 2.0 III Gromala, Radoslaw 0 1600 STILON Gorzow Wlkp.
4 (B) 1 7 3.0 IV Rymar, Maciej 0 1400 SP-13 Gorzow Wlkp.
5 (B) 0 2 3.0 II Chomski, Maciej 1716 1800 STILON Gorzow Wlkp.
6 (C) 1 12 4.0   Lampart, Michal 0 1000 SP-13 Gorzow Wlkp.
7 (C) 1 9 5.0 V Piechaczek, Dominik 0 1200 SP-13 Gorzow Wlkp.
Suma rankingów przeciwników: 9684 Ranking uzyskany (Ruz) 1586
Ilość partii (N): 7 Suma punktow (Pkt): 5.0
Ranking średni (Rar): 1436 Norma na kategorię PZSZACH:  
Uwagi do normy:

 

"Poranek Szachowy"  27.10.2007r.

Turniej addytywny  - 19

26.10.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Andruszaniec, Stanisław - 1600

 1 - 0

Na zajęciach szachowych

Makroregion Juniorów, Karpacz, 13-20.10.2007

Komunikat

Listy startowe  - C9, D9, C11, D11, C13, D13, C15, D15, C17, D17

Grupa C11

 

WYNIKI KUBY - MAKROREGION - KARPACZ

  Białe Czarne Wynik
1 Koitka, Jakub  1800  II Kubicki, Michał  1400  IV 1 - 0
2 Woźniak, Bartosz  1759  II+ Koitka, Jakub  1800  II 1 - 0
3 Koitka, Jakub  1800  II Wieczorek, Bruno  1465  II  0 - 1
4 Jóźków, Szymon  1400 IV Koitka, Jakub  1800  II  0 - 1
5 Khamidov, Komil  1835 II Koitka, Jakub  1800  II  1 - 0
6 Koitka, Jakub  1800  II Bernaszuk, Krzysztof  1800  II  1 - 0
7 Koitka, Jakub  1800  II Oszczanowski, Witold  1408  II  1 - 0
8 Terochin, Piotr  1800  II Koitka, Jakub  1800  II  0 - 1
9 Koitka, Jakub  1800  II  Chmielewski, Jakub  1800  II  0 - 1

Wyniki końcowe - runda 9

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Chg(Ru)
1 II Chmielewski, Jakub 1800 7.5 33.00 41.00 6 37.5 1946

(1686)

2 II Khamidov, Komil 1835 7.0 35.50 46.50 6 32.0 1887

-0.88

3 II+ Woźniak, Bartosz 1759 7.0 35.00 46.50 5 35.5 1941

0.21

4 II Oszczanowski, Witold 1408 5.5 29.50 37.00 5 25.0 1687

1.36

5 II Koitka, Jakub 1800 5.0 33.00 41.00 5 24.0 1687

(1424)

6 II Nun, Grzegorz 1800 5.0 31.00 39.00 5 25.0 1720

(0)

7 II Wieczorek, Bruno 1465 4.5 30.00 38.00 4 21.0 1631

-0.69

8 III Gromala, Radosław 1600 4.5 30.00 37.50 3 21.5 1641

(1667)

9 II Terochin, Piotr 1800 4.0 38.00 49.50 3 27.5 1687

(1617)

10 II Bernaszuk, Krzysztof 1800 4.0 29.00 37.00 3 19.5 1636

(0)

11 II Świderski, Radosław 1800 4.0 26.50 34.00 4 16.0 1603

(0)

12 III Kolesiński, Mateusz 1600 3.5 34.50 42.50 3 20.5 1571

(1444)

13 IV Jóźków, Szymon 1400 1.0 32.50 40.50 1 7.0 1348

(0)

14 IV Kubicki, Michał 1400 0.5 30.50 37.00 0 3.0 1288

(0)

 

Karta starowa Kuby

Nr 7 Rank. 1800
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. II
Data ur. 1997-02-08 Klub KSz Stilon Gorzów
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) 1 14 1.0 IV Kubicki, Michał 0 1400 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
2 (C) 0 2 1.0 II+ Woźniak, Bartosz 1759 1759 KS Polonia Wrocław
3 (B) 0 3 1.0 II Wieczorek, Bruno 1465 1465 KS Polonia Wrocław
4 (C) 1 13 2.0 IV Jóźków, Szymon 0 1400 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
5 (C) 0 1 2.0 II Khamidov, Komil 1835 1835 KS Polonia Wrocław
6 (B) 1 5 3.0 II Bernaszuk, Krzysztof 0 1800 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
7 (B) 1 4 4.0 II Oszczanowski, Witold 1408 1408 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
8 (C) 1 10 5.0 II Terochin, Piotr 0 1800 ASSz Miedź Legnica
9 (B) 0 6 5.0 II Chmielewski, Jakub 0 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Suma rankingów przeciwników: 14667 Ranking uzyskany (Ruz) 1687
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 5.0
Ranking średni (Rar): 1647 Norma na kategorię PZSZACH: