Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


Kuba

Turnieje
Turnieje w klubie
Zdjęcia
Dyplomy
Kadra Woj. Mł. 2007
MP Koszalin 2007
DMP SP  -  Chotowa
Puchar Polski 2007
Sezon 2006/2007
Sezon 2005/2006

  Agencja 64
Klub Szachowy


Historia szachów
Szachowi Mistrzowie 
Nauka gry w szachy
Przepisy gry
Kodeks szachowy
Bierki szachowe
Słownik szachowy
Debiuty szachowe
Pułapki
Końcówki
Zadania 1,2,3,4,5,6,7
Baza partii
Dekalog szachisty
Kategorie szachowe
System szwajcarski
Cytaty i powiedzenia
Rankingi
Szachy on line
Programy szachowe
Strony szachowe
Inne strony WWW
Turnieje szachowe
Szachiści
Anegdoty
Literatura szachowa
Humor szachowy

PZSzach
LZSzach
CRCPZSzach
FIDE
ECU
WZS

Kalendarz Turniejów Szachowych


Jak oceniasz moją stronę?


Bardzo dobra

Dobra

Słaba



Księga Gości

Polskie strony szachowe

  statystyki www stat.pl

Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)

Kalendarz

W szachy gramy na kurniku



Ustaw tą stronę jako startową


Wyślij ten adres znajomemu


Google


CAISSA POL TOUR  2007




Zagraj w szachy

FLASH CHESS
Zagraj

Polski Związek Szachowy


Chessbase on-line


Toplista Stron Szachowych :: Szachy


EKSTRALIGA 2007

Klub Szachowy ŚDK Świebodzin


SEZON 2007/2008 

II Liga Juniorów  Sielpia, 04-13.07.2008r.

Strona turnieju
Serwis turnieju
Lista startowa drużyn
Transmisja on-line
Partie

Wyniki końcowe - runda 11


M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ MBch. Sz.1
1 3 MUKS Stoczek 45 Białystok 1874 19.0 43.5 4;8;22;5;2;11;12;1;19; 314.50 8.0
2 2 PTSz Płock 1887 16.0 36.0 17;28;10;1;19;4;8; 317.50 8.0
3 1 UMKS Jaćwież Suwałki 1906 15.0 41.0 16;12;6;9;11;4; 307.50 6.5
4 6 KS Polonia II Wrocław 1823 15.0 37.0 21;15;19;16;2;3;10; 310.00 8.0
5 18 KTSW Kalisz 1762 14.0 34.5 23;28;25;5;22; 310.00 1.0
6 11 MKSz II Rybnik 1787 14.0 33.5 26;28;6;19;9; 316.50 6.0
7 12 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1787 14.0 33.0 27;29;17;14;5;6; 323.00 5.5
8 5 PUKS Rodło Opole 1832 13.0 37.5 20;13;15;7;4; 299.50 9.5
9 14 KSz HetMaN Szopienice Katowice 1779 12.0 38.0 23;27;13;16; 280.50 5.0
10 17 KS Wesoła Warszawa 1767 12.0 35.5 30;29;27;7;28; 294.50 6.0
11 19 LKS Stomil SP1 Bełchatów 1762 12.0 34.5 4;10;12;18;25; 316.50 3.5
12 10 MKS MOS Wieliczka 1791 12.0 34.5 25;17;18;7;16; 314.00 7.0
13 8 UKS Hetman Michałowice 1802 12.0 34.5 29;13;7;24;9; 300.00 3.0
14 9 UKS MDK Hetman Bydgoszcz 1792 12.0 33.5 24;16;22;15;13; 298.00 5.5
15 4 UKS 13 KSz Stilon II Gorzów Wielkopolski 1851 11.0 34.0 26;21;13;22;10; 307.50 7.5
16 25 KMKSzach Victoria Kielce 1698 11.0 33.0 30;20;8;21;27; 288.00 2.5
17 15 UMKS Żak Kielce 1778 11.0 32.5 30;7;8;29; 305.00 2.5
18 16 LKS Brzozovia MOSiR Brzozów 1769 11.0 31.5 25;27;24;17;15; 310.50 6.5
19 7 KS Carbo Gliwice 1813 10.0 36.0 24;20;28;23;30; 286.50 6.5
20 28 KSz Silesia Racibórz 1654 10.0 32.5 13;9;29;20; 301.50 7.5
21 22 ŁKS Szach-Centrum Cosinus Łódź 1732 10.0 30.0 7;24;26; 312.00 4.5
22 24 LZS Pat Ligota Dolna 1712 10.0 29.0 23;30;14;26; 277.00 5.0
23 13 UKS MDK Radom 1781 9.0 32.0 26;25;20;21; 295.00 8.5
24 29 UKS Szach Wolsztyn 1650 9.0 30.0 14;26;30;23; 278.50 9.0
25 21 MKS Wicher Zbąszyń 1742 9.0 29.5 29;23; 281.50 0.0
26 20 KKSz 1893 Kraków 1755 8.0 30.5 26;30; 273.00 6.5
27 27 PUKS Makowiec Skaryszew 1661 8.0 28.5 30;26; 275.00 2.5
28 23 UKS SP 8 II Chrzanów 1721 5.0 27.5 26; 277.50 4.0
29 30 GKS Hetman Pilzno 1700 5.0 25.0 26;23; 276.00 4.0
30 26 KKSz Urania Krosno 1663 1.0 22.0 270.50 5.5




CAISSA POL TOUR 2008

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY „SUDETY 2008”
SZKLARSKA PORĘBA, 21 – 27.06.2008

Serwis turniejowy - Grupa A

XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Pamięci Emanuela Laskera

Barlinek, 30.05-08.06.2008

WYNIKI KUBY 
  Białe Czarne Wynik
1 Kugler, Paweł 1819 II Koitka, Jakub   1800 II 0 - 1
2 Koitka, Jakub 1800 II Świderski, Radosław   1875 II 1 - 0
3 Kulaszyński, Michał 1808 II Koitka, Jakub   1800 II  1 - 0 
4 Koitka, Jakub   1800 II Poniewierski, Piotr  2049 I 0 - 1
5 Kolomytchenko, Igor 2025 I  Koitka, Jakub   1800 II 1 - 0
6 Koitka, Jakub   1800 II Nun, Joanna 1560 II 1 - 0
7 Mencfel, Artur 1800 II Koitka, Jakub   1800 II 1 - 0
8 Koitka, Jakub   1800 II  Sowa, Martyna 1664 I 1 - 0 
9 Koitka, Jakub   1800 II  Górecki, Adam 1800 II 1 - 0 



Wyniki rund

1 runda

2 runda

3 runda

4 runda

5 runda

6 runda

7 runda

8 runda 

9 runda

 


 

Turniej Szachowy B

Wyniki końcowe

Stan po rundzie 9

M. Tyt. Nazwisko, imię Fed. elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 I Plichta, Kamil (3) POL 2030 2030 7.5 37.00 47.50 7 39.5
2 I Gigoła, Jacek (19) POL 0 2000 7.0 37.50 48.50 6 36.0
3 k Czernicki, Bogdan (2) POL 2032 2032 6.0 37.00 48.00 4 30.5
4 I Majkowski, Andrzej (5) POL 2002 2002 6.0 36.00 47.00 5 31.5
5 II Kulaszyński, Michał (12) POL 1808 1808 5.5 39.50 52.00 4 33.0
6 I Kolomytchenko, Igor (4) RUS 2025 2025 5.5 35.50 47.00 5 27.5
7 I Dobrowolski, Marcin (6) POL 1949 1949 5.5 31.50 39.00 4 23.5
8 II Auwens, Michel (20) NED 0 1800 5.5 30.50 41.00 5 22.5
9 I Rosiak, Agata (10) POL 1854 1854 5.0 36.00 46.50 4 28.5
10 II Statucki, Maciej (18) POL 1545 1545 5.0 36.00 44.00 4 29.5
11 II Mencfel, Artur (25) POL 0 1800 5.0 33.50 43.00 4 23.5
12 II Kugler, Paweł (11) POL 1819 1819 5.0 33.00 43.00 5 24.0
13 II Koitka, Jakub (24) POL 0 1800 5.0 31.50 40.50 5 24.0
14 I Poniewierski, Piotr (1) POL 2049 2049 4.5 38.00 49.00 3 26.0
15 II Chomski, Maciej (13) POL 1736 1736 4.5 34.00 43.50 3 25.5
16 II Nun, Joanna (17) POL 1560 1560 4.0 30.00 36.50 3 18.5
17 I Zezulkin, Alina (16) POL 1635 1635 4.0 26.50 34.25 3 16.0
18 II Górecki, Adam (22) POL 0 1800 4.0 26.00 32.50 3 19.5
19 II Nun, Grzegorz (14) POL 1736 1736 4.0 25.50 31.00 3 20.0
20 II Świderski, Radosław (7) POL 1875 1875 3.5 32.50 41.00 3 18.5
21 I Sowa, Martyna (15) POL 1644 1644 3.5 27.50 35.50 2 15.0
22 II Gromala, Radosław (23) POL 0 1800 3.5 21.75 27.25 3 11.0
23 I Przybyłowicz, Kazimierz (8) POL 1872 1872 3.0 29.00 37.50 3 19.0
24 II Delekta, Filip (21) POL 0 1800 3.0 24.50 30.50 3 13.0
25 II Samson, Stefan (26) POL 0 1800 2.0 25.00 30.00 1 9.5
26 I Niezgoda, Bolesław (9) POL 1866 1866 0.0 25.00 32.25 0 0.0

Turniej Szachowy B

Jakub  Koitka (24)

Koitka, Jakub

Miejsce: 13
(runda 9/9)
zobacz tabelkę

Punkty: 5.0 / 9

Kategoria, ranking
II 1800N
Klub
POL POL - KSz Stilon Gorzów
Wyniki rankingowe
Ranking uzyskany: 1858
Performance: 1774

 

 




Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych

Chotowa 12-15.05.2008r.

Serwis turnieju

Lista startowa drużyn

Wyniki końcowe 

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1  
1 4 SP nr 173 Warszawa 1759 19.0 34.0 21;11;9;6;7;2;1;8;15; 9.0  
2 6 SP 8 Chrzanów 1734 19.0 33.0 23;13;17;10;1;9;12;2;7; 6.5  
3 5 SP 1 Bełchatów 1741 19.0 31.0 22;14;16;10;4;2;12;15; 8.0  
4 12 SP Skierniewice 1657 15.0 27.5 29;25;7;9;15;1;2; 2.0  
5 9 SP 3 Bogatynia 1683 15.0 26.5 26;2;8;10;3;19;16; 4.0  
6 10 SP z ZKPiG w Kolbudach 1673 13.0 25.0 27;1;3;24;14;23; 10.0  
7 8 SP 17 Wrocław 1688 13.0 24.0 25;17;16;13;18; 9.5  
8 3 SP 13 Gorzów Wlkp. 1769 13.0 22.5 20;12;16;18;7;11; 5.5  
9 14 Sp 15 Opole 1650 12.0 24.5 31;27;25;18;28; 7.0  
10 15 SP 2 Rybnik 1649 12.0 24.0 32;16;11;18;3; 5.5  
11 2 SP 7 Suwałki 1772 12.0 20.0 19;15;17;3;13;14; 9.5  
12 11 PSP Pilzno 1663 12.0 19.5 28;22;26;21;24; 5.5  
13 17 SP nr 1 Brzozów 1591 11.0 25.5 34;35;31;27;26; 10.0  
14 16 SP 10 Suwałki 1606 11.0 25.5 33;7;23;10;27; 4.5  
15 18 PSP 14 Opole 1589 11.0 24.5 27;21;13;25;20; 5.0  
16 19 SP 2 Rabka Zdrój 1549 11.0 24.0 32;29;25; 2.0  
17 1 SP 2 Tomaszów Lubelski 1800 11.0 23.0 18;20;11;28; 6.0  
18 22 SP Imielin 1508 11.0 22.0 34;29;32; 10.0  
19 23 SP Nowa Sarzyna 1500 11.0 22.0 33;34;32;13; 4.0  
20 7 SP Zbąszyn 1700 11.0 19.5 24;14;26;8;17; 1.5  
21 27 SP Nieborów 1363 11.0 19.5 30;22;20;21;13; 1.0  
22 30 SP 1 Żagań 1263 10.0 22.0 34;32;33;29; 6.0  
23 24 SP 20 Opole 1500 10.0 22.0 33;17;35;31; 3.0  
24 28 SP 3 Olsztyn 1356 10.0 20.0 23;31;19;30; 5.0  
25 25 SP 3 Kołobrzeg 1432 10.0 19.5 32;28;30;33; 7.5  
26 31 SP 3 Słubice 1225 10.0 19.5 35;33;29;34; 3.5  
27 26 SP 9 Dębica 1366 9.0 22.0 31;35; 7.5  
28 13 Dw P-A PSP Poznań 1650 9.0 22.0 30;24;21;28; 4.5  
29 21 SP Michałowice 1508 9.0 21.5 35;30;24; 8.0  
30 20 SP Makowiec 1535 9.0 20.5 29;34; 2.5  
31 32 SP 13 Mielec 1213 9.0 19.5 29;33;35;34; 3.5  
32 29 SP 11 Mielec 1350 7.0 14.5 34;35;33; 2.0  
33 35 SP Czarna 1179 4.0 13.0 33; 7.0  
34 34 SP Wiązowna 1000 4.0 10.5 35; 1.0  
35 33 SP Posadowa Mogilska 1000 2.0 6.5   0.0

 

Karta startowa drużyny

Nr 3 Rank. 1769
Drużyna SP 13 Gorzów Wlkp. Klub SP 13 Gorzów Wlkp.
Fed. POL    

Rnd.

Kl.

W

PKT

Nr

Przeciwnik

Rank.

Klub

1 (B) 3.5 2.0 20 SP Makowiec 1535 SP Makowiec
2 (C) 2.5 4.0 12 SP Skierniewice 1657 SP Skierniewice
3 (B) 0.0 4.0 10 SP z ZKPiG w Kolbudach 1673 SP z ZKPiG w Kolbudach
4 (C) 2.5 6.0 16 SP 10 Suwałki 1606 SP 10 Suwałki
5 (B) 1.5 6.0 2 SP 7 Suwałki 1772 SP 7 Suwałki
6 (C) 2.5 8.0 18 PSP 14 Opole 1589 PSP 14 Opole
7 (B) 1.0 8.0 9 SP 3 Bogatynia 1683 SP 3 Bogatynia
8 (C) 2.5 10.0 7 SP Zbąszyn 1700 SP Zbąszyn
9 (B) 1.0 10.0 15 SP 2 Rybnik 1649 SP 2 Rybnik
10 (C) 3.5 12.0 11 PSP Pilzno 1663 PSP Pilzno
11 (C) 2.0 13.0 5 SP 1 Bełchatów 1741 SP 1 Bełchatów

 

Karta startowa Kuby

Nr 2 Rank. 1800
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. II
Data ur. 1997-02-08 Drużyna SP 13 Gorzów Wlkp
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Drużyna

1 (C) 1 2 1.0 II Barszcz, Michal 1741 1741 SP Makowiec
2 (B) = 2 1.5 II+ Budzinski, Jan 1831 1831 SP Skierniewice
3 (C) 0 2 1.5 II+ Grota, Mateusz 1767 1767 SP z ZKPiG w Kolbudach
4 (B) 1 2 2.5 I Murawko, Katarzyna 1622 1622 SP 10 Suwałki
5 (C) = 2 3.0 II Buraczewski, Rafal 0 1800 SP 7 Suwałki
6 (B) = 2 3.5 II Klimek, Piotr 0 1800 PSP 14 Opole
7 (C) 0 3 3.5 I Starczewska, Dominika 1733 1733 SP 3 Bogatynia
8 (B) 0 2 3.5 II Opic, Mikołaj 0 1800 SP Zbąszyn
9 (C) 0 2 3.5 III Kołodziej, Piotr 0 1600 SP 2 Rybnik
10 (B) 1 2 4.5 II Stawarz, Łukasz 0 1800 PSP Pilzno
11 (B) 1 3 5.5 II+ Osiński, Kamil 0 1800 SP 1 Bełchatów
Suma rankingów przeciwników: 19294 Ranking uzyskany (Ruz) 1758
Liczba partii (N): 11 Suma punktow (Pkt): 5.5
Ranking średni (Rar): 1758 Norma na kategorię PZSZACH:  
Uwagi do normy:  

 

VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 9

09.05.2008r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Filipowicz, Franciszek 1600

 1 - 0

VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 8

25.04.2008r. 

Białe Czarne Wynik

Chojnacki, Henryk - 1800

Koitka, Jakub -1800

 1 - 0

VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 7

04.04.2008r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Kopcio, Mieczysław - 1800

 1 - 0


Kuba złotym medalistą Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szachach Szkół Podstawowych

     31 marca 2008r. w Gorzowie Wlkp. (Grodzki Dom Kultury) odbył się finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szachach Szkół Podstawowych. W turnieju startowało 7 drużyn. Kuba wygrał wszystkie swoje pojedynki. Drużyna również wygrała wszystkie mecze tracąc zaledwie jeden punkt. Za parę tygodni Kuba wraz z drużyną będzie reprezentował Gorzów oraz swoją szkołę w finałach Mistrzostw Polski, które odbędą się w Chotowej. Życzymy powodzenia.

Tabela rozgrywek          FOTO

XIX Szachowe Spotkania Euroregionu  Guben - Deulowitz 2008 
      W dniach 27-30.03.2008r. Kuba uczestniczył w niemieckim mieście Deulowitz w XIX Internationaler Schach Treff oraz w XIX Internationaler schach Treff / Blitz. Turniej główny odbył się na dystansie 5 rund. Grano systemem szwajcarskim tempem gry 24 ruchy / 1 godz. + 30 min. Natomiast w Turnieju  błyskawicznym, każdy zawodnik rozegrał 11partii.   W turnieju Open zajął 23 miejsce a w Blitzu bardzo dobre 4 miejsce a w kategorii do 26 lat zajął 1 miejsce.


Blitz                              FOTO 

IV Lubuska Wiosna Szachowa - Gorzów Wlkp.   19 - 25.03.2008r.
Serwis turniejowy
Turniej A
Turniej B
WYNIKI KUBY
Białe Czarne Wynik
1 CELUCH, Bartosz 1400 Koitka, Jakub 1800 0,5 - 0,5
2 Koitka, Jakub 1800 SKIBA, Marta II 1683 0,5 - 0,5
3 ONYSZKO, Michał 1600 Koitka, Jakub 1800 1 - 0
4 Koitka, Jakub 1800 RABIEJ, Filip 1400 1 - 0
5 DURA, Damian  1600 Koitka, Jakub 1800 1 - 0
6  Koitka, Jakub 1800 ŚWIDERSKI, Radosław  1800 1 - 0
7 BELKNER, Jan  1600 Koitka, Jakub 1800 0 - 1
8  Koitka, Jakub 1800 ANDRUSZANIEC, Stanisław 1600 1 - 0
9 GRZESKOW, Adrian Koitka, Jakub 1800 0,5 - 0,5


VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 6

14.03.2008r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Kreja, Adam

 1 - 0



VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 5

07.03.2008r. 


Białe Czarne Wynik

Czerwoński, Aleksander

Koitka, Jakub -1800

 1 - 0



VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 4

29.02.2008r. 


Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Guhl, Alan

 1 - 0



VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 3

22.02.2008r. 


Białe Czarne Wynik

Brok, Jerzy

Koitka, Jakub -1800

 1 - 0



VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 2

15.02.2008r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Samson, Stefan - 1600

 0,5 - 0,5


VI Zimowy Turniej Szachowy "Młode Talenty" i obóz szkoleniowy - Głębokie k. Międzyrzecza
Serwis grupy A
FOTO

Wyniki końcowe: grupa A



VI Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. - 2008

Turniej addytywny  - 1

18.01.2008r. 


Białe Czarne Wynik

Łubieński, Tadeusz - 2166

Koitka, Jakub -1800

 1 - 0


Noworoczny Turniej w Guben 02-06.01.2008r. 

11. Neujahrs-Open  in Guben
Tabela

Partie

WYNIKI KUBY


Białe Czarne Wynik
1 Koitka, Jakub 1800 Ivanov, Mikhail  GM 2467  0 - 1
2 Grześków, Oliwia 1400 Koitka, Jakub 1800 0 - 1
3 Koitka, Jakub 1800 Kleinert, Jurgen  2056  0 - 1
4 Kowalski , Henryk 1500 Koitka, Jakub 1800 1 - 0
5 Stanicki, Kamil  1653 Koitka, Jakub 1800 1 - 0
6 Koitka, Jakub 1800 Seidel, Arnold  1304  1 - 0
7 Głowiński, Daniel 1595 Koitka, Jakub 1800 1 - 0
8 Koitka, Jakub 1800 Skrzypczak, Edyta 1400 1 - 0
9 Nun, Joanna 1552 Koitka, Jakub 1800 + - -

* Kuba z powodu choroby nie rozegrał ostatniej partii

Partia Kuby na turnieju w Guben 

Koitka, Jakub (1800) - Ivanov, Michail (2483)

         Wyniki:


V Szachowy Turniej Addytywny o nagrodę 750-lecia Miasta Gorzowa Wlkp.

Turniej addytywny  - 22

28.12.2007r. 


Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Andruszaniec, Stanisław - 1600

 1 - 0





Turniej addytywny  - 21

14.12.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Andruszaniec, Stanisław - 1600

 1 - 0

Turniej addytywny  - 20

07.12.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Andruszaniec, Stanisław - 1600

Koitka, Jakub -1800

 0,5 - 0,5




Kuba złotym medalistą Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży         na rok szk. 2007/2008


      W turnieju uczestniczyło 7drużyn.  Reprezentacja szkoły podstawowej nr 13 (w składzie: Anita Kłosek, Radek Gromala, Radek Świderski oraz Kuba) rozegrała 6 spotkań, które zakończyły się samymi zwycięstwami. Kuba grając na 2 szachownicy wygrał swoje wszystkie pojedynki. Drużyna za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała pamiatkowy dyplom oraz złote medale. Gratulacje !!!




IX Jesienny Turniej Szachowy

Serwis turnieju           FOTO

Wyniki końcowe - runda 7

M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. Elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2 II Chomski, Maciej POL 1716 1800 7.0 20.50 29.00 7 28.0
2 1 II Kulaszynski, Michal POL 1768 1800 5.5 20.50 30.50 5 21.0
3 3 II Koitka, Jakub POL 0 1800 5.0 20.00 29.50 4 19.5
4 5 III Gromala, Radoslaw POL 0 1600 4.5 20.50 29.00 4 18.5
5 4 II Swiderski, Radoslaw POL 0 1800 4.0 19.00 27.50 4 18.0
6 9 V Piechaczek, Dominik POL 0 1200 4.0 18.50 27.00 4 18.0
7 15   Tonn, Kacper POL 0 1000 3.5 13.00 19.50 2 9.0
8 8 V Gutry, Jakub POL 0 1200 3.0 18.50 27.50 3 12.0
9 6 IV Swierczynski, Jeremi POL 0 1400 3.0 17.50 26.00 3 12.0
10 12   Lampart, Michal POL 0 1000 3.0 17.00 24.00 3 11.0
11 7 IV Rymar, Maciej POL 0 1400 3.0 17.00 23.50 3 13.0
12 10   Wojciechowicz, Kajetan POL 0 1000 2.5 15.00 20.50 1 8.0
13 13   Witkowski, Piotr POL 0 1000 2.0 16.50 22.00 1 6.0
14 11   Stawiarski, Wojciech POL 0 1000 2.0 10.25 15.75 2 11.0
15 14   Molka, Patrycja POL 0 1000 1.0 8.00 14.00 0 5.0

 

Karta startowa Kuby

Nr 3 Rank 1800
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. II
Data ur.   Klub STILON Gorzow Wlkp.
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank

Klub

1 (C) 1 15 1.0   Tonn, Kacper 0 1000 SP-13 Gorzow Wlkp.
2 (B) = 1 1.5 II Kulaszynski, Michal 1768 1800 STILON Gorzow Wlkp.
3 (C) = 5 2.0 III Gromala, Radoslaw 0 1600 STILON Gorzow Wlkp.
4 (B) 1 7 3.0 IV Rymar, Maciej 0 1400 SP-13 Gorzow Wlkp.
5 (B) 0 2 3.0 II Chomski, Maciej 1716 1800 STILON Gorzow Wlkp.
6 (C) 1 12 4.0   Lampart, Michal 0 1000 SP-13 Gorzow Wlkp.
7 (C) 1 9 5.0 V Piechaczek, Dominik 0 1200 SP-13 Gorzow Wlkp.
Suma rankingów przeciwników: 9684 Ranking uzyskany (Ruz) 1586
Ilość partii (N): 7 Suma punktow (Pkt): 5.0
Ranking średni (Rar): 1436 Norma na kategorię PZSZACH:  
Uwagi do normy:

 

"Poranek Szachowy"  27.10.2007r.

Turniej addytywny  - 19

26.10.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

Andruszaniec, Stanisław - 1600

 1 - 0

Na zajęciach szachowych

Makroregion Juniorów, Karpacz, 13-20.10.2007

Komunikat

Listy startowe  - C9, D9, C11, D11, C13, D13, C15, D15, C17, D17

Grupa C11

 

WYNIKI KUBY - MAKROREGION - KARPACZ

  Białe Czarne Wynik
1 Koitka, Jakub  1800  II Kubicki, Michał  1400  IV 1 - 0
2 Woźniak, Bartosz  1759  II+ Koitka, Jakub  1800  II 1 - 0
3 Koitka, Jakub  1800  II Wieczorek, Bruno  1465  II  0 - 1
4 Jóźków, Szymon  1400 IV Koitka, Jakub  1800  II  0 - 1
5 Khamidov, Komil  1835 II Koitka, Jakub  1800  II  1 - 0
6 Koitka, Jakub  1800  II Bernaszuk, Krzysztof  1800  II  1 - 0
7 Koitka, Jakub  1800  II Oszczanowski, Witold  1408  II  1 - 0
8 Terochin, Piotr  1800  II Koitka, Jakub  1800  II  0 - 1
9 Koitka, Jakub  1800  II  Chmielewski, Jakub  1800  II  0 - 1

Wyniki końcowe - runda 9

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog. Ruz Chg(Ru)
1 II Chmielewski, Jakub 1800 7.5 33.00 41.00 6 37.5 1946

(1686)

2 II Khamidov, Komil 1835 7.0 35.50 46.50 6 32.0 1887

-0.88

3 II+ Woźniak, Bartosz 1759 7.0 35.00 46.50 5 35.5 1941

0.21

4 II Oszczanowski, Witold 1408 5.5 29.50 37.00 5 25.0 1687

1.36

5 II Koitka, Jakub 1800 5.0 33.00 41.00 5 24.0 1687

(1424)

6 II Nun, Grzegorz 1800 5.0 31.00 39.00 5 25.0 1720

(0)

7 II Wieczorek, Bruno 1465 4.5 30.00 38.00 4 21.0 1631

-0.69

8 III Gromala, Radosław 1600 4.5 30.00 37.50 3 21.5 1641

(1667)

9 II Terochin, Piotr 1800 4.0 38.00 49.50 3 27.5 1687

(1617)

10 II Bernaszuk, Krzysztof 1800 4.0 29.00 37.00 3 19.5 1636

(0)

11 II Świderski, Radosław 1800 4.0 26.50 34.00 4 16.0 1603

(0)

12 III Kolesiński, Mateusz 1600 3.5 34.50 42.50 3 20.5 1571

(1444)

13 IV Jóźków, Szymon 1400 1.0 32.50 40.50 1 7.0 1348

(0)

14 IV Kubicki, Michał 1400 0.5 30.50 37.00 0 3.0 1288

(0)

 

Karta starowa Kuby

Nr 7 Rank. 1800
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. II
Data ur. 1997-02-08 Klub KSz Stilon Gorzów
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

1 (B) 1 14 1.0 IV Kubicki, Michał 0 1400 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
2 (C) 0 2 1.0 II+ Woźniak, Bartosz 1759 1759 KS Polonia Wrocław
3 (B) 0 3 1.0 II Wieczorek, Bruno 1465 1465 KS Polonia Wrocław
4 (C) 1 13 2.0 IV Jóźków, Szymon 0 1400 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
5 (C) 0 1 2.0 II Khamidov, Komil 1835 1835 KS Polonia Wrocław
6 (B) 1 5 3.0 II Bernaszuk, Krzysztof 0 1800 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
7 (B) 1 4 4.0 II Oszczanowski, Witold 1408 1408 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
8 (C) 1 10 5.0 II Terochin, Piotr 0 1800 ASSz Miedź Legnica
9 (B) 0 6 5.0 II Chmielewski, Jakub 0 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Suma rankingów przeciwników: 14667 Ranking uzyskany (Ruz) 1687
Liczba partii (N): 9 Suma punktow (Pkt): 5.0
Ranking średni (Rar): 1647 Norma na kategorię PZSZACH:  

 

Program zawodów

14.10 godz. 9.00 Otwarcie Mistrzostw, godz. 9.15 I runda            15.10 II runda
16.10 III i IV runda
17.10 V runda
18.10 VI i VII runda
19.10 VIII runda
20.10 IX runda
godz.14.30 Uroczyste zakończenie Mistrzostw

Turniej addytywny  - 18

12.10.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Świderski, Radek -1800

  Koitka, Jakub -1800

 1 - 0

Turniej addytywny  - 17

05.10.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Koitka, Jakub -1800

 Świderski, Radek - 1800

 1 - 0

   II Jesienny Turniej Szachowy, Guben (Niemcy) GER 

28.09 - 03.10.2007r.

 

 

Wyniki 1                 Wyniki 2

 

WYNIKI KUBY NA TURNIEJU

  Białe Czarne Wynik
1 Koitka, Jakub  Polska Czarnik, Josef  Niemcy 0 - 1
2 Loboda, Fabian  Niemcy Koitka, Jakub  Polska 0 - 1
3 Koitka, Jakub  Polska Drożdżyński, Daniel  Polska 0 - 1
4 Loboda, Florian   Niemcy Koitka, Jakub  Polska   0 - 1
5 Koitka, Jakub  Polska Kaiser, Wolfgang  Niemcy 0,5 - 0,5
6 Knaak, Hans  Niemcy Koitka, Jakub  Polska 1 - 0
7 Koitka, Jakub  Polska Delekta, Anna  Polska 1 - 0
8 Pawłowski, Łukasz  Polska Koitka, Jakub  Polska 0 - 1
9 Koitka, Jakub  Polska Franzke, Alexander  Niemcy 1 - 0

WYNIKI TURNIEJU

Miejsce Nazwisko, imię Klub Kraj Punkty
1 Czerwoński, Aleksander Stilon Gorzów Polska 8,5
2 Kocwin, Bartosz Zbąszyń Polska 7,5
3 Kulaszyński, Michał        J Stilon Gorzów Polska 5,5
4 Czarnik, Josef KS Haltern Niemcy 5,5
5 Muhlhan, Klaus Empor Potsdam Niemcy 5,5
6 Koitka, Jakub              J Stilon Gorzów Polska 5,5
7 Stark, eduard Forster SC 95 Niemcy 5,0
8 Franzke, Alexander Forster SC 95 Niemcy 5,0
9 Drożdżynski, Daniel Zbąszyń Polska 5,0
10 Świderski, Radosław      J Stilon Gorzów Polska 5,0
11 Borchardt, Carlo BGS Eisenhuttenstad Niemcy 5,0
12 Delekta, Filip                  J Stilon Gorzów Polska 5,0
13 Pawłowski, Łukasz Gorzów Polska 4,5
14 Knaak, Hans Forster SC 95 Niemcy 4,5
15 Luft, Viktor Forster SC 95 Niemcy 4,5
16 Bartsch, Christian SC Pegasus96 Juter Niemcy 4,5
17 Delekta, Anna              W Stilon Gorzów Polska 4,0
18 Gromala, Radosław       J Stilon Gorzów Polska 4,0
19 Thiel, Harry SV Chemie Guben Niemcy 4,0
20 Kaiser, Wolfgang SV Chemie Guben Niemcy 3,5
21 Schulze, Robert              J SV Chemie Guben Niemcy 3,5
22 Reichelt, Hartmut SV Chemie Guben Niemcy 2,0
23 Loboda, Florian             J SV Chemie Guben Niemcy 1,0
24 Loboda, Fabian             J SV Chemie Guben Niemcy 0,0

Komunikat

Miejsce turnieju - Hotel Waldow

Mapa satelitarna

 

Turniej addytywny  - 16

21.09.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Świderski, Radek - 1800

Koitka, Jakub - 1800

 1 - 0

I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Klubu Szachowego "Odra Słubice" z Okazji X Lecia Istnienia Klubu

        W dniu 15 września 2007 r. Kuba wystartował w turnieju szachowym o Puchar Prezesa Klubu Szachowego "Odra Słubuce" z okazji X Lecia Istnienia Klubu. Rozegrał tam 9 rund systemem szwajcarskim (tempo gry 2x15").  W turnieju open wygrał 4 parie a w jednej zanotował remis. Uzyskał 4,5 punkta i uplasował się na 18 miejscu.

Turniej w Deulowitz  -  Niemcy  Niemcy
6. offene Kinder- und jugendspiele des landkreises spree-neisse   08-09.09.2007

 

       W dniach 08-09 września 2007 r. Kuba startował  w turnieju zorganizowanym w Deulowitz (Niemcy). W grupie do 12 lat wystąpiło 25 zawodników z Niemiec i Polski. Kuba wygrał 4 pojedynki a w jednym uzyskał remis. Dało  mu to wygraną w całym turnieju do 12 lat oraz I miejsce w klasyfikacji do 10 lat. Brawo !!!

Turniej addytywny  - 14

31.08.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Pawłowski Łukasz

Koitka, Jakub - 1800

1  - 0

XII Konik Morski Rewala 2007  20.08.2007 - 30.08.2007

Strona turnieju

Lista startowa - grupa C
Wyniki końcowe - grupa C

 

Wyniki Kuby -  XII Konik Morski Rewala 2007

Runda Białe Czarne Wynik Il.

pkt.

1 runda WACH, Bartosz II 1698 KOITKA, Jakub III 1600 0 - 1 1
2 runda KOITKA, Jakub III 1600 BEBEL, Hubert II 1800 1 - 0 2
3 runda NAPIERALA, Malgorzata I 1787 KOITKA, Jakub III 1600 1 - 0 2
4 runda KOITKA, Jakub III 1600 GRABOWSKI, Jan  III 1600 0,5 - 0,5 2,5
5 runda EFINOWICZ, Ewa I 1781 KOITKA, Jakub III 1600 0,5 - 0,5 3,0
6 runda KOITKA, Jakub III 1600 RZEPKA, Maciej III 1600 1 - 0 4,0
7 runda KOITKA, Jakub III 1600 TWAROGIEL, Tadeusz II 1800 0,5 - 0,5 4,5
8 runda NUN, Ryszard II 1800  KOITKA, Jakub III 1600 0 - 1 5,5
9 runda KOITKA, Jakub III 1600 RIZZI, Volfango 1769  ITA 0 - 1 5,5

 

KUBA na  turnieju w Rewalu uzyskał  II kategorię PZSzach.

BRAWO !!!

 

VI Letni Turniej Szachowy  - Szklarska Poręba      

07.08. – 18.08.2007 r.

Serwis turnieju


I Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DS+LB
Chłopcy 9-10 lat

Serwis turnieju

I Ogólnopolski Wielobój Szachowy - Koszalin 2007

Komunikat
Strona I Ogólnopolskiego Wieloboju Szachowego 

Serwisy turniejów Mistrzostw Polski - Koszalin 01-04.08.2007r.
        Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 10          
Puchar Polski Juniorów P 15 Grupa C 10
Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 10  

KLASYFIKACJA GRAND PRIX

1 Polonia Trade-Trans Warszawa
2 KSz Javena Hańcza Suwałki
3 AKS Hetman-Politechnika Koszalińska
4 KSz Stilon Gorzów
... ...............................
95 Orkan Piekary Śląskie

KLASYFIKACJA GRAND PRIX - CHŁOPCY

1 KSz Javena Hańcza Suwałki
2 Polonia Trade-Trans Warszawa
3 Na Pieterku Poznań
4 KSz Stilon Gorzów
...... ................................
70 GKS Polfa Grodzisk Mazowiecki

KLASYFIKACJA GRAND PRIX - CHŁOPCY GRUPA C10

1 Duda, Jan-Krzysztof
2 Khamidov, Komil
3 Marczuk, Dominik
...... ..............................
22 Koitka, Jakub

P 5

Wyniki końcowe i karta startowa Kuby

 

Wyniki Kuby -  Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 10 

Runda Białe Czarne Wynik Il.

pkt.

1 runda Mazur, Bartlomiej 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 1
2 runda Delekta, Filip 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 2
3 runda Koitka, Jakub 1600 III Sliwicki, Damian 1800 II 1 - 0 3
4 runda Ulanowski, Karol 1800 II+ Koitka, Jakub 1600 III 1 - 0 3
5 runda Koitka, Jakub 1600 III Chomczyk, Marek 1800 II 1 - 0 4
6 runda Koitka, Jakub 1600 III Terochin, Piotr 1800 II 0 - 1 4
7 runda Matewski, Marcin 1600 III Koitka, Jakub 1600 III 1 - 0 4
8 runda Koitka, Jakub 1600 III Tybel, Tomasz 1800 II 1 - 0 5
9 runda Karwowski, Kacper 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 1 - 0 5
10 runda Koitka, Jakub 1600 III Rytel, Bartosz 1600 III 0,5 - 0,5 5,5
11 runda Barmuta, Bartosz 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 6,5

P 15

Wyniki końcowe i karta startowa Kuby

Wyniki Kuby -  Mistrzostwa Polski Juniorów P 15 Grupa C 10 

Runda Białe Czarne Wynik Il.

pkt.

1 runda Mazur, Bartlomiej 1800  II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 1
2 runda Koitka, Jakub 1600 III Wyszomirski, Krzysztof 1800 II+ 0 - 1 1
3 runda Śnihur, Piotr 1600 III Koitka, Jakub 1600 III 0,5 - 0.5 1,5
4 runda Koitka, Jakub 1600 III Chmielarz, Maciej 1800 II 0 - 1 1,5
5 runda Dropiński, Jakub 1400 IV Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 2,5
6 runda Osiński, Kamil 1800  II+ Koitka, Jakub 1600 III 1 - 0 2,5
7 runda Koitka, Jakub 1600 III Kowalonek, Wiktor 1200  V 1 - 0 3,5
8 runda Koitka, Jakub 1600 III Majewski, Michał 1600 III 1 - 0 4,5
9 runda Tybel, Tomasz 1800 II Koitka, Jakub 1600 III 0 - 1 5,5

P 30

Wyniki końcowe i karta startowa Kuby

Wyniki Kuby -  Mistrzostwa Polski Juniorów P 30 Grupa C 10 

Runda Białe Czarne Wynik Il.

pkt.

1 runda Duda, Jan-Krzysztof- 1877 - I Koitka, Jakub - 1600  III 1 - 0 0
2 runda Koitka, Jakub - 1600  III Wysocki, Kacper - 1400 IV 1 - 0 1
3 runda Koitka, Jakub - 1600  III Wyszomirski, Krzysztof - 1800 II+ 0,5 - 0.5 1,5
4 runda Chomczyk, Marek - 1800  II Koitka, Jakub - 1600  III 0 -1  2,5
5 runda Koitka, Jakub - 1600  III Buraczewski, Rafal - 1600  III 1 - 0 3,5
6 runda Osiński, Emil - 1600  III Koitka, Jakub - 1600  III 1 - 0 3,5
7 runda Koitka, Jakub - 1600  III Mazur, Bartlomiej - 1800  II 1 - 0  4,5
8 runda Karwowski, Kacper - 1800  II

Koitka, Jakub - 1600  III

0 -1  5,5
9 runda Koitka, Jakub - 1600  III Terochin, Piotr - 1800  II 0 -1  5,5

Turniej addytywny  - 13

27.07.2007r. 

Białe Czarne Wynik

Demidowicz, Maria - 1979

Koitka, Jakub - 1600

1  - 0

Turniej "O Złotą Wieżę Mirska"

W dniu 22.07.2007r. Kuba uczestniczył w  IX Izerskiej Gali  "O Złotą Wieżę Mirska".  Grano systemem każdy z każdym. Kuba zajął I miejsce i otrzymał pamiątkowy puchar.

Turniej szachowy"O Złotą Wieżę Mirska"
Turniej szachowy "O Złotą Wieżę Mirska"
Turniej Kadry - Pierwsza Szansa, 23-30 czerwca 2007 - Karpacz
Komunikat
Serwis turnieju
Turniej Pierwszej Szansy - Karpacz 2007
Jakub Koitka - Błaszkiewicz, Mateusz (LKS Stomil Bełchatów)

Karta startowa Kuby

Nr 39 Rank 1600
Nazwisko Imię Koitka, Jakub Tyt. III
Data ur. 1997-02-08 Klub KSz Stilon Gorzów
Elo 0 Fed. POL

Rnd.

Kl.

W

Nr

Pkt.

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank

Klub

1 (C) 0 19 0.0 II Głuszak, Paweł 0 1800 Orzeł Rudnik
2 - +   1.0          
3 (B) = 17 1.5 II Nun, Grzegorz 0 1800 KS Odrodzenie Kożuchów
4 (C) 0 20 1.5 II Gładysz, Jakub 0 1800 Brzozovia Brzozów
5 (B) 1 27 2.5 III Wilk, Tomasz 0 1600 Lotnik Mielec
6 (C) 1 31 3.5 III Orzechowski, Michał 0 1600 MKSz Rybnik
7 (B) = 13 4.0 II Bernaszuk, Krzysztof 0 1800 UKS SP3 El-Tur Bogatynia
8 (C) 1 22 5.0 II Kopras, Bartosz 0 1800 Na Pięterku Poznań
9 (B) = 12 5.5 II Błaszkiewicz, Mateusz 0 1800 LKS Stomil Bełchatów
Suma rankingów przeciwników: 14000 Ranking uzyskany (Ruz) 1778
Liczba partii (N): 8 Suma punktow (Pkt): 4.5
Ranking średni (Rar): 1734 Norma na kategorię PZSZACH:  
Uwagi do normy:

 

Wyniki końcowe - runda 9

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 I Poswiatowski, Michal 1668 KSz. Javena Hańcza Suwałki 8.0 40.50 52.00 2080
2 II+ Cukrowski, Filip 1781 Rokita Brzeg Dolny 6.5 38.00 49.00 1929
3 II Cichy, Kamil 1783 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 6.5 35.00 46.00 1897
4 II Eggink, Mateusz 1800 UKS Łady 6.0 37.00 48.50 1891
5 II+ Woźniak, Bartosz 1799 KS Polonia Wrocław 6.0 37.00 47.50 1911
6 II Gawiec, Konrad 1911 LKSz GCKiP Czarna 6.0 35.00 46.50 1872
7 III Swiderski, Radoslaw 1600 KSz Stilon Gorzów 6.0 32.00 41.00 1802
8 II Khamidov, Komil 1854 KS Polonia Wrocław 5.5 40.50 53.00 1880
9 II Błaszkiewicz, Mateusz 1800 LKS Stomil Bełchatów 5.5 35.50 45.50 1830
10 II Nun, Grzegorz 1800 KS Odrodzenie Kożuchów 5.5 34.50 45.50 1755
11 II Gładysz, Jakub 1800 Brzozovia Brzozów 5.5 34.00 43.50 1831
12 III Koitka, Jakub 1600 KSz Stilon Gorzów 5.5 33.50 42.00 1778
13 II+ Jasiak, Filip 1800 MSKS Gambit Tarnowiec 5.0 35.00 43.50 1793
14 II Sokolowski, Jakub 1800 KSz. Maraton Łomża 5.0 33.50 44.50 1727
15 II Cieslak, Patrycjusz 1800 MKSz Rybnik 5.0 32.00 41.50 1720
16 II Głuszak, Paweł 1800 Orzeł Rudnik 5.0 30.00 36.00 1722
17 II Barmuta, Bartosz 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 5.0 29.00 38.00 1700
18 II+ Wyszomirski, Krzysztof 1800 UKS Hetman Michałowice 4.5 37.50 47.50 1770
19 II Chmielewski, Jakub 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5 35.00 45.00 1727
20 II Szeglowski, Tomasz 1800 Lotnik Mielec 4.5 34.50 44.50 1738
21 II Wieczorek, Bruno 1480 KS Polonia Wrocław 4.5 34.00 43.50 1738
22 II Bernaszuk, Krzysztof 1800 UKS SP3 El-Tur Bogatynia 4.5 33.50 43.00 1744
23 II+ Lewtak, Dominik 1800 LKSz GCKiP Czarna 4.5 30.00 39.00 1700
24 III Adamczewski, Jędrzej 1600 KTS-W Kalisz 4.5 30.00 38.50 1702
25 II Kopras, Bartosz 1800 Na Pięterku Poznań 4.5 28.00 36.50 1654
26 III Andrzejewski, Tomasz 1600 UMKSz Na Pięterku Poznań 4.0 32.00 40.00 1668
27 III Orzechowski, Michał 1600 MKSz Rybnik 4.0 31.50 41.00 1659
28 III Kosmala, Mateusz 1600 Klub Olimpijczyk Myślenice 4.0 30.00 36.00 1662
29 III Trojniar, Marcin 1413 KSz. Javena Hańcza Suwałki 4.0 29.00 37.50 1582
30 II Bruder, Adam 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 4.0 27.50 36.00 1600
31 III Filipow, Arkadiusz 1600 UMKSz Jaćwież Suwałki 4.0 24.50 30.00 1600
32 III Stasiowski, Karol 1600 Diagonalia Imielin 3.5 31.00 39.50 1673
33 III Sokół, Piotr 1600 UKS Hetman Michałowice 3.5 29.50 37.50 1579
34 II Kałużny, Tomasz 1800 KS Pocztowiec Poznań 3.5 29.50 36.50 1532
35 III Gajdamowicz, Patryk 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 29.00 37.00 1600
36 III Gromala, Radosław 1600 KSz Stilon Gorzów 3.5 27.50 35.50 1562
37 III Wilk, Tomasz 1600 Lotnik Mielec 3.5 26.00 31.50 1521
38 III Bujalski, Marcin 1600 Brzozovia Brzozów 3.5 24.00 29.00 1562
39 III Gnatek, Dominik 1600 Unia Nowa Sarzyna 3.0 28.50 38.00 1520
40 II Indyk, Wojciech 1800 Lotnik Mielec 3.0 25.00 31.50 1489
41 III Kaczor, Mateusz 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 1.0 26.50 34.00 133

SEZON 2007/2008

 
 
 

                

Copyright©2005:J.K All rights reserwed.