Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Kuba

Turnieje
Turnieje w klubie
Zdjęcia
Dyplomy
Kadra Woj. Mł. 2007
Puchar Polski 2007
DMP SP  -  Chotowa
Sezon 2006/2007
Sezon 2005/2006

  Agencja 64
Klub Szachowy


Historia szachów
Szachowi Mistrzowie 
Nauka gry w szachy
Przepisy gry
Bierki szachowe
Słownik szachowy
Debiuty szachowe
Pułapki
Końcówki
Zadania 1,2,3,4,5,6,7
Baza partii
Dekalog szachisty
Kategorie szachowe
System szwajcarski
Cytaty i powiedzenia
Rankingi
Szachy on line
Programy szachowe
Strony szachowe
Inne strony WWW
Turnieje szachowe
Szachiści
Anegdoty
Literatura szachowa
Humor szachowy

PZSzach
LZSzach
CRCPZSzach
FIDE
ECU
WZS

Kalendarz Turniejów Szachowych


Jak oceniasz moją stronę?


Bardzo dobra

Dobra

Słaba



Księga Gości

Polskie strony szachowe

  statystyki www stat.pl

Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)

Kalendarz

W szachy gramy na kurniku


Ustaw tą stronę jako startową


Wyślij ten adres znajomemu


Google


CAISSA POL TOUR  2007




Zagraj w szachy

FLASH CHESS
Zagraj

Polski Związek Szachowy


Chessbase on-line


Toplista Stron Szachowych :: Szachy


SEZON 2006/2007

 
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa, 23-30 czerwca 2007 - Karpacz
Komunikat
Serwis turnieju

Karta startowa Kuby

Nr 39 Rank 1600
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. III
Data ur. 1997-02-08 Klub KSz Stilon Gorzów
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank

Klub

1 (C) 0 19 0.0 II Głuszak, Paweł 0 1800 Orzeł Rudnik
2 - +   1.0          
3 (B) = 17 1.5 II Nun, Grzegorz 0 1800 KS Odrodzenie Kożuchów
4 (C) 0 20 1.5 II Gładysz, Jakub 0 1800 Brzozovia Brzozów
5 (B) 1 27 2.5 III Wilk, Tomasz 0 1600 Lotnik Mielec
6 (C) 1 31 3.5 III Orzechowski, Michał 0 1600 MKSz Rybnik
7 (B) = 13 4.0 II Bernaszuk, Krzysztof 0 1800 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
8 (C) 1 22 5.0 II Kopras, Bartosz 0 1800 Na Pięterku Poznań
9 (B) = 12 5.5 II Błaszkiewicz, Mateusz 0 1800 LKS Stomil Bełchatów
Suma rankingów przeciwników: 14000 Ranking uzyskany (Ruz) 1778
Liczba partii (N): 8 Suma punktow (Pkt): 4.5
Ranking średni (Rar): 1734 Norma na kategorię PZSZACH:  
Uwagi do normy:

 

Wyniki końcowe - runda 9

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 I Poswiatowski, Michal 1668 KSz. Javena Hańcza Suwałki 8.0 40.50 52.00 2080
2 II+ Cukrowski, Filip 1781 Rokita Brzeg Dolny 6.5 38.00 49.00 1929
3 II Cichy, Kamil 1783 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 6.5 35.00 46.00 1897
4 II Eggink, Mateusz 1800 UKS Łady 6.0 37.00 48.50 1891
5 II+ Woźniak, Bartosz 1799 KS Polonia Wrocław 6.0 37.00 47.50 1911
6 II Gawiec, Konrad 1911 LKSz GCKiP Czarna 6.0 35.00 46.50 1872
7 III Swiderski, Radoslaw 1600 KSz Stilon Gorzów 6.0 32.00 41.00 1802
8 II Khamidov, Komil 1854 KS Polonia Wrocław 5.5 40.50 53.00 1880
9 II Błaszkiewicz, Mateusz 1800 LKS Stomil Bełchatów 5.5 35.50 45.50 1830
10 II Nun, Grzegorz 1800 KS Odrodzenie Kożuchów 5.5 34.50 45.50 1755
11 II Gładysz, Jakub 1800 Brzozovia Brzozów 5.5 34.00 43.50 1831
12 III Koitka, Jakub 1600 KSz Stilon Gorzów 5.5 33.50 42.00 1778
13 II+ Jasiak, Filip 1800 MSKS Gambit Tarnowiec 5.0 35.00 43.50 1793
14 II Sokolowski, Jakub 1800 KSz. Maraton Łomża 5.0 33.50 44.50 1727
15 II Cieslak, Patrycjusz 1800 MKSz Rybnik 5.0 32.00 41.50 1720
16 II Głuszak, Paweł 1800 Orzeł Rudnik 5.0 30.00 36.00 1722
17 II Barmuta, Bartosz 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 5.0 29.00 38.00 1700
18 II+ Wyszomirski, Krzysztof 1800 UKS Hetman Michałowice 4.5 37.50 47.50 1770
19 II Chmielewski, Jakub 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5 35.00 45.00 1727
20 II Szeglowski, Tomasz 1800 Lotnik Mielec 4.5 34.50 44.50 1738
21 II Wieczorek, Bruno 1480 KS Polonia Wrocław 4.5 34.00 43.50 1738
22 II Bernaszuk, Krzysztof 1800 UKS SP3 El-Tur Bogatynia 4.5 33.50 43.00 1744
23 II+ Lewtak, Dominik 1800 LKSz GCKiP Czarna 4.5 30.00 39.00 1700
24 III Adamczewski, Jędrzej 1600 KTS-W Kalisz 4.5 30.00 38.50 1702
25 II Kopras, Bartosz 1800 Na Pięterku Poznań 4.5 28.00 36.50 1654
26 III Andrzejewski, Tomasz 1600 UMKSz Na Pięterku Poznań 4.0 32.00 40.00 1668
27 III Orzechowski, Michał 1600 MKSz Rybnik 4.0 31.50 41.00 1659
28 III Kosmala, Mateusz 1600 Klub Olimpijczyk Myślenice 4.0 30.00 36.00 1662
29 III Trojniar, Marcin 1413 KSz. Javena Hańcza Suwałki 4.0 29.00 37.50 1582
30 II Bruder, Adam 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 4.0 27.50 36.00 1600
31 III Filipow, Arkadiusz 1600 UMKSz Jaćwież Suwałki 4.0 24.50 30.00 1600
32 III Stasiowski, Karol 1600 Diagonalia Imielin 3.5 31.00 39.50 1673
33 III Sokół, Piotr 1600 UKS Hetman Michałowice 3.5 29.50 37.50 1579
34 II Kałużny, Tomasz 1800 KS Pocztowiec Poznań 3.5 29.50 36.50 1532
35 III Gajdamowicz, Patryk 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 29.00 37.00 1600
36 III Gromala, Radosław 1600 KSz Stilon Gorzów 3.5 27.50 35.50 1562
37 III Wilk, Tomasz 1600 Lotnik Mielec 3.5 26.00 31.50 1521
38 III Bujalski, Marcin 1600 Brzozovia Brzozów 3.5 24.00 29.00 1562
39 III Gnatek, Dominik 1600 Unia Nowa Sarzyna 3.0 28.50 38.00 1520
40 II Indyk, Wojciech 1800 Lotnik Mielec 3.0 25.00 31.50 1489
41 III Kaczor, Mateusz 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 1.0 26.50 34.00 1333
 

Turniej addytywny  - 12

22.06.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub - 1600

Świderski, Radek -1600

1  - 0

 

Turniej addytywny  - 11

15.06.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub - 1600

Matwiej, Józef- 2000 I

0  - 1

 XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI EMANUELA LASKERA   02-10.06.2007r.

Wyniki końcowe Open C

M. Tyt. Nazwisko, imię Fed. elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 III DELEKTA, Filip (3) POL 0 1600 7.5 35.50 43.00 7 33.5
2 II+ DELEKTA, Anna (1) POL 0 1600 7.0 35.50 46.50 7 33.0
3 III KOITKA, Jakub (6) POL 0 1600 7.0 30.50 38.50 6 35.0
4 IV GORLACH, Kazimierz (10) POL 0 1400 6.0 30.00 38.00 5 28.0
5 III ŚWIDERSKI, Radosław (8) POL 0 1600 5.5 35.50 45.50 4 27.0
6 III WOLSKI, Krzysztof (9) POL 0 1600 5.5 34.50 42.50 3 26.0
7 III MRÓWCZYŃSKI, Beniamin (7) POL 0 1600 5.0 32.00 40.00 4 23.0
8 II SPYCHALSKA, Bożena (2) POL 0 1600 4.5 37.00 46.50 4 29.0
9 III GROMALA, Radosław (4) POL 0 1600 4.5 34.00 43.50 3 24.5
10 III KACZMAREK, Krzysztof (5) POL 0 1600 4.0 28.50 36.00 3 22.0
11 IV GRUDZIŃSKI, Andrzej (11) POL 0 1400 3.0 28.50 36.00 2 15.0
12   ŚLIWIŃSKA, Noemi (13) POL 0 1000 2.5 29.00 36.50 1 12.0
13 V GĄGAŁO, Hubert (12) POL 0 1200 1.0 32.50 42.00 0 7.0

 Zdjęcia z turnieju

Więcej zdjęć

Jakub  KOITKA (6)

KOITKA, Jakub

Miejsce: 3
(9 rund) zobacz tabelkę

Punkty: 7.0 / 9

Kategoria, ranking      III 1600N

Klub       POL POL - KSz Stilon Gorzów
Wyniki rankingowe         Ranking uzyskany: 1680

Strona turnieju

Terminarz XV Memoriału Emanuela Laskera

Lista startowa - open C

Zdjęcia z Festiwalu

Lista startowa

1 DELEKTA, Anna II+ POL 1600 LZS Kuźnica Żelichowska
2 SPYCHALSKA, Bożena II POL 1600 Lasker Barlinek
3 DELEKTA, Filip III POL 1600 LZS Kuźnica Żelichowska
4 GROMALA, Radosław III POL 1600 Stilon Gorzów
5 KACZMAREK, Krzysztof III POL 1600 Stilon Gorzów
6 KOITKA, Jakub III POL 1600 KSz Stilon Gorzów
7 MRÓWCZYŃSKI, Beniamin III POL 1600 Lasker Barlinek
8 ŚWIDERSKI, Radosław III POL 1600 KSz Stilon Gorzów
9 WOLSKI, Krzysztof III POL 1600 Lasker Barlinek
10 GORLACH, Kazimierz IV POL 1400 Lasker Barlinek
11 GRUDZIŃSKI, Andrzej IV POL 1400 GZSN Start Gorzów Wlkp.
12 GĄGAŁO, Hubert V POL 1200 Mechanik Stargard
13 ŚLIWIŃSKA, Noemi POL 1000 MKS MDK Trzcianka

 

Turniej addytywny  - 10

25.05.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub - 1600

Kugler, Paweł - 1800

1  - 0

 

  

 

Spotkanie z władzami miasta i klubu

24.05.2007r.

 

Więcej zdjęć

 

Turniej addytywny  - 9

18.05.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub - 1600

 Kaczmarek, Krzysztof - 1600

1  - 0

 

SP13

Drużynowe Mistrzostwa Polski - Szkoły Podstawowe

Chotowa 2007-05-14/2007-05-16

Serwis turnieju

 

Więcej zdjęć

 

Wyniki końcowe 

M-ce Nr Drużyna Rank PKT Pkt.
1 1 SP 8 Chrzanów 1877 21.0 32.5
2 5 SP 10 Suwałki 1740 17.0 30.5
3 4 ZZSO SP 5 Skierniewice 1748 17.0 30.0
4 10 SP 1 Bełchatów 1700 13.0 25.0
5 8 SP nr 13 Gorzów Wlkp 1700 13.0 24.5
6 9 SP 2 Tomaszów Lubelski 1700 13.0 23.5
7 2 SP 2 Rybnik 1807 13.0 23.0
7 3 SP Michałowice 1800 13.0 23.0
7 20 PSP 14 Opole 1563 13.0 23.0
10 6 SP 3 Bogatynia 1739 12.0 26.0
10 7 SP 173 Warszawa-Wesoła 1700 12.0 26.0
12 18 SP 2 Kartuzy 1600 12.0 24.5
13 14 SP Czarna 1635 12.0 22.0
14 16 PSP Pilzno 1600 12.0 21.5
15 13 SP 1 Brzozów 1644 11.0 24.5
16 11 SP 45 Wrocław 1654 11.0 23.0
16 19 ZS Kościelec 1571 11.0 23.0
18 27 SP 2 Kluczbork 1500 11.0 22.5
19 12 SP 21 Wrocław 1650 11.0 22.0
19 21 SP 5 Wieluń 1563 11.0 22.0
19 26 SP 3 Gryfice 1500 11.0 22.0
22 28 ZEGiP-PSP Makowiec 1469 11.0 20.0
23 15 SP 1 Górno 1600 11.0 19.5
24 25 SP 1 Jasło 1512 10.0 22.5
25 24 SP 1 Zielona Góra 1513 10.0 21.5
25 33 SP 9 Dębica 1390 10.0 21.5
27 17 PSP 15 Opole 1600 10.0 21.0
27 23 SP 4 Przemyśl 1516 10.0 21.0
29 30 ZPO Nieborów 1413 10.0 20.5
30 34 SP 3 Olsztyn 1250 9.0 19.5
31 31 SP 3 Słubice 1413 9.0 18.5
32 22 SP 6 Mielec 1560 8.0 18.5
33 32 SP 3 Chrzanów 1400 7.0 19.5
34 29 SP 9 Mielec 1463 7.0 18.5
35 35 SP 13 Mielec 1163 3.0 11.5
36 36 SP Malinie 1125 1.0 4.5

 

Karta startowa Kuby

Nr 3 Rank 1600
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. III
Data ur. 1997-02-08 Drużyna SP 13 Gorzów Wlkp.
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank

Drużyna

1 (B) 1 3 1.0 V Pinkas, Szymon 0 1200 SP 3 Gryfice
2 (C) 1 3 2.0 IV Rydzak, Ludwik 0 1400 PSP 15 Opole
3 (B) 1 5 3.0 III Szewczyk, Dawid 0 1600 SP 1 Górno
4 -     3.0          
5 (B) 0 4 3.0 II Kustal, Emilia 0 1600 SP 1 Bełchatów
6 -     3.0          
7 (B) 0 3 3.0 II+ Żądło, Maciej 0 1800 SP 2 Tomaszów Lubelski
8 (C) 1 5 4.0 III Jaracz, Marcin 0 1600 SP 6 Mielec
9 (B) 1 3 5.0 IV Olkowski, Łukasz 0 1400 ZS Kościelec
10 (C) 0 3 5.0 II Kowalczyk, Adam 1520 1520 KS Piątka Skierniewice
11 (B) 1 3 6.0 I Kozera, Aleksandra 0 1800 SP Michałowice
Suma rankingów przeciwników: 13920 Ranking uzyskany (Ruz) 1672
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 6.0
Ranking średni (Rar): 1552 Norma na kategorię PZSZACH:  
Uwagi do normy:

 

Turniej addytywny  - 8

11.05.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Chomski, Maciej -1800

 Koitka, Jakub - 1600

1  - 0

 

 

Turniej addytywny  - 7

27.04.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Świderski, Radek -1600

 Koitka, Jakub - 1600

0  - 1

 

Mistrzostwa Gorzowa w Szachach w roku 2007

     Termin: 13 - 22.04.2007r.

Runda Dzień Godzina
1 runda 13.04.07 17:00-20:00
2 runda 14.04.07 17:00-20:00
3 runda 15.04.07 10:00-13:00
4 runda 15.04.07 17:00-20:00
5 runda 20.04.07  17:00-20:00
6 runda 21.04.07  10:00-13:00
7 runda 21.04.07  17:00-20:00
8 runda 22.04.07  17.00-21.00

Wyniki końcowe

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 5 II Chomski, Maciej POL 0 1800 7.0 28.00 35.00 7 35.0
2 1 I Wiśniowska, Klaudia POL 1845 1845 6.0 27.50 38.50 6 26.0
3 3 II Kulaszyński, Michał POL 0 1800 6.0 25.00 35.00 6 25.0
4 8 III Świderski, Radosław POL 0 1600 5.5 26.50 35.50 5 23.5
5 12 III Samson, Stefan POL 0 1600 5.0 27.00 36.00 4 22.0
6 2 II Kilanowski, Andrzej POL 0 1800 5.0 24.50 32.50 5 18.0
7 11 III Koitka, Jakub POL 0 1600 4.5 31.00 40.00 4 23.5
8 4 II Skocz, Maciej POL 0 1800 4.5 29.00 38.50 3 22.0
9 14 IV Krzyżanowski, Jędrek POL 0 1400 4.5 19.50 25.00 4 15.0
10 7 III Skorupski, Beniamin POL 0 1600 4.0 30.50 40.50 4 24.0
11 16 IV Kaczmarek, Krzysztof POL 0 1400 4.0 28.50 36.50 4 20.0
12 10 III Zaldivar, Carlos POL 0 1600 4.0 25.00 33.00 4 17.0
13 9 III Grudziński, Andrzej POL 0 1600 4.0 25.00 32.50 4 21.0
14 13 III Zaldivar, Joanna POL 0 1400 3.0 26.00 32.50 3 16.0
15 17 IV Gromala, Radosław POL 0 1400 3.0 19.00 24.50 3 11.0
16 20   Świerczyński, Jeremi POL 0 1000 3.0 18.50 24.00 3 13.0
17 6 II Kłosek, Anita POL 0 1600 3.0 17.50 23.50 3 12.0
18 18   Gutry, Jakub POL 0 1000 2.0 19.00 25.00 2 8.0
19 15 IV Chomicz, Wojciech POL 0 1400 1.0 20.00 27.50 1 6.0
20 19   Borowczyk, Julia POL 0 1000 1.0 19.00 24.50 0 2.0

 

Karta startowa zawodnika

Nr 11 Rank 1600
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. III
Data ur.   Klub  
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank

Klub

1 (C) 0 1 0.0 I Wiśniowska, Klaudia 1845 1845  
2 (B) 1 18 1.0   Gutry, Jakub 0 1000  
3 (B) 1 2 2.0 II Kilanowski, Andrzej 0 1800  
4 (C) 1 3 3.0 II Kulaszyński, Michał 0 1800  
5 (B) 1 7 4.0 III Skorupski, Beniamin 0 1600  
6 (C) = 4 4.5 II Skocz, Maciej 0 1800  
7 (B) 0 5 4.5 II Chomski, Maciej 0 1800  
8 (C) 0 8 4.5 III Świderski, Radosław 0 1600

 

Grodzki Dom Kultury

Wyniki Kuby - Mistrzostwa Gorzowa - Grodzki Dom Kultury

Runda Białe Czarne Wynik Il.

pkt.

1 runda Wiśniowska, Klaudia - 1845 Koitka, Jakub - 1600 1 - 0 0
2 runda Koitka, Jakub - 1600 Gutry, Jakub - 1000 1 - 0 1
3 runda Koitka, Jakub - 1600 Kilanowski, Andrzej - 1800 1 - 0 2
4 runda Kulaszyński, Michał - 1800 Koitka, Jakub - 1600 0 - 1 3
5 runda Koitka, Jakub - 1600 Skorupski, Beniamin - 1600 1 - 0 4
6 runda Skocz, Maciej - 1800 Koitka, Jakub - 1600 0,5 - 0,5 4,5
7 runda Koitka, Jakub - 1600 Chomski, Maciej - 1800 0 - 1 4,5
8 runda

Świderski, Radek - 1600 

Koitka, Jakub - 1600

1 - 0 4,5

III Lubuska Wiosna Szachowa 5-10.04.2007

  Komunikat   

  Lista startowa - grupa "B"

Serwis turnieju - III Lubuska Wiosna Szachowa - Grupa "B"

Wyniki Kuby - III Lubuska Wiosna Szachowa - Gorzów Wlkp.

Runda Białe Czarne Wynik Il.

pkt.

1 runda Eliseev, Gleb (BLR)- III Koitka, Jakub - III 0 - 1 1
2 runda Koitka, Jakub - III Eliseev, Artur (BLR) - III 0 - 1 1
3 runda Delekta, Filip - III Koitka, Jakub - III 1 - 0 1
4 runda  Muzyka, Aleksandra (BLR)-IV Koitka, Jakub -III 0 - 1 2
5 runda Koitka, Jakub - III Brodziński, Zdzisław - II 0 - 1 2
6 runda Koitka, Jakub - III Świderski, Radosław - III 0 - 1 2
7 runda Gromala, Radosław - IV Koitka, Jakub - III 0 - 1 3
8 runda

Koitka, Jakub - III

Skiba, Marta - II

1 - 0 4
9 runda  Koitka, Jakub - III Drgas, Marlena - II+ 1 - 0 5
Zdjęcia z turnieju
 
 
 
 
 
 

Wyniki końcowe 

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. S.B.
1 5 II DELEKTA, Anna POL 0 1600 LZS Kuźnica Żelichowska 7.0 37.00 46.50 7 36.50
2 1 III ELISEEV, Artur BLR 1656 1656 Mińsk 6.5 37.50 49.00 6 34.25
3 11 III LOPUCH, Damian POL 0 1600 UKS SP3 EL TUR Bogatynia 6.5 35.50 44.00 6 27.75
4 9 III KAZMIEROWSKI, Maciej POL 0 1600 Zgorzelec 5.5 36.00 46.00 4 24.50
5 12 III SAMSON, Stefan POL 0 1600 GZSN "Start" Gorzów Wlkp. 5.5 31.50 40.50 4 23.75
6 2 II BRODZINSKI, Zdzislaw POL 0 1800 GZSN "Start" Gorzów Wlkp. 5.0 39.00 50.50 4 26.75
7 14 III STARCZEWSKI, Patryk POL 0 1600 UKS SP3 EL TUR Bogatynia 5.0 38.50 48.00 4 24.25
8 13 III SKORUPSKI, Beniamin POL 0 1600 GZSN "Start" Gorzów Wlkp. 5.0 35.50 44.00 5 21.00
9 15 III SWIDERSKI, Radoslaw POL 0 1600 KSz STILON Gorzów Wlkp. 5.0 34.50 44.00 4 22.50
10 7 III DELEKTA, Filip POL 0 1600 LZS Kuźnica Żelichowska 5.0 30.50 40.00 5 19.50
11 10 III KOITKA, Jakub POL 0 1600 KSz STILON Gorzów Wlkp. 5.0 29.50 38.50 5 17.00
12 3 II KULWINSKI, Marian POL 0 1800 GZSN "Start" Gorzów Wlkp. 4.5 33.50 43.00 3 17.25
13 19 IV MUZYKA, Aleksandra BLR 0 1250 Mińsk 4.5 30.00 37.00 3 14.25
14 20 III ELISEEV, Gleb BLR 0 1600 Mińsk 4.0 29.00 37.00 3 12.00
15 6 II SKIBA, Marta POL 0 1600 UKS SP3 EL TUR Bogatynia 3.5 27.00 34.00 3 8.25
16 18 IV OSTROWSKI, Michal POL 0 1400 UKS MDK *Gambit* Łańcut 3.0 27.50 36.00 3 9.00
17 17 V LOPUCH, Mariusz POL 0 1200 UKS SP3 EL TUR Bogatynia 3.0 25.00 31.50 3 8.00
18 16 IV GROMALA, Radoslaw POL 0 1400 KSz STILON Gorzów Wlkp. 2.5 26.50 33.00 2 5.75
19 4 II+ DRGAS, Marlena POL 0 1600 Start Wrocław 2.5 26.00 33.00 2 7.25
20 8 III GRUDZINSKI, Andrzej POL 0 1600 GZSN "Start" Gorzów Wlkp. 1.5 25.50 34.50 1 5.00

Karta startowa zawodnika

Nr 10 Rank 1600
Nazwisko Imię KOITKA, Jakub Tyt. III
Data ur. 1997-02-08 Klub KSz STILON Gorzów Wlkp.
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank

Klub

1 (C) 1 20 1.0 III ELISEEV, Gleb 0 1600 Mińsk
2 (B) 0 1 1.0 III ELISEEV, Artur 1656 1656 Mińsk
3 (C) 0 7 1.0 III DELEKTA, Filip 0 1600 LZS Kuźnica Żelichowska
4 (C) 1 19 2.0 IV MUZYKA, Aleksandra 0 1250 Mińsk
5 (B) 0 2 2.0 II BRODZINSKI, Zdzislaw 0 1800 GZSN "Start" Gorzów Wlkp.
6 (B) 0 15 2.0 III SWIDERSKI, Radoslaw 0 1600 KSz STILON Gorzów Wlkp.
7 (C) 1 16 3.0 IV GROMALA, Radoslaw 0 1400 KSz STILON Gorzów Wlkp.
8 (B) 1 6 4.0 II SKIBA, Marta 0 1600 UKS SP3 EL TUR Bogatynia
9 (B) 1 4 5.0 II+ DRGAS, Marlena 0 1600 Start Wrocław
Suma rankingów przeciwników: 14106 Ranking uzyskany (Ruz) 1611
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 5.0
Ranking średni (Rar): 1571 Norma na kategorię PZSZACH:  
Uwagi do normy

IX klubowy P`5

Klub szachowy "Na Chrobrego" 2007-04-31

Wyniki końcowe - runda 11

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Pkt. S.B. vs+
1 3 k Brok, Jerzy POL 2228 2228 9.5 46.75 10;11;1;2;12;4;6;7;9;
2 4 II Bajek, Marek POL 0 1800 9.0 40.25 9;10;11;1;2;12;6;8;
3 7 I Siwiec, Arkadiusz POL 2025 2025 8.5 39.50 6;12;8;9;11;1;2;5;
4 8 I Gigoła, Jacek POL 0 2000 7.5 29.25 5;6;12;9;10;1;2;
5 11 II Wiśniowska, Klaudia POL 0 1600 7.0 26.00 2;6;8;9;10;12;1;
6 5 I Matwiej, Józef POL 0 2000 6.0 31.25 9;10;11;1;3;
7 12 III Skorupski, Beniamin POL 0 1600 4.5 14.00 1;2;9;10;
8 10 III Świderski, Radosław POL 0 1600 4.0 17.50 6;7;1;2;
9 6 III Koitka, Jakub POL 0 1600 3.0 11.50 9;5;12;
10 2 II Kugler, Paweł POL 0 1800 3.0 10.00 5;6;9;
11 1 II Byliński, Grzegorz POL 0 1800 3.0 7.00 2;6;9;
12 9 III Budny, Zdzisław POL 0 1600 1.0 4.00 10;

Turniej addytywny  - 6

30.03.2007r.

Białe Czarne Wynik
Koitka, Jakub - 1600 Świderski, Radek - 1600

0,5  - 0,5

SP13

 

 

 

 

Kuba złotym medalistą Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szachach.

W dniu 28 marca 2007r. Kuba uczestniczył  w Finałach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szachach w Sulechowie. Na starcie imprezy stanęło 10 najlepszych zespołów ze Szkół Podstawowych z całego województwa lubuskiego. Bezapelacyjnym zwycięzcą imprezy okazała się Szkoła Podstawowa nr 13 z Gorzowa Wlkp., która na 36 pkt. zdobyła 35. Kuba wygrał wszystkie swoje pojedynki. Drużyna Kuby awansowała do Finałów Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych, które odbędą się  13-16 maja 2007r. w Chotowej (woj. podkarpackie). Wielkie gratulacje !!!

 

SP13

 

 

 

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 13

W dniu 23 marca 2007r. odbyły się mistrzostwa Szkoły Podstawowej  nr 13.    W zawodach brało udział 42 zawodników. Kuba zajął 3 miejsce. Gratulacje!

Wyniki

 

 

Turniej addytywny  - 5

23.03.2007r.

Białe Czarne Wynik
Snacka, Kinga 1300 Koitka, Jakub - 1600

0  - 1

 

Turniej Grand Activ w GDK

W dniu 17 marca Kuba uczestniczył w turnieju szachowym         w Grodzkim Domu Kultury. Rozegrał tam 7 partii z czego 4 zakończyły się jego zwycięstwami a w 3 musiał uznać wyższość przeciwnika.   Ostatecznie Kuba zajął 4 miejsce.

Wyniki rozegranych partii

Białe Czarne

Wynik

Koitka, Jakub - 1600 III Siwiec, Arkadiusz - 2028 I  0 - 1
Chomski, Maciej - 1800 II Koitka, Jakub - 1600 III 1 - 0
Koitka, Jakub - 1600 III Wiśniowska, Klaudia - 1800 I 1 - 0
Kaczmarek, Krzysztof  - 1400 IV Koitka, Jakub - 1600 III 0 - 1
Koitka, Jakub - 1600 III Kulaszyński, Michał _ 1800 II 1 - 0
Rosiak, Agata - 1726 I Koitka, Jakub - 1600 III  1 - 0
Świderski, Radosław - 1600 III Koitka, Jakub - 1600 III 0 - 1

Turniej addytywny  - 4

16.03.2007r.

Białe Czarne Wynik
Mazurkiewicz, Michał  2205 Koitka, Jakub - 1600

1 - 0

 

 Gify ze strzałkami

 

 
 

Copyright©2005:J.K All rights reserwed.