Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!


Kuba

Turnieje
Turnieje w klubie
Zdjęcia
Dyplomy
Kadra Woj. Mł. 2007
MP Koszalin 2007
DMP SP  -  Chotowa
Puchar Polski 2007
Sezon 2006/2007
Sezon 2005/2006

  Agencja 64
Klub Szachowy


Historia szachów
Szachowi Mistrzowie 
Nauka gry w szachy
Przepisy gry
Kodeks szachowy
Bierki szachowe
Słownik szachowy
Debiuty szachowe
Pułapki
Końcówki
Zadania 1,2,3,4,5,6,7
Baza partii
Dekalog szachisty
Kategorie szachowe
System szwajcarski
Cytaty i powiedzenia
Rankingi
Szachy on line
Programy szachowe
Strony szachowe
Inne strony WWW
Turnieje szachowe
Szachiści
Anegdoty
Literatura szachowa
Humor szachowy

PZSzach
LZSzach
CRCPZSzach
FIDE
ECU
WZS

Kalendarz Turniejów Szachowych


Jak oceniasz moją stronę?


Bardzo dobra

Dobra

Słaba



Księga Gości

Polskie strony szachowe

  statystyki www stat.pl

Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)

Kalendarz

W szachy gramy na kurniku



Ustaw tą stronę jako startową


Wyślij ten adres znajomemu


Google


CAISSA POL TOUR  2007




Zagraj w szachy

FLASH CHESS
Zagraj

Polski Związek Szachowy


Chessbase on-line


Toplista Stron Szachowych :: Szachy


EKSTRALIGA 2007

Klub Szachowy ŚDK Świebodzin


SEZON 2007/2008 

II Liga Juniorów  Sielpia, 04-13.07.2008r.

Strona turnieju
Serwis turnieju
Lista startowa drużyn
Transmisja on-line
Partie

Wyniki końcowe - runda 11


M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ MBch. Sz.1
1 3 MUKS Stoczek 45 Białystok 1874 19.0 43.5 4;8;22;5;2;11;12;1;19; 314.50 8.0
2 2 PTSz Płock 1887 16.0 36.0 17;28;10;1;19;4;8; 317.50 8.0
3 1 UMKS Jaćwież Suwałki 1906 15.0 41.0 16;12;6;9;11;4; 307.50 6.5
4 6 KS Polonia II Wrocław 1823 15.0 37.0 21;15;19;16;2;3;10; 310.00 8.0
5 18 KTSW Kalisz 1762 14.0 34.5 23;28;25;5;22; 310.00 1.0
6 11 MKSz II Rybnik 1787 14.0 33.5 26;28;6;19;9; 316.50 6.0
7 12 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1787 14.0 33.0 27;29;17;14;5;6; 323.00 5.5
8 5 PUKS Rodło Opole 1832 13.0 37.5 20;13;15;7;4; 299.50 9.5
9 14 KSz HetMaN Szopienice Katowice 1779 12.0 38.0 23;27;13;16; 280.50 5.0
10 17 KS Wesoła Warszawa 1767 12.0 35.5 30;29;27;7;28; 294.50 6.0
11 19 LKS Stomil SP1 Bełchatów 1762 12.0 34.5 4;10;12;18;25; 316.50 3.5
12 10 MKS MOS Wieliczka 1791 12.0 34.5 25;17;18;7;16; 314.00 7.0
13 8 UKS Hetman Michałowice 1802 12.0 34.5 29;13;7;24;9; 300.00 3.0
14 9 UKS MDK Hetman Bydgoszcz 1792 12.0 33.5 24;16;22;15;13; 298.00 5.5
15 4 UKS 13 KSz Stilon II Gorzów Wielkopolski 1851 11.0 34.0 26;21;13;22;10; 307.50 7.5
16 25 KMKSzach Victoria Kielce 1698 11.0 33.0 30;20;8;21;27; 288.00 2.5
17 15 UMKS Żak Kielce 1778 11.0 32.5 30;7;8;29; 305.00 2.5
18 16 LKS Brzozovia MOSiR Brzozów 1769 11.0 31.5 25;27;24;17;15; 310.50 6.5
19 7 KS Carbo Gliwice 1813 10.0 36.0 24;20;28;23;30; 286.50 6.5
20 28 KSz Silesia Racibórz 1654 10.0 32.5 13;9;29;20; 301.50 7.5
21 22 ŁKS Szach-Centrum Cosinus Łódź 1732 10.0 30.0 7;24;26; 312.00 4.5
22 24 LZS Pat Ligota Dolna 1712 10.0 29.0 23;30;14;26; 277.00 5.0
23 13 UKS MDK Radom 1781 9.0 32.0 26;25;20;21; 295.00 8.5
24 29 UKS Szach Wolsztyn 1650 9.0 30.0 14;26;30;23; 278.50 9.0
25 21 MKS Wicher Zbąszyń 1742 9.0 29.5 29;23; 281.50 0.0
26 20 KKSz 1893 Kraków 1755 8.0 30.5 26;30; 273.00 6.5
27 27 PUKS Makowiec Skaryszew 1661 8.0 28.5 30;26; 275.00 2.5
28 23 UKS SP 8 II Chrzanów 1721 5.0 27.5 26; 277.50 4.0
29 30 GKS Hetman Pilzno 1700 5.0 25.0 26;23; 276.00 4.0
30 26 KKSz Urania Krosno 1663 1.0 22.0 270.50 5.5




CAISSA POL TOUR 2008

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY „SUDETY 2008”
SZKLARSKA PORĘBA, 21 – 27.06.2008

Serwis turniejowy - Grupa A

XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Pamięci Emanuela Laskera

Barlinek, 30.05-08.06.2008

WYNIKI KUBY 
  Białe Czarne Wynik
1 Kugler, Paweł 1819 II Koitka, Jakub   1800 II 0 - 1
2 Koitka, Jakub 1800 II Świderski, Radosław   1875 II 1 - 0
3 Kulaszyński, Michał 1808 II Koitka, Jakub   1800 II  1 - 0 
4 Koitka, Jakub   1800 II Poniewierski, Piotr  2049 I 0 - 1
5 Kolomytchenko, Igor 2025 I  Koitka, Jakub   1800 II 1 - 0
6 Koitka, Jakub   1800 II Nun, Joanna 1560 II 1 - 0
7 Mencfel, Artur 1800 II Koitka, Jakub   1800 II 1 - 0
8 Koitka, Jakub   1800 II  Sowa, Martyna 1664 I 1 - 0 
9 Koitka, Jakub   1800 II  Górecki, Adam 1800 II 1 - 0 



Wyniki rund

1 runda

2 runda

3 runda

4 runda

5 runda

6 runda

7 runda

8 runda 

9 runda

 


 

Turniej Szachowy B

Wyniki końcowe

Stan po rundzie 9

M. Tyt. Nazwisko, imię Fed. elo Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 I Plichta, Kamil (3) POL 2030 2030 7.5 37.00 47.50 7 39.5
2 I Gigoła, Jacek (19) POL 0 2000 7.0 37.50 48.50 6 36.0
3 k Czernicki, Bogdan (2) POL 2032 2032 6.0 37.00 48.00 4 30.5
4 I Majkowski, Andrzej (5) POL 2002 2002 6.0 36.00 47.00 5 31.5
5 II Kulaszyński, Michał (12) POL 1808 1808 5.5 39.50 52.00 4 33.0
6 I Kolomytchenko, Igor (4) RUS 2025 2025 5.5 35.50 47.00 5 27.5
7 I Dobrowolski, Marcin (6) POL 1949 1949 5.5 31.50 39.00 4 23.5
8 II Auwens, Michel (20) NED 0 1800 5.5 30.50 41.00 5 22.5
9 I Rosiak, Agata (10) POL 1854 1854 5.0 36.00 46.50 4 28.5
10 II Statucki, Maciej (18) POL 1545 1545 5.0 36.00 44.00 4 29.5
11 II Mencfel, Artur (25) POL 0 1800 5.0 33.50 43.00 4 23.5
12 II Kugler, Paweł (11) POL 1819 1819 5.0 33.00 43.00 5 24.0
13 II Koitka, Jakub (24) POL 0 1800 5.0 31.50 40.50 5 24.0
14 I Poniewierski, Piotr (1) POL 2049 2049 4.5 38.00 49.00 3 26.0
15 II Chomski, Maciej (13) POL 1736 1736 4.5 34.00 43.50 3 25.5
16 II Nun, Joanna (17) POL 1560 1560 4.0 30.00 36.50 3 18.5
17 I Zezulkin, Alina (16) POL 1635 1635 4.0 26.50 34.25 3 16.0
18 II Górecki, Adam (22) POL 0 1800 4.0 26.00 32.50 3 19.5
19 II Nun, Grzegorz (14) POL 1736 1736 4.0 25.50 31.00 3 20.0
20 II Świderski, Radosław (7) POL 1875 1875 3.5 32.50 41.00 3 18.5
21 I Sowa, Martyna (15) POL 1644 1644 3.5 27.50 35.50 2 15.0
22 II Gromala, Radosław (23) POL 0 1800 3.5 21.75 27.25 3